porouchal se mi BIOS - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: porouchal se mi BIOS. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Bios - jak se do něj dostanu u notebooku Asus K52JE?Další informace |
Notebook se porouchalDalší informace |
Grafika - BiosDalší informace |
BIOS bez ProcesoruDalší informace |
Bios nastavení grafiky?Další informace |
BIOS mi nenačítá z ext. DVD mechaniky.Potřebuji přeinstalovat systém W7, ovšem ztratil jsem origoš cd při úklidu. Čili jsem si ho stáhl. Obsajhuje 5 složek souborů + autorun.inf + bootmgr + SETUP.EXE. To vše jsem vypálil na DVD, v BIOSU upřednostnil právě tuto mechaniku (mám netbook) a stejně mi to systém jako instalaci neotevře. Čím to je? Mohu instalaci spustit případně přímo z plochy kde otevřu setup?Doplňuji:Soubory jsem rozbalil právě z iso souboru. Pokud mám vypálit ISO na disk, udělám to. Můžete mi dát e-mail, ohledně rad?Další informace |
Aktualizace Bios a procesoruDalší informace |
Bios nevidí paralelní portDalší informace |
Bios do Compaq EvoDalší informace |
Grafika a BiosDalší informace |