• Pomozte si vybrat notebook který stojí méně jak 3000 Kč? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pomozte si vybrat notebook který stojí méně jak 3000 Kč?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pomozte si vybrat notebook který stojí méně jak 3000 Kč?

 • Pomozte mi vybrat notebook, který je nejvýkonnější?  Další informace


  Když chci upgradovat software Android u mobilu, tak mi to háže chybu. Co je špatně?  Další informace


  Jakou může mít cenu starší kamera Canon G30??  Další informace


  Co si vybrat, tablet nebo notebook ? Premyslim o koupi tabletu GoClever TAB A73.  Další informace


  ,,pomozte když pustím video na youtube (kterékoli) a dám na celou obrazovku tak zvuk běží ale video se sekne!  Další informace


 • Ahoj, teď na Nově běží film xXx a já si za nic nemůžu vzpomenou na tu skupinu, která tam hraje na začátku. Pomozte mi.

  Doplňuji:Ano je, díky, já jsem to měla na jazyku ale ne a ne to vyslovit..

  Další informace


 • Pomůžete mi vybrat notebook?  Další informace


  Pomozte mi pls s PS2 emulatorem  Další informace


  Nepochopitelné restarty! Prosím, pomozte mi se záhadou !  Další informace


  NOTEBOOK - 2 kandidati, pomozte!  Další informace


  Který notebook vybrat ?

  Dobrý den, chtěl bych si koupit nějáký notebook za rozumnou cenu na kterém bych si zahrál hru, brouzdal po internetu nebo třeba koul na film, který z těchto dvou je podle vás lepší ? 1, a href"http://www.czc.cz/hp-pavilion-15-n255sc-modra/1460" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a 29rodukt2, a href"http://www.czc.cz/hp-pavilion-15-n205sc-stribrna/1" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a 46030roduktDoplňuji:Děkuji za odpověď, ale ještě se chci zeptat když si vezmu ten 205 (modrý) budou se na něm hry hrát hůře ? jestli ano tak o kolik, protože co se týče designu více se mi zamlouvá modrý, ale jak říkáte stříbrný má lepší procesor u toho modrého mě strašně odrazuje pouze 1.8ghz...

  Další informace


  Jak si vybrat notebook?

  Chtěl bych si koupit notebook, ale těch je na výběr tolik, že vůbec nevím. Podle čeho vybírat?

  Další informace


  Funkce řešitel v excelu- pomozte mi prosím vymyslet příklad  Další informace


  Chci nainstalovat icq 6.5 ale nejde to pomozte mi prosím?!?!?!

  Dnes jsem si chtela nainstalovat icq 6.5 v češtine dostala jsem se až k tomu vytvořit nový účet ale když na to kliknu objeví se mi na internetu tato stranka: a href"http://www.icq.com/support/xtra_error.html?xtra_idcoreg client_id10 client_lsp_id0 build1042" rel"nofollow" http://www.icq.com/ hellip /a nevim co mam delat prosim odpovidejte rychle DEKUJI PREDEM.....)

  Další informace


  Pomozte plz nenačítá web. stránka aukro.cz  Další informace


 • Chtel bich s holkou jit ven ale nevim jak se ni mam zeptat aby se mnou sla pomozte pls

  Maniaku, normálně se jí zeptej, zda by s Tebou nešla ven. Jestli nevíš, jak se zeptat, tak jí to namaluj. Radši jí to neposílej písemně.Normální zeptání je totiž nejjednodušší způsob jak zjistit, zda má o Tebe vůbec zájem. Když ne, svět se nezboří.

  Další informace


 • Co znamená natrhnout někoho v souvislosti s porodem?

  Dobrý den, o letních prázdninách jsem byla na brigádě ve velkoskladu a o přestávce se ve svačinové místnosti se scházeli u jednoho stolu dělnice ve věku 20 - 40 let, zrovna se bavily o zážitcích z porodu a ta jedna nejmladší z nich prohlásila : Když jsem čekala Kubíka, tak mě natrhli , nevíte, co to znamená? Hrozně mi to vrtá hlavou a nemůžu kvůli tomu klidně spát.děkuji

  Další informace


  Chodím na vyšší gympl a nedokážu si poradit z příkladem z 8. třídy, prosím pomožte.

  Přeji pěkné nedělní odpoledne,pomáhám sestře s matematikou a vůbec mi nevychází tento příklad, vážně se za sebe stydím, je to ostuda. Prosím poraďte.Z profilu trasy etapy cyklistického závodu lze vyčíst, že na dvou pětinách délky etapy trasastoupá, na třech osminách klesá a zbytek etapy je v rovině. Kolik km měří etapa, jestliže délkastoupající trasy je o 4 km delší než délka klesající trasy.Uvažovala jsem 2/5x + 4 + 3/8x +9/40x xale to se mi neznámé odečtou a vyjde, že rovnice nemá řešení.Děkuji.Doplňuji:Děkuju moc Alesh! Já pořád hledala, jak přímo zapsat čemu se rovná ta délka trasy. Ale proč to dělat složitě, když to jde jednoduše, že... Děkuju. :)

  Další informace


 • Pomozte mi prosím nějakou radou jak na těžkou angínu... :(

  Mám strašnou angínu už týden a nic nezabírá, doktor mi dal pouze antibiotika, plus ještě beru oscilo a paralen na snížení horečky..... ale bolest v krku je pořád stejná....... Pomozte prosím...... :´(

  Další informace


  PROSÍM POMOZTE

  AHOJ, mám problém s váhou.. vím všicni si asi myslíte jak je to lehký.. ale neni, potřebovala bych přibrat... HODNĚ! mám strašně hubený ruce, nohy a sem vychrtlá...jim všechno, a hodně, ale prostě ani to nějak nezabírá... existujou nějaký prášky?? nebo něco takovýho, rychlího.. zatím je mi 14.. ale já to potřebuju.. opravdu mi to nejde.... PROSÍÍÍM POMOC!!!???

  Další informace