• Pokud bych měl omezenou způsobilost k právním úkonům, jaké nejvyšší povolání bych mohl vykonávat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pokud bych měl omezenou způsobilost k právním úkonům, jaké nejvyšší povolání bych mohl vykonávat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pokud bych měl omezenou způsobilost k právním úkonům, jaké nejvyšší povolání bych mohl vykonávat?

 • Jaké zaměstnání byste chtěli vykonávat, pokud by se dal vrátit čas?  Další informace


  Jaké nejvyšší rozlišení měla kdy fotka pořízená fotoaparátem?  Další informace


 • Jaké povolání má plat od 70 000Kč ?

  Jaké povolání má plat od 70 000Kč a výš ? Co na něj musíte vystudovat ?

  Další informace


 • Které státy ve světě mají nejvyšší a nejnižší porodnost a úmrnost a nejvyšší a nejnižší počet sňatků a rozvodů?

  Zajímalo by mě,které státy i které národnosti mají ve světě nejvyšší a nejnižší porodnost a nejvyšší a nejnižší úmrnost a nejvyšší a nejnižší počet sňatků a rozvodů? Děkuji.

  Další informace


  Jaké nejvyšší dosažené vzdělání má David Koller?

  Je vyučený elektrikář. a href"http://www.ceskatelevize.cz/chat/chat.php?id48" rel"nofollow" http://www.ceskatelevize.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Měl-li bych dostatek peněz, mohl bych si koupit existující stát?

  Například kdybych byl trilionář a chtěl bych si koupit třeba Česko, Slovensko, Rakousko a podobně malé státy

  Další informace


 • Kolik operací může vykonávat nejrychlejší počítač?

  nejrychlejší/nejvýkonnější počítač na světě je čínský superpočítač Tianhe-IA výpočetní výkon má 2,566 PFLOPS (biliard operaci / s)(roadruner od ibm je dnes už jen třetí nejryhlejší, před ním je ještě s výkonem 1,700 PFLOPS na druhé příčce CRAY JAGUAR)/////tak obrovsky vypocetni vykon maji tyto superpocitace jen diky masivni paralelizaci uloh a diky tomu, ze se o jednu ulohu dokáže podelit až 20 tisíc procesorů, z nichž každý je jen o něco málo výkonější než ten, který máte ve svém počítači.Paralelizace úloh a navyšování počtu procesorů a jejich jader je cesta k opravdu výraznému zvyšování výpočetního výkonu. Bohužel je to i velká slabina. Některé úlohy se paralelně vypočítávat nedají a v takových případech je i superpočítač tam kde naše domácí škatule na hry protože ze všech těh desítek tisíc procesorů běží úloha jen na jednom, zrychlování jednoho takového procesoru by bylo mnohem náročnější než prosté balení více procesorů dohromady a sčítání jejich teoretického výkonu v ideálních podmínkách.

  Další informace


 • Pokud bych měl modrou krev, hrozilo by, v případě dárcovství, že by se příjemce takové krve stal šlechticem?

  Pokud by někdo něco měl, jde o spekulaci, je zbytečné uvažovat.Kromě toho je modrá krev jen symbolické pojmenování pro krev šlechtickou, takže byste při dárování krve zůstal tím, čím jste, stejně jako příjemce.Ale pozor, kdo se povyšuje, bývá ponížen! Výraz tento pochází prý ze Španěl, kde rytíři západogotští, kteří byli pokládáni za něco vznešenějšího, lišili se od tmavých Morisků tím, že bílou jejich pletí krevní žíly promodrávaly. a href"https://cs.wikisource.org/wiki/Ott%C5%AFv_slovn%C3%ADk_nau%C4%8Dn%C3%BD/Modr%C3%A1_krev" rel"nofollow" https://cs.wikisource.org/ hellip /a

  Další informace


  Muzu prestat vykonavat svoje pracovni povinnosti, pokud me pri tom zacne nekdo natacet?

  Pokud pracuješ jako filmový herec, budeš to mít těžké...

  Další informace


  Když podle lékařské zprávy nemůžu vykonávat svojí práci co dělám a zaměstnavatel mě vyhodí, protože jinou práci pro mě

  nemá, musí mi dát nějaké odstupné nebo se z toho může nějak vykroutit, popř. jak se může vykroutit ?

  Další informace


  Jaká je promlčecí lhůta v pracovně právním vztahu, v případě prokazatelných nedoplatků mzdy

  jde o to,co jsou nedoplatky mzdy,pokud dostáváte mzdu v minimální částce,nemůžete se dovolávat větší částky nikde,jen co uzná zaměstnavatel

  Další informace


 • když sem teď měl v ruce telefon, může se stát, že bych některé molekuly mého telefonu měl stále na své ruce nebo v ní?

  a když né, pro které předměty nebo látky by to mohlo platit? krom potravy kterou sním a piva, kterého vypiju a vzduchu, který vdechnu...Doplňuji:v tom případě by mne zároven zajímalo, co s těmi molekulami cizího předmětu se v mojí ruce děje...odletí pryč? napořád tam asi nejsou...beru si telefon do ruky poměrně často...měl bych jich tam časem víc a víc

  Další informace


 • Najde se tu někdo, kdo by mi mohl ? Vážně bych to potřebovala.Mohl by mi někdo vysvětlit princip a použití transformátor

  Jednoduše...Střídavý proud (pro konstantní - stejnosměrný - to nefunguje) protékající primární cívkou vytváří elektromagnetické vlny, ty ´tečou´ jádrem transformátoru a na sekundární cívce zase indukují napětí. Tady - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Transformer3d_col3_cs.svg" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a - máš obrázek.Použití - zejména pro změnu velikosti napětí (nebo proudu) - pro napětí a počet závitů cívek platí U1:U2N1:N2.Tady máš další pokec - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Transformátor" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a .___A pokud je ti něco nejasného, upřesni problém - protože podle mne je vše jasné...-)

  Další informace


  Je možné, abych se dostal do Armády? Chtěl bych být vojákem z povolání, ale příští rok budu již dokončovat IT střední š.

  Jistě. Pokud armáda bude potřebovat nové posily a splníš všechna kritéria, tak by neměl být problém. Svým způsobem by pro tebe mohla být i velmi výhodná některá z vojenských VŠ technického typu.

  Další informace


  Jaké/které povolání považujete za nejodpovědnější a nejnáročnější?

  Z běžných civilních povolání je to dispečer letového provozu

  Další informace


  Jaké povolání je možné dělat po vyučení se na prodavače kromě prodavače?

  Důležité je, aby to povolání alespoň trochu souviselo s tím oborem.

  Další informace


  Jaká/která povolání se zabývají nebo pracují s nebezpečnými chemikáliemi nebo s radioaktivními předměty a látkami?

  Mám před sebou výběr střední školy, ovšem nevím na jakou školu jít. Ve svém povolání bych se rád dostal do kontaktu s nebezpečnými chemikáliemi a (nebo) radioaktivními látkami a předměty. Prosím poraďte mi, jaká jsou tato povolání. Na itnernetu se mi nic moc nepodařilo najít, obvzláště ne to, co je obsahem daného povolání. Děkuju.

  Další informace


  Jaká jsou 3 nejvyšší pohoří Evropy a jaké jsou jejich vrcholy? Předem děkuji.  Další informace


  Jakou práci vykonávat pro zlepšení anglického jazyka?

  Nyní hledám nové zaměstnání a rád bych nějakou pozici, na které se dostanu do kontaktu (ať už přímého nebo nepřímého- po e-mailu) s anglicky hovořící klientelou. Nemám tím na mysli barmana, aby na mě opilí amíci valali two beers (což by mi moc nepomohlo) a ani recepčního v 5ti hvězdičkovém hotelu, kde si nemohu dovolit říct sorry? nebo dělat gramatické chyby. Napadá Vás něco? Ani obchodní zástupce pro západní trh to být nemůže, jelikož na to nemám praxi ani vzdělání (obchodní).Díky za jakoukoliv radu či názor.

  Další informace


  Jak si mám vybrat to pravé povolání? A jaké by to mělo být?

  Vybírám si povolání a nějak nemůžu přijít na to, co by to mělo být. Hodně se zajímám o přírodu a zvířata (především o psy) a proto bych chtěla v životě dělat něco okolo toho. Na druhou stranu ale nechci být veterinářkou ani zemědělcem a chtěla bych dělat něco, co mě uživí a bude mě to bavit. Nemáte nějaké návrhy, co by to mohlo být? Za každý předem moc děkuju, určitě je všechny zvážím a něco si o nich vyhledám. Díky.Doplňuji:Já vím, že mi nikdo konkrétně nemůže říct ,,Pro tebe se hodí tohle ,ale o to mi ani nejde :-). Spíš prosím o ty nápady, na jakou školu jít atd.

  Další informace