• Počítač se vypíná strašně pomalu. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počítač se vypíná strašně pomalu.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Počítač se vypíná strašně pomalu.

 • Napadlo by vás, že ze zasněženého kopce máte jet pomalu? :-)


  Jde to tak pomalu tady načítat všem,nebo jen u mne v Chromu?pomůže nainstalovat jiný prohlížeč? Je to fakt na pos...


 • Řidič jede pomalu a spolujezdec to komentuje slovy Sakra spěchám, dupni na to!, tak vydrží to auto pokud dupne na max?


 • Pomalu splachujici WC


  Moje mikrovlnná trouba už (možná) pomalu odchází. Někde jsem slyšela, že se mikrovlnné trouby čistí.


 • Je normální, aby počítač stahoval pomalu některé filmy z Ulož.to?


 • Systém reaguje pomalu


  Stránky se načítají pomalu a bez js/css


  Stejná hra jede na Nokia 2630 plynule a na Nokia 6021 pomalu - jak to?


  Proč se mi vypíná počítač?


  Proč se mi vypíná počítač ?

  Kdykoliv jsem na internetu a začnu něco psát na klávesnici vypne se mi počítač. Teplota CPU, HDD a VGA (cca do 37 stupňů C). Můžu hrát hry a dívat se na filmy, stahovat, ale když jsem na internetu, tak po nějaké době psaní emailu (nebo během psaní této otázky) se mi PC vypne. PROČ ?!?!?!?!?! (projel jsem to dvěma antivirákama )
  Proč se mi sám od sebe vypíná počítač?

  Ahoj,mam pocitac windows XP a stale se sam od sebe vypina,kdyz je zaplej pres hodinu.vim ze tahle otazka tu byla mockrat ale na XP se jeste nikdo neptal...je to treba tim,ze uz starne? Opravdu nevim co s tim,prosim poradte..
  Proč se mi počítač ve wordu a u některých her vypíná?

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat: když pracuji ve wordu a nebo hraji nějaké hry, obrazovka mi zčerná, ale počítač stále jede. Nemohu s tím nic dělat, jedině restartovat celý počítač. (A tohle se mi stane i několikrát za den a potom už nemám chuť něco psát a nebo hrát. Nevím, čím to je.Budu ráda za jakoukoliv odpověď.Dany
  Pomalu nabíhá OS


  Když zapnu počitač,jde pomalu...

  Tak to trva,asi tak pět minut,než se dostanu na internet,potom,už jde normalně.
  Jak funguje torrent,proc mi to stahuje pomalu i pres mnozstvi seedu.


  Co se mohlo stát s kartou, že se soubory pomalu přenášejí na jiný disk?

  Nahrál jsem si na 8 GB kartu soubory - mp3 a pod a přenáším to na jiný disk, USB. Nahrát se mi to podařilo dobře, v přijatalné době, ale teď to ukazuje strašně pomalou rychlost přenosu, která se nikdy u karty neobjevila. Stejně při zapojení na televizor dochází k vypnutí. Nevíte, co se mohlo stát? Děkuji.
 • Chovám se k lidem strašně, abych se vyhnula vztahům?

  !UPOZORNĚNÍ!Pokud nejsi hodně znuděný nebo nemáš zájem probírat život cizího člověka, tak to není otázka pro tebe.Dobrý den, před 2 lety jsem ve společnosti neměla žádný problém. Lidé říkali, že mě mají rádi a že jsem veselá a milá.Já vůbec netušila, že tak působím, prostě jsem byla svá.Už před zmíněnými 2 lety mi také umřela maminka.Od té chvíle se mi změnila celá perspektiva na život.Naprosto jsem se změnila, dřív vítanou společnost teď záměrně odpuzuji. Chovám se schválně namyšleně a hrozně, aby si to lidé o mně mysleli... Nevím proč, asi mi připadá že když si to o mě budou myslet tak se mnou nebudou chtít bavit a budu mít pokoj.Př. Napsal mi kluk, do kterého jsem léta “tajně zamilovaná”, a odpálkovávám ho jen tak, jak můžu. Přijde mi, že ani jeden by z toho nic neměl kdyby jsme si povídali. Tak mi to připadá u všech.Naprosto zbytečné...Poslední dobou se bojím lidem dívat do očí a radši se bývalým přátelům vyhýbám. Uvědomuji si, že pokud se budu společnosti stranit tak neprožiju šťastný život, což nechci, života si moc vážím. Ale prostě mám pocit, že nemam co nabidnout. Máte někdo stejné zkušenosti?
 • Proč se inteligence člověka zvyšuje pouze do pětadvaceti let a potom stagnuje a ještě později pomalu klesá?

  A teď nemyslím schopnosti a dovednosti, ale intelekt člověka. Nemyslíte si, že je to tím, že do dvaceti pěti let člověk studuje a pak už jenom pracuje?Kdybych ale studoval celý život, bude mi inteligence stále růst?
 • Vesměs již slezl sníh. Jsou již klíšťata ihned aktivně agresivní či se teprve pomalu hladové probouzejí ze spánku?

  Ještě je na klíšťata příliš nízká teplota.