• Poradíte psa do bytu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poradíte psa do bytu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Poradíte psa do bytu?

  • Dne 4/3 2018 se vyhlašují filmové ceny Oskar. Sebemenší cenu nezíská žádný zvířecí hrdina. Ocenili byste psa z ankety?



    Další informace


    Co byste koupily na hrob člověku co vám zastřelil psa



    Další informace


  • Mají bezohlední řidiči vůbec nějaký možnosti autem srazit psa, když vedoucí psa má tu povinnost mít jej na vodítku?



    Další informace


  • Hačikó: Příběh psa

    Jaká psí rasa je Hačikó?

    Další informace


  • Proč se platí za psa na účet majitele bytu?

    Třeba v panelácích, kde je majitelem město. Vznikají majiteli nějaké další náklady? Ten kdo trpí, jsou přece nájemníci, ne? Někdy to štěká ve dne v noci a spát se nedá, pejskař je z obliga, protože to má schválené a poplatek je za pár šušňů. Nemělo by to být spíš tak, že poplatek by měl vyplácen sousedům. pokud mu čokla vůbec dovolí?

    Další informace


  • Ahoj, chtěla bych psa. Jsem alergická na roztoče. Mohla bych mít psa jako na například bišonek, shih-tzu, maltezáček?

    A jak se zeptat doktorky, aby mi udělala třeba ještě testy a aby mi to hned nezakázala.. ??Doplňuji:A dá se alrgie nějak zbavit nebo zustane doživotně??

    Další informace


  • Jak naučit psa aportovat....

    Mám Jack Russela Teriera a nevím jak ho naučit aportovat.... Poradí mi někdo?Doplňuji:Zítra mu je přesně rok, na přivolání nereáguje, a utíkat se taky snaží...

    Další informace


    Jak mám přemluvit mamku aby mi koupila psa??

    Už hodně dlouho si přeji psa ale mamka na to ne. Ale mám jeden problém mamka se bojí psů. Jinak tatovi je to jedno. Co mám udělat???

    Další informace


    Jak naučit psa uklízet, když to nedělám ani já?

    Můj pes se nudí a tak mě napadlo, že by mohl uklízet. Napište názory jak ho to naučit a s humorem!

    Další informace


    Co dělat,když člověk bydlí v rodinném domě, má domácího psa a chce si koupit kočičku?

    Co dělat? Tu kočičku si pořídit a pomalu je na sebe zvykat , někdy je soužití opravdu krásné a ti dva se milují , někdy se to nepovede ...je pravda, že pejsek ji bude považovat zpočátku jako vetřelce, protože on tam byl první ...ale časem se snad skamarádí

    Další informace