• pomalejší síť v XP Prof, klienti se připojují k PC s WinXP Prof pomaleji než k WinXP Home - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: pomalejší síť v XP Prof, klienti se připojují k PC s WinXP Prof pomaleji než k WinXP Home. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - pomalejší síť v XP Prof, klienti se připojují k PC s WinXP Prof pomaleji než k WinXP Home

  • Jak by člověk vnímal okolní svět, pokud by světlo bylo pomalejší například než zvuk?



    Další informace


    Jak dosáhnout rychleji/pomaleji orgasmu?



    Další informace


  • Internet jede pomaleji, ale poskytovatel ho nechce opravit



    Další informace


    wifi síť - jak zjistit kolik počítačů je připojeno na mojí wifi síť?



    Další informace


    Je techn. možné,aby měl kamarád NIŽŠÍ rychlost připojení (bity) než já,a přitom VYŠŠÍ rychlost stahování (Bajty),než já?

    Ptám se, jestli je to obecně možné, event. až běžné (neptám se na nějaké vyjímečné situace).A je-li to STAHOVÁNÍ proměnné (jednou u něho rychlejší, jindy zase u mne...)?A jestli je to možné a ještě k tomu proměnlivé, tak na čem to závisí (při identických podmínkách k porovnání, tzn. ve stejný čas, stejná velikost stahovaného souboru). Závisí na PC? Závisí na providerovi? Stále mne to zajímá v tom kontextu NEpoměru:NIŽŠÍ rychlost PŘIPOJENÍ a VYŠŠÍ rychlost STAHOVÁNÍxVYŠŠÍ rychlost PŘIPOJENÍ a NIŽŠÍ rychlost STAHOVÁNÍ...Doplňuji:Pro Hykam a Jsemtady :VŮBEC JSTE NEPOCHOPILI PODSTATU OTÁZKY. Když si to přečtete pořádně, tak zjistíte, že já tu vůbec neřeším problematiku bit x Byte...Zeptám se tedy jinak:Hypotetický stav-já i soused máme u připojení k webu vše stejné-poskytovatele, tarif, cenu, atd., atd. Máme jen jiná PC. A domluvíme se, že v 1 okamžik oba spustíme stahování něčeho stejného (např.filmu) a ze stejného www zdroje.A teď: mně se to stáhne (někdy) za výrazně DELŠÍ dobu než jemu. Druhý den to zopakujeme, a je to naopak, tedy mě se to stáhne za výrazně KRATŠÍ dobu, než jemu.A já se ptám: PROČ SE TA RYCHLOST STÁHNUTÍ FILMU MĚNÍ (a navíc jednou v jeho prospěch, příště v můj prospěch), KDYŽ PODMÍNKY JSOU (až na PC) stejné? (Pozn. FUP není...)To potřebuji vysvětlit! A UŽ MI TU, prosím, NEPIŠTE ROZDÍLY bit x Byte. Nééésu blbééé...

    Další informace


    nejde síť, ačkoli vše je v pořádku!



    Další informace


    Nefungujji alternativni ICQ klienti



    Další informace


    WinXP: větší virtuální plocha než nastavené rozlišení?



    Další informace


    Nvm co se deje - celej pocitac je pomalejsi



    Další informace


    proč se mi některej film kopíruje rychleji a jiný pomaleji?

    když kopíruju film z externího disku na pevný disk v PC,tak proč se některý film kopíruje rychlostí 9 MB/s a jiný zase 30 MB/s ?Vše to je ve formátu AVI,jak rychle by se to mělo asi tak kopírovat?

    Další informace