• po restartu biosu nefunguji vstupy usb a net - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: po restartu biosu nefunguji vstupy usb a net. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - po restartu biosu nefunguji vstupy usb a net

  • Nevíte, co dělat, když se mobil Huawei 300 po restartu sekne na úvodní obrazovce Huawei a dál nejede?



    Další informace


  • Zamrzanie PC, potreba tvrdého reštartu



    Další informace


    IE8 po restartu PC smaže adresář



    Další informace


    firefox-13 nízká priorita procesu, po restartu aplikace



    Další informace


    Přední USB porty nefungují-zařízení nelze rozpoznat



    Další informace


    Po restartu 1. části instalace Win XP instalace nepokračuje ale začíná znova od začátku.



    Další informace


    Dobrý den.Mám nový PC a špatně mi fungují miniaplikace na ploše ve win 7 a některé mi nefungují vůbec.

    Uz jsme novy Pc updatovali ? ...

    Další informace


    SP3 XP - po ukonceni instalace a restartu to chce po me heslo



    Další informace


    Server client naběhne po restartu fyzického serveru



    Další informace


    AMD Vision engine control center mi nedovolí přetaktovat GPU po restartu.

    Ahoj ,dneska jsem si nainstaloval nejnovější verzi ovladačů pro mojí grafiku Sapphire Radeon 4650 1GB. Ovladače jsem nainstaloval a po spuštění AMD Vision ECC jsem mohl v sekci výkon taktovat grafiku ,to jsem vyzkoušel a přetaktoval jsem jádro z 600 MHz na 700 MHz ,nárůst výkonu šel vidět. Potom jsem restartoval PC a taktovat jsem již nemohl. Ještě před restartem jsem měl v sekci výkon 4 možnosti jako AMD overdrive ,přetaktovaní CPU ,přetaktování GPU a napájení procesoru a po restartu jsem tam už měl jenom AMD Overdrive a nápajení procesoru. Grafiku šlo přetaktovat přes AMD Overdrive ,po restaru mě to vždy vyzve ,abych potvrdil jejich licenční smlouvu a po potvrzení tam mám posuvníky pro přetaktování CPU a GPU a podtím dvě možnosti Nastavení funkce Graphics Overdrive a CPU overdrive. Když na jednu z nich kliknu ,tak to nic neudělá. Jak to mám spravit ,aby to zase šlo?Sestava:AMD Athlon II x2 7750 BE 2.7 GHzMSI MS-7388Sapphire Radeon 4650 1GB DDR2 PCi-E4 GB RAM DDR2 400 MHzWindows 7 Ultimate 32 bitVerze AMD Vision Engine control center 13.1Doplňuji:Re: Tak jsem to vyřešil ,stačilo vypnout UAC a už to znova šlo.

    Další informace