• Pomozte prosím co dělat - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pomozte prosím co dělat. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pomozte prosím co dělat

 • co mám koupit tatkovi k vánocům mamka mi dá peníze do 500 ale nevím co koupit pomožte prosím děkuji  Další informace


  Pomozte mi, prosím, bojím se  Další informace


 • Prosím pomozte mi je nutné uvadět ico na osobních web.stránkách?

  Začínam podnikat ve stavebnictví.Založil jsem si webové osobní stránky ale někomu se nelíbý ,že není uvedeno ičo.I když tyhle stránky nejsou firemní.Je v tom nějakej zozdíl?Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Potřebuji zistit všechny náboženství, prosím pomozte, potřebuji to do dnešního večera.

  např.voodoo

  Další informace


 • Viete niekto ako sa dá downgradnuť IOs 7.1 na 6.1.3 ?

  Dobré by bylo napsat i o jaké zařízení jde a jaký model ne u všech to je tak jednoduché, jinak se to provádí nejčastěji pomocí SHSH, ale u novějších zařízení jako je IP5 a IP4s nejde tak snadno u většiny je pak SHSH mít rovnou z apple serverů. Zbytek si zkus o tom přečíst ve zdroji sem by se celý návod nevešel.Doplňuji:Pokud máš IP4 dělal jsem to podle tohoto návodu, ale je v AJ. a href"http://www.syncios.com/blog/how-to-downgrade-ios-7-to-ios-6-1-3-on-iphone-4-using-ifaith/" rel"nofollow" http://www.syncios.com/ hellip /a

  Další informace


  Prosím, pomozte Sériový port sběrnice  Další informace


  Prosím pomozte mi :-)

  Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám takový problém s ovladačem Realtek, nebo tak nějak.Prostě jsem si ho asi před 2-3 měsíci omylem odinstalovala, teď se snažím vrátit vše do původního stavu, ale když to chci zpět nainstalovat napíše mi to: Tato sada ovladačů nepodporovala žádný ovladač, nevíte co s tím?:/

  Další informace


  Problém S ramkami! Prosím pomozte! Beznaděj :-)  Další informace


  Problém .. s javou prosím pomozte mi :D

  Vše bylo v pohodě .. a najednou .. nainstaloval jsem si CCleaner ale už dávno a vše bylo ok .. ale teď jsem se rozhodl trochu Pc pročistit a dal sjem v CCleanerovi: čištění no tak jsem to analyzoval co má vyčisit a dal vyčisti .. no ale von se objevil problém .. když jsem to vyčistil .. najednou mi dělá problém spustit soubory s koncovkou.jar .. myslím třeba minecraft .. předtím se mi normálně zobrazilo okno .. teď se na chviličku zobrazí ale hned zase zmizí .. nevíte čím to může být ? Nebo taky mi píše že došlo k chybě v microsoft frimework .. A bod obnovení to nemění pořád je to stejné .. okna s jar se skovávají ale v procesech je napsáno že jedu ale nevidím je na ploše ... Nevíte jak to zase zprovoznit ?

  Další informace


  Modrá smrt při reinstalaci windows xp. Prosím pomozte.  Další informace


  Funkce řešitel v excelu- pomozte mi prosím vymyslet příklad  Další informace


  Creative Sound Blaster XFI xtreme music PCI nepřehrává hudbu v 5+1 módu,hry ano.Prosím pomozte.  Další informace


 • Prosim vás pomožte mi ja fakt nevim jak dál žít nesnesu můj blbý život :-( dejte mi prosim nejaky duvod proč žít.

  Ano to jsem ja ten 15letý kluk co tu psal o sebevraždě nevim proč mi otazku smazaly ale to už je mi jedno tak prosim poraďte :-(Nevíte nikdo čím vším sem si prošel každý den vstavam a říkám ach jo je tu další den

  Další informace


 • Už si opravdu nevím rady, prosím pomozte mi.. (matematika) :/

  Když se nudím, dělám různé úlohy navíc... (NENÍ TO DOMÁCÍ ÚKOL!)..a vždy se někde zaseknu , poradíte mi prosím? nejlépe výsledek?? Protože postup tak nějak chápu...díky moc.. a jenom jesli nevíte výsledek stačilo by jestli to je trojúhelník nebo čtverec,díky moc... Petr měl papír pravoúhelníkového tvaru (čtverec nebo obdélník). Odstřihl z něj největší možný čtverec a vyhodil jej do odpadu. Ze zbytku opět odstřihl největší možný čtverec a vyhodil jej do odpadu. Když i potřetí ze zbytku odstřihl největší možný čtverec a vyhodil jej do odpadu, zbyly mu v rukou dva stejně veliké čtverce. Kolik procent původního papíru celkem hodil do odpadu?

  Další informace


  Prosím vás jakej to je slovní druh nepřijde? pls pomozte mi

  Inf. nepřijít - já nepřijdu, ty nepřijdeš, on nepřijde.Slovo se časuje, který je to tedy slovní druh?

  Další informace


  Dobrý den. Pomozte, prosím, s vysvětlením textu:

  „Horažďovický vrah byl donucen vypít sklenku vína s deseti grány arzeniku a poloviční dávkou rtuti. „Ta tedy píše!“ zachrčel Jakub (vrah) nespokojeně, ale jedy brzy zapůsobily.“Co to „ta tedy píše“ znamená? Děkuji.

  Další informace


 • Jaké jsou mluvnické kategorie u slov nabízeli a ovoce pomozte mi prosím :D

  nabízeli je sloveso, na tom se snad shodneme. Co určujeme u sloves? Osobu, číslo, čas, způsob, rod (činný/trpný), vid. Eventuálně ještě třídu a vzor, pokud jste se to už učili.Ovoce je podst. jm. - u těch určujeme pád, číslo, rod a vzor. Dál nepomůžu, protože- ovoce může být v různém kotextu v různých pádech (1.,2., 4., 5.) a navíc toto není stránka pro řešení domácích úkolů!!! Touto otázkou porušujete kodex.

  Další informace


  Chodím na vyšší gympl a nedokážu si poradit z příkladem z 8. třídy, prosím pomožte.

  Přeji pěkné nedělní odpoledne,pomáhám sestře s matematikou a vůbec mi nevychází tento příklad, vážně se za sebe stydím, je to ostuda. Prosím poraďte.Z profilu trasy etapy cyklistického závodu lze vyčíst, že na dvou pětinách délky etapy trasastoupá, na třech osminách klesá a zbytek etapy je v rovině. Kolik km měří etapa, jestliže délkastoupající trasy je o 4 km delší než délka klesající trasy.Uvažovala jsem 2/5x + 4 + 3/8x +9/40x xale to se mi neznámé odečtou a vyjde, že rovnice nemá řešení.Děkuji.Doplňuji:Děkuju moc Alesh! Já pořád hledala, jak přímo zapsat čemu se rovná ta délka trasy. Ale proč to dělat složitě, když to jde jednoduše, že... Děkuju. :)

  Další informace


 • PROSÍM POMOZTE

  AHOJ, mám problém s váhou.. vím všicni si asi myslíte jak je to lehký.. ale neni, potřebovala bych přibrat... HODNĚ! mám strašně hubený ruce, nohy a sem vychrtlá...jim všechno, a hodně, ale prostě ani to nějak nezabírá... existujou nějaký prášky?? nebo něco takovýho, rychlího.. zatím je mi 14.. ale já to potřebuju.. opravdu mi to nejde.... PROSÍÍÍM POMOC!!!???

  Další informace


  Ahoj,lidi prosím poradte mi a pomozte. :(Musím přijmout zhotovený zubní můstek???Nebo mohu reklamovat?

  Nevzhledný zubní můstek

  Další informace