• Počítač se sám vypíná po načtení - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počítač se sám vypíná po načtení. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Počítač se sám vypíná po načtení

 • youtube blbne načtení  Další informace


  problem s www - nacteni nekterych stranek koncici .com  Další informace


  počítač se vypíná a procesor je vařící  Další informace


  počítač se sám vypne  Další informace


  notebook se sám od sebe vypíná  Další informace


  Proč se mi počítač sám zapíná? Více v popisu.

  prostě normálně se chci jít učit tak normálně od notebooku dám dolů obrazovka(teď si myslím že je v režimu spánku) a on se asi za 2 - 5 min sám zapne ale nesvítí obrazovka jen jde slyšet větrák a jak dám obrazovku nahoru tak hned svítí ale když větrák nejde slyšet tak musím zmáčnout tlačíto zapnutí aby se rozsvítila obrazovka opravdu uplně nevypínám počítač ale jen dám obrazovku dolu a za několik min jde slyšet větrák samozdřejmě někdo si řekně proč to řeší takovou kravinu dyť mu počítač normálně jede jendže mě jde o to že co to vyvolává nic mě nenapadá a hlavně mi jde o doplnění zkušeností :)Notebook HP Probook 4720s nyní už neprodejnýjojo děkuji počítač už se nezápíná bylo tam napsano že když je počítač připojen kabelem bude se zapínat tak jsem to odškrtnul na disabled a je po problému ale děkuji za normální odpovědi:)

  Další informace


  Počítač se sám restartuje nebo musí být restartován  Další informace


  Počítač se po chvíli vypíná, ozývá se cvakání  Další informace


  Počítač se mi sám zapíná  Další informace


  Pomalé načtení PC (avastu)  Další informace


  PC se sám vypíná...  Další informace


  Načtení informací ze souboru m4a ve WMP 11  Další informace


  Načtení CD-čka  Další informace


  Modul nenalezen - msimiv32.dll - chyba po načtení systému  Další informace


  Jaký je nejlepší přehrávač v pc, aby přehrával i titulky (bez manuálního načtení, program vista)?

  Používám VLC player a funguje skvěle, přehraje cokoli a titulky tam fungují takéodkaz na oficiální stránky: a href"http://www.videolan.org/vlc/" rel"nofollow" http://www.videolan.org/ hellip /a

  Další informace


  HP Probook se sám vypíná (jak diagnostikovat závadu)  Další informace


  GUI nástroj na načtení sítě Microsoft podle flagů  Další informace


  Co se to děje s Notebookem? Proč se stále restartuje a vypíná sám?

  W7 64bit systém.Lenovo Idepad Z580 I5, 8GB Ram, 1TB disk, grafika 630GTM 2GB?Před koncem záruky se stalo, že se začal restartovat, vypínat, pak na konec ani po zapnutí se rozsvítí, ať dám opravu nebo do Biosu nebo nějaké pomocné systémové řešení pro opravu systému. Prostě se vypne sám. něco jako chviličku něco dělá, ale vypne. Začalo to dělat původně z hibernace, ale nyní to dělá úplně na všem skutečně úplně na všem nic nepomáhá. Byl na opravě, ale nic s tím nedělali, dokonce mi po opravě ty tlačítka jak mají svítít, třeba na oprašování hlasitost apod, také nesvítí a nefungují. A teď mi už i zkončila záruka úplně a je to týden po opravě.I té 2r. záruce.Není možné ani systém nijak opravit, když se to samo vypíná. Někdy šíleně hučí ventilátor někdy ne. jen mi enjde do hlavy, že s tík nic nejde udělat, žádné nápravné věci nejsou, takže ani systém nic nemůže opravit ani záchranné CD, také bne, ani z netu. Bios také se to vypne.Takže nějaké opravy nejsou možné. Ani nouzový režim, ani bootování z netu, CD, z jiného ext.disku. Prostě nic. Vždy to je stejné, chvilička a následné vypnutí.Co s tím? Napájení je v pořádku, baterka také.Děkuji za jakoukoliv radu.

  Další informace


  Co dělat, když se mi sám od sebe vypíná počítač?

  Zdravím, mám doma přes 3 roky starý notebook Lenovo (pokud bude třeba, dodám přesný název) a asi tak před rokem se začalo stávat, že se počítač po pár hodinách používaní vypnul. To se stávalo častěji a častěji a teď je to tak, že notebook zapnu a sám se vypne většinou do půl hodiny - při standardním používání sledování videa na internetu, hraní hry nebo třeba jenom při přesouvání fotek z USB do počítače. Před vypnutím se začne trošku sekat a taky delší dobu před vypnutím je slyšet hlasitěji chlazení... Proto jsem si myslel, že se přehřívá, jenže řešení tohoto problému na internetu je většinou vyčištění chlazení. To jsem také udělal - žebra větráčku jsem od prachu očistil, ale ničemu to nepomohlo. Druhý můj tip byl, že to může být něco společného se softwarem, ale ani úplný factory reset a znovunainstalování OS nepomohl :/ Nemáte nějaké řešení kromě koupení nové notebooku? Díky, Slezi_18

  Další informace


 • Při hraní her se mi vždy sám od sebe vypne počítač, bez žádného upozornění. Co s tím?

  Asi pojistka, abys u toho neseděl moc dlouho :-)Jinak to může být ledasčím, přehřátím některého z komponentů, nedostatečným zdrohem, špatným ovladačem, jinou chybou třeba v paměti, atd., pokud počítač nepíše žádnou varovnou hlášku, je najít problém ještě těžší.Není taky od věci napsat jaké konkrétní hry máš na mysli, neb jiné požadavky jsou na piškvorky a jiné třeba na WoW.

  Další informace