• Pojištění proti škodě způsobenou zaměstnavateli - jaké? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pojištění proti škodě způsobenou zaměstnavateli - jaké?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pojištění proti škodě způsobenou zaměstnavateli - jaké?

 • Víte něco o nové Škodě Rapid?  Další informace


  Pojistne plneni pri skode zpusobene druhou os  Další informace


 • Duchodove pojisteni 24let  Další informace


 • Jaké jsou podmínky pro založení pojištění domácích zvířat? Které pojišťovny tento typ produktu nabízí?

  My jsme měli pojištěného psa u Hasičské pojišťovny.1 mil. na škody na majetku u třetí osoby a 3 mil. na zdraví, též u třetí osoby.

  Další informace


  Jaké je nejvýhodnější úrazové pojištění?  Další informace


  Budu-li jako důchodce podnikat, musím platit sociální a zdravotní pojištění?  Další informace


 • jake se mohu branit proti smence

  byla jsem chycena pri kradezi.Zamestnavatel mi dal podepsat smenku na 30 000kc. Policejni organ mi prokazal skodu ve visi 7 000kc. Nevim co mam delat nechci platit nic navic. Smenku jsem podepsala pod psychickym natlakem

  Další informace


  Proč se my češi bojime postavit proti státu jako husite se postavily proti vlivu cirkve ?

  Určitě většina lidi nesouhlasi jak s náma vlada zachází tak proč se bojime si vybojobat náš názor kdyby jsme se spojily všichni občané tak je nas přece víc kde je ta pýcha Českého národa jako byla kdysi ?

  Další informace


  Potřebuji poradit - Soudní vymáhání za škodu způsobenou mým odchodem ze zaměstnání

  Potřebuji poradit - Jsem zaměstnaná na dobu určitou s naprosto nesnesitelnými podmínkami. Podařilo se mi sehnat snovou práci, ale nepočkají na mě déle jak měsíc. Se zaměstnavatelem sem se chtěla domluvit, že tu ten měsíc zůstanu -každý den mi vyhrožuje, že moje místo se ruší, a že jsem tu zbytečná (a další psychický nápor) Nechtěla jsem čekat na to, až dojde na jeho slova... Jde mi o to -nevyšel mi vstříc a pustí mě až prakticky za 3mesice (do konce tohoto mesice bere výpoved na vedomí + 2 mesice ze zákona)..Nezbyde mi nic jiného než udělat botu a prostě přestat chodit do zaměstnání - vypátrala jsem že dostanu paragraf (to se dá přežít) ale co mě zaráží je, že po mě může vymáhat soudní cestou ušlý zisk - Ptám se- jak se to hodnotí? kolik to může být? Sem ochotná i toto podstoupit....Pracuji jako rozpočtář - Děkuji

  Další informace


  Pokud mi neodpovídá prac. smlouva a výměr a výplatní páska.. na koho se obrátit aby poslal zaměstnavateli kontrolu?

  Dotaz na nadřízeného - gt dotaz na odbory - gt podnět na státní úřad inspekce práce. První bych se s někým poradil (i bez čísel, jde jen o podstatu problému), aby sis byla jistá, že se stala opravdu chyba.

  Další informace


  Musí zaměstnanec odevzdat zaměstnavateli čipovou kartu, která slouží jako píchačka a také k otevírání dveří?

  Musí zaměstnanec odevzdat zaměstnavateli čipovou kartu?Karta slouží k odpíchnutí příchodu,odchodu otevírání dveří.Je v elektron.podobě na jméno a číslo.Zaměstnavatel po zaměstnancích chce,aby po odpíchnutí kartu odevzdali a pak si jí musí půjčovat.když jdou na oběd a pod.Díky

  Další informace


  Dobrý den,kdo hradí zdravotní a soc. pojištění za pečující osobu je-li opatrovaná osoba hospitalizovaná?

  Pečuji o osobu blízkou(maminku- 3. stupenˇ)Hradí za mě zdravotní a sociální pojištění stát v době hospitalizace maminky?(2 měsíce-léčebna)

  Další informace


  Ahoj všem, může mě někdo poradit zda mohu požadovat po majiteli bytu nějakou škodu za zničený nábytek způsobenou plísní

  Požadovat můžete... a pokud vám majitel nevyhoví můžete uplatnit žalobu u soudu.ALE počítejte s tím, že žaloby o náhradu škody jsou jedny z nejsložitějších z pohledu úrovně a kvality důkazů. V tomto případě bude totiž důkazní povinnost na vaší straně... a určitě nebudou stačit pouhé fotografie zničeného nábytku.Doporučuji však pozornost zaměřit jiným směrem, a to na vyjednání nějaké rozumné slevy z nájmu. Zde bych už viděl větší úspěch na případnou žalobu...

  Další informace


 • Jaké oblečení si mám pořídit na kolo? Hlavně proti dešti a propocení!! A můžete poradit i jiné vychytávky cyklistické!?

  Moc se v tom nevyznám. Jezdím jen v elastakach, tričku + mikině.. ale jak sprchne, tak jsem promočená.. logicky :-) a taky se propotím a pak je mi zima (na to asi funkční prádlo nějaké) prostě jaké věci si mám koupit, existuje nějaká pláštěnka taky?? a co sluneční brýle? ty moje klasické se mi mlží. A co pláštěnka na baťoh, je něco takového a je to praktické? Jakou bundu, abych nevypadala jako vzducholoď.. a jaké boty? Některé jsou prý ke konkrétnímu šlapátku.. jak to funguje? Chci objednávat i na netu. Nechci se tedy na vše ptát v obchodě a pak říct ..DÍK, ČUS, JDU SI TO KOUPIT Z NETU.. :-D Tak prosím a jakékoliv rady!! DĚKUJI!!! BUDU RÁDA I ZA ZNAČKY, JAKÉ DOPORUČÍTE!!!! :-)

  Další informace


 • Jaké správné nastavení při focení digitálem proti žárovce?

  Vyzkoušel jsem různá nastavení ale předmět tam není vidět...Doplňuji:Ale protisvětlo vytvoří zvláštní kontury které jsou docela důležité. Třeba chmýří nebo hlava.

  Další informace


 • Může můj obvodní doktor poskytnout informace o mém zdravotním stavu zaměstnavateli bez mého souhlasu?

  Doplňuji:Nemám na myslí zdravotní prohlídku na kterou mě pošle zaměstnavatel ale pokud mám například problémy se srdcem a pod. nechci aby se to zaměstnavatel do dozvěděl.

  Další informace


  Jsem povinná doložit zaměstnavateli propustku po návštěvě lékaře/úřadu?

  A podle jaké vyhlášky/ zákona to je?V zákoníku práce není zmíňka o propustce.

  Další informace


  Dobrý den, jsem student, bylo mi řečeno že nemusím platit sociální ani zdravotní pojištění.

  Chtěl bych se zeptat, v jakém oddělení finančního úřadu se musím hlásit. Jsem začínající živnostník. Co k tomu ptřebuji? A co tam mám nahlásit?

  Další informace


  Dluh na zdravotním pojištění, je potřeba kontrolovat jeho vznik?

  Jako zaměstnanec mi známí tvrdili, že je potřeba kontrolovat zda to zaměstnavatelé za mě platí. Je pravda, že pokud by neplatili, může mi bez mého vědomí narůstat dluh u pojišťovny? Je tedy vhodné aby každý zaměstnanec kontroloval? Jak nejjednodušeji a nejlevněji to udělat?

  Další informace


  Dala jsem zamestnavateli vypoved dohodou,kterou prede mnou podepsal,ale druhy den mi dali 2mesicnu.Mohu i driv odejit?

  Ne nedala! Dohoda je ujednání obou stran. Na něčem se dohodnem a nebo nedohodnem. Zde výpovědní lhůta neběží, pracovní poměr končí dnem, který si dohodnem. Zítra, za měsíc.Tys mu dala výpověď a na tu se vztahuje 2 měsíční výpovědní lhůta.

  Další informace