• Potřebovala bych poradit jdu na střední školu a nedělám tam příjmačky ale dělám tam příjmací pohovor a potřebovala bych - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebovala bych poradit jdu na střední školu a nedělám tam příjmačky ale dělám tam příjmací pohovor a potřebovala bych. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebovala bych poradit jdu na střední školu a nedělám tam příjmačky ale dělám tam příjmací pohovor a potřebovala bych

 • Poradíte, jak zazipovat soubor, aby nebyl velký a aby to šlo úsporně?

  Původní dotazPotřebovala bych zazipovat soubor, ale aby nebyl velký ( jak se říká, jestli to jde úsporně)? děkuji

  Další informace


  Nejde mi přehrát film ať dělám co dělám  Další informace


  Mám Wondows 7 64 bit a když z mojim počítačem asi půl hodiny nic nedělám hodí se do úsporného režimu.

  Dřív to nedělalo ale začalo to dělat hned po aktualizaci nevíte prosím kde to přenastavím ?PS: Nemám notebook

  Další informace


 • Můžou policisté vyžadovat občanský průkaz, když nic nedělám?

  Dobrý den,nejsu si úplně jistý, jestli tenhle dotaz patří do občanského práva, pokud ne, tak se omlouvám, ale těmhle vecem nerozumím. Zajímalo by mě, jestli po mě policisté můžou vyžadovat občanský průkaz (dalé OP), když nic nedělám a třeba jen prochazím kolem a náhodně si mě chcou zkontorlovat. Dále by mě zajímalo jestli je nějaká vzdálenost od místa mého bydliště kde u sebe nemusím mít OP? A pokud ano, tak kolik to je metrů? A pokud u sebe nemám OP tak jaká mi hrozí pokuta? Dál by mě zajímalo co mi můžou policisté udělat kromě pokuty když u sebe OP nemam, můžou mě třeba předvést na služebnu? A poslední dotaz je, jestli po mě může vyžadovat OP někdo jiný nez policisté? napr. revizor.předem děkuju za odpověď

  Další informace


 • ahoj potřebovala bych poradit název pro časopis

  je to ,,jen jako časopis.. ale nemůžu vymyslet název. píšeme jenom jedno číslo, speciál o sopkách. já jsem šéfredaktor a mám vymyslet název .poradíte ?

  Další informace


 • Poradí někdo, jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější? Kamarádka přestává s kojením a potřebovala by poradit.

  Nejde říct které je nejlepší, každému vyhovuje jiné.

  Další informace


 • ahoj potřebovala bych poradit s matikou

  prosím o vysvetleni obasah a jestli je o nebo tak povrch,objem,obvod děkuji za odp.

  Další informace


  Matematika 5. třída - příjmačky do primy - neznám odpověď :-(

  Jeden z testů, co jsem dala svým dětem jako přípravu na testy (použité testy z jiných gymnázií) zněl takto:Doplň řadu:1,3,6,5,10,7,X,YCo je X a Y?Nic mne dneska nenapadá :-(Doplňuji:Add Emilie: Možná jsem úplný pitomec, podobné řešení mi nabízela dcera, nejdřív to násobení dvojkou a pak zase nějaké odčítání jedničkou a násobení dvojkou... ta tvrdila že tam patří 13 a 15.. a mně to prostě nesedí... Řada je řada, když má pravidla nějak to by musela pak pokračovat dle těchto pravidel, ne? a pak se střídat pravidla třeba po 6 číslech?

  Další informace


  Je to učivo základní školy ... potřebovala bych znát výsledek, ale nějak stručně ... Děkuju

  Jindra měl napsáno čtyřmístné číslo.Toto číslo zaokrouhlil na desítky,na stovky a na tisíce a všechny tři vysledky zapsal pod toto číslo.Včechny čtyři čísla správně sečetl a dostal toto číslo 5 443.Které číslo měl Jindra napsané?

  Další informace


  JEŠTĚ BYCH POTŘEBOVALA PORADIT ORIGINÁLNÍ PŘIROVNÁNÍ: POMALÍ JAKO.............. A BÍLÝ JAKO ....................

  pomalý jako šnek, želvabílý jako stěna, křídajestli je to originální... nevím, ale říká se to poměrně běžně.

  Další informace


 • Sním žít v Americe.Chodit tam do školy. Ale nemám představu, kolik tam ta škola tak stojí střední?

  Pokud si takové informace neumíš vyhledat na internetu, tak raději zapomenout.Přesto - existují programy pro studium v zahraničí. Především v zemích EU, znám studenty kteří maturovali i v mimoevropských školách. Ale vše je to o vysoké odpovědnosti a samostatnosti podložené dobrými školními výsledky.Hamburger s colou si můžeš dát i v Čechách.

  Další informace


  Prijmacky dulezite  Další informace


  Musím chodit na střední školu?Klidně bych chodila jenom na brigády...

  Nemusíš. Je to jen tvoje volba. Sice bez alespoň nějakých rozumných ideí, ale volba.Pokud se ti však podaří nad tím zamyslet, měla bys zjistit, že příliš rozumné to není. Podle mne je řešení velice hloupé, promiň.Vezmi si jen výši platu z brigády a pevného pracovního poměru, práci s určitým vzděláním a bez něj atd atd. Nezapomeň také na pozdější věk, kdy se ti bude vypočítávat důchod.Takže mazej do školy a nefrfli. :-D

  Další informace


  MOHU SI VE 53 LETECH UDĚLAT JEŠTĚ DÁLKOVĚ STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ?DĚLÁM JAKO PSS,V SOCIÁLNÍ SFÉŘE.KDYSI JSEM NEDOŠTUDOVALA SZŠ.

  Samozřejmě, pokud máte zájem. Věkové omezení platí jen pro denní studium. :-)

  Další informace


  Kdyz chci byt archeolozka, na jakou stredni skolu bych mela jit? A co se tam vlastne uci?? Mate nekdo zkusenosti?

  Uci se tam i jazyky? Co vsechno toto povolani obnasi? A jaka je vyplata? ))

  Další informace


  Kdybych šla na střední školu stavební mohla bych potom jít na vysokou přírodovědnou fakultu?

  Doplňuji:Mám si vybrat 2 školy mez Obchodní akademií stavebkou a zemědělsko přírodovědnou-tam se mi ale moc nechce protože mám pocit že se tam moc nehodím....gympl bych nezvládla..

  Další informace


  Je možné podat přihlášku na střední školu osobně, čili, že navštívím osobně tu danou školu a předám ji?

  Správná odpověď je od an v diskuzi.Jakýkoliv dopis (či podání, doklad apod.) lze předat osobně s tím, že na kopii adresát potvrdí razítkem podatelny, recepce apod., případně uvede: převzal, dne: .Výhoda je, že má tutéž průkaznou hodnotu jako doporučeně s dodejkou, což při dnešních cenách pošty (36 Kč), a vícenásobném zasílání, znamená značnou úsporu. Např. u soudu tak lze značně urychlit přes podatelnu doplnění do spisu a v některých případech se vyšachuje zneužití úložné lhůty, která bývá 15 dní.

  Další informace


  Chci jít na další střední školu, z jakých/kterých ročníků střední školy vybírají známky na vysvědčení?

  Zdravím, momentálně dokončuji 3 leté studium na střední škole, a rád bych po závěrečných zkouškách odešel na jinou střední školu s maturitou. Rád bych se zeptal: Z jakého ročníku střední školy kontrolují známky na vysvědčení a jestli mám úplně stejné podmínky na příjímacích zkouškách jako absolventi základní školy ?

  Další informace


  Ahoj, chtěla bych se zeptat, když chci jít na střední právnickou školu, jaké předměty bych měla umět?

  Matika, hodně čeština, psaní všemi deseti a hodně, hodně čti.

  Další informace


  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu.

  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu. Chci se zeptat, jak mám teda vyplnit přihlášku na danou střední školu, co se týče známek? Mám použít známky z oboru z kterého jsem vyučená ? Nebo zajít na základní školu a od nich si to nechat vypsat a ověřit? Z přihlášky střední školy, na kterou chci jít jsem vyčetla, že, cituji: Vyplní škola (zpravidla základní, speciální nebo střední) nebo uchazeč, uvede chování a prospěch v návaznosti na kritéria přijímání, zpravidla za poslední dva ročníky základní, speciální nebo střední školy, nebo se přiloží ověřené kopie vysvědčení. Upozorňuji, že teďkom jak jsem studovala , tak jsem měla uvolnění na tělesnou výchovu.Děkuji za informace

  Další informace