• po reinstalaci windows mi chybí 3d akcelerátor - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po reinstalaci windows mi chybí 3d akcelerátor. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - po reinstalaci windows mi chybí 3d akcelerátor

  • Chybi lanko k regulaci topeni



    Další informace


  • Formátování HDD, nelze při reinstalaci ani z Winů



    Další informace


    Chybí disk - co s tím?

    Po zapnutí mě pc napíše Windows chybí disk exception processing message c 0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7c 75b4bf7c ..a mudím zvolit pokračovat aby se to rozjelo,dá se to nějak nastavit? děkuji

    Další informace


    Proč mi Windows hlásí že mi chybí disk?



    Další informace


    BootMgr chybí.



    Další informace


    Po reinstalaci Win8 my nejede video,je slyset jen zvuk ale obraz nejede.



    Další informace


    Prosim,po reinstalaci W Vista32 Bissness po spuštění se objeví hláška:



    Další informace


    Obnova zalohovanych dat po reinstalaci winXP



    Další informace


    Adobe Reader padá po spuštění po reinstalaci Win7-64bit



    Další informace


    po reinstalaci XP nefunguje zvuk



    Další informace