potíže s mozilou - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potíže s mozilou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Potize v mladiDalší informace |
Potíže s instalováním aplikací na AndroiduDalší informace |
POTÍŽE S TELEVIZÍDobrý večer chtěla bych se zde někoho zeptat včera nám vypli proud po zapnutí jsem zapla televizi v te televizi se najednou objevily chvilkově barevné odstíny.Po zmizení se celý obraz na televizi změnil a místo pěkné barevné ted mám zeleno fialový odstín. I když jsem zkoušela na ovladači kontrasty,jas,sytost ukazuje se mi že je vše v pořádku.U ostatních dvou televizí je vše v pořádku můžete mi prosím poradit co mám udělat?značka televize je sony děkujiDoplňuji:děkuji vám oběma za odpověd televizi jsem vypla vyměnila za druhou a zítra se podívám zda už pude normalně.Další informace |
Potíže s hledáním jednoho filmu.Hledám starší thriller, ve kterém hraje hlavní postavu blondýna, kterou její psychicky labilní přítel místo slibovaných líbánek vezme do opuštěné chaty daleko od civilizace a ještě k tomu uprostřed místního jezírka na ostrověHledám starší thriller, ve kterém hraje hlavní postavu blondýna, kterou její psychicky labilní přítel místo slibovaných líbánek vezme do opuštěné chaty daleko od civilizace a ještě k tomu uprostřed místního jezírka na ostrově. Poté ji přítel postupně terorizuje, až se to zvrhne v boj o život. Ona se nakonec zachrání a přítele zabije. Tento film jsem viděl už dávno a chtěl bych se podívat znovu, ale nemůžu si vzpomenout na název. Díky za každý návrh.Další informace |
Nevíte, zda červená rýže ze staré Číny je lékem, či způsobuje zdravotní potíže?Nikdy jsem o této rýži neslyšela. Má v Číně dlouhou tradici? Používá se i u nás?Další informace |
Potíže s Explorer 10, youtube nefunguje jak má, vlastnosti obrázků blbnouDnes jsem si přeinstalovala IE9 na IE10 verzi pro Win7 64x, ale dvě věci mi fungují nějak podivně... Když kliknu na jakýkoliv obrázek pravým tlačítkem myši a vám Vlastnosti , otevře se tabulka s vlastnostmi, ale nevyplněná, ani přímí URL odkaz tam není a přesto se ještě objeví tabulka, že došlo k chybě ve skriptu.Druhým problémem je, že když jsem s novým IE šla poprvé na Youtube, naskočilo mi okno, kde to psalo, že můj prohlížeč není podporován, ať si vyberu jeden z níže uvedených. A tam byl taky Explorer. Když jsem na to klikla, přesměrovalo mě to na stažení Exploreru 10!! Když jsem si to znovu stáhla a chtěla nainstalovat, napsalo to, že již mám novější verzi, a tak se to instalovat nebude... teď když jdu na youtube, naskočí normálně hlavní stránka, ale nemohu hlasovat v komentářích, nemohu reagovat na komentáře, nemohu vpravo nahoře kliknout na šipku u mého YT účtu a vybrat si akci, kterou chci atd...Tak nevím, mám nějakou aktualizovanou verzi toho IE 10? Pokud ano, jak bych mohla tuhle verzi odinstalovat zpět na IE 9 a jak pak znovu na youtube najít ono okénko doporučující jinou verzi toho IE 10, co by měla na youtube fungovat normálně? :((odpovědi typu ať si stáhnu jinej typ prohlížeče zamítám, všechny ostatní jsou ještě pomalejší, zamrzaj, nebo designově vypadaj, jak vytvořený 10 letým dítětem..tak bych byla ráda, kdybych mohla zachovat funkci IE)Další informace |
Byly zjisteny potize a system Windows byl ukoncen,......aby nedoslo k poskozeni pocitace.Pokud je to poprve, co vidite obrazovku s chybou zastaveni pocitace, restartujte pocitac. Pokud se obrazovka objevi znovu, pokracujte temito kroky:Zkontrolujte, zda v pocitaci nejsou viry. Odeberte vsechny nove nainstalovane jednotky a radice pevnych disku. Zkontrolujte, zda je pevny disk spravne konfigurovan a zakoncen.Pomoci programu CHKDSK /F zkontrolujte poskozeni pevneho disku a pote restartujte pocitac.Technicke informace:*** STOP: 0x0000007B (0xF9E48640, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)Mám jednoduchou otázku: Co mám sakra dělat?Vyzkoušel jsem všechny ty instrukce na modre obrazovce i na webu Microsoft.Doplňující informace:Mám HDD s poškozeným Windows XP. Tak jsem nastavil CD-ROM jako hlavní bootovací jednotku a v CD-ROMce mám daný disk s Windows XP. Obrazovka se mi zobrazuje i po resetu. Pri zapnuti PC se zobrazi abych vybral OS, který chci nainstalovat:Windows XPWindows XPWindows XPZamrzne mi klávesnice, takže nemohu nic vyenterovat, a tahle obrazovka zmizí po pár vteřinách, pak naskočí modrá obrazovka.Doplňuji:Bedy:Ale ten HDD nejde zapnout nikde, takže to nejspíš bude v HDD, ale ten HDD ví, že v něm XP je, protože se zobrazí obrazovka jak windows nabíhá a potom mi to kiksneDalší informace |
Potíže s tiskem ve Win7Další informace |
Potíže s mikrofonem (v PC zní slabý chrčící ton, s přibívající hlasitostí)Další informace |
Jak na potíže s písmem ?? Objevují se mi symboly před a mezi písmeny.. DěkujiVám moc za odpověď.malá ukázka : §m)j´ý!M§m)j´ýpro mě velký problemnepíše ani dlouhý e Mám OS VISTA / Mozillu FirefoxDalší informace |