po reinstalaci windows mi chybí 3d akcelerátor - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po reinstalaci windows mi chybí 3d akcelerátor. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Chybi lanko k regulaci topeniDalší informace |
Formátování HDD, nelze při reinstalaci ani z WinůDalší informace |
Chybí disk - co s tím?Po zapnutí mě pc napíše Windows chybí disk exception processing message c 0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7c 75b4bf7c ..a mudím zvolit pokračovat aby se to rozjelo,dá se to nějak nastavit? děkujiDalší informace |
Proč mi Windows hlásí že mi chybí disk?Další informace |
BootMgr chybí.Další informace |
Po reinstalaci Win8 my nejede video,je slyset jen zvuk ale obraz nejede.Další informace |
Prosim,po reinstalaci W Vista32 Bissness po spuštění se objeví hláška:Další informace |
Obnova zalohovanych dat po reinstalaci winXPDalší informace |
Adobe Reader padá po spuštění po reinstalaci Win7-64bitDalší informace |
po reinstalaci XP nefunguje zvukDalší informace |