• Potřebovval bych pomoct v oboru fyziky - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebovval bych pomoct v oboru fyziky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebovval bych pomoct v oboru fyziky

 • Dobrý den, potřebovala bych moc pomoct, nevíte jak se jmenuje taková pískací písnička zpomalená a občasný zpěv? hraje ča

  Doplňuji:Hraje často na radiu Čas a je taková deprimující

  Další informace


 • Potřeboval bych pomoct s výběrem processoru.  Další informace


 • Je možno mít živnost na to, když skupujeme od zahraniční společnosti tipy na sportovní utkání?

  Dobrý den.Je možno mít živnost na to, když skupujeme od zahraniční společnosti tipy na sportovní utkání s měsíční úspěšností přesahující 70% ? Jednalo by se o to, že by jsme tipy nabízeli zde klientům v ČR za měsíční poplatek cca 500,- Kč. Výdělek je přitom zaručený.Je možné v tomto oboru podnikat a popřípadě jaké je to odvětví podnikání a co je potřeba vše splnit ? Jestli mít nějaký počáteční kapitál k tomuto druhu podnikání ? Děkuji moc za odpovědi.

  Další informace


 • Jakému oboru se věnuje odborník v oblasti výzkumu týkajícího se těžby a zpracování drahých kamenů??

  děkuju za odp.

  Další informace


 • jaké jsou dobré stránky na zajímavé informace ohledně přírodopisu,fyziky aobecně vědy?

  znám pouze stránku a href"http://www.nevedeljsem.cz" rel"nofollow" www.nevedeljsem.cz /a a chtěla bych vědět ještě nějaké. hlavně zajímavé informace, wikipedii za zajímavosti jako takové nepovažuji, myslím prostě jen stručně,nejlépe v bodech.

  Další informace


  Něco pro milovníky fyziky

  Jaké největší rychlosti může dosáhnout cyklista při jízdě z kopce bez šlapání, působí-li na něj na trase jako na nakloněné rovině tíhové pole stálou silou 120 N?jak mám vytvořit vzorec ?

  Další informace


  Kde na internetu najdu sbírku úloh z fyziky a matiky.

  tak třeba tady a href"http://www.priklady.eu/cs/Fyzika.alej" rel"nofollow" http://www.priklady.eu/ hellip /a a tadyto je jen z fyziky a href"http://www.e-fyzika.czriklady/" rel"nofollow" http://www.e-fyzika.cz/ hellip /a a tadyty z matiky a href"http://www.e-matematika.cz/sbirka-prikladu/" rel"nofollow" http://www.e-matematika.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak vypadá strom vědeckých oborů?

  Rád bych se naučil pokročilou matematiku a pokročilejší programování včetně AI.Jenže problém spočívá v tom, že u spousty věcí se zaseknu, protože nevím, co vlastně znamenají. Existuje nějaký přehledný strom, který znázorňuje návaznost matematických oborů na ostatních? A stejný strom ve vědách programování?Doplňuji:VŠ studuji, ale tam to probírají dost povrchně stylem podrobně se to nauč sám . Ale já bych chtěl opravdu tomu rozumět do hloubky :)

  Další informace


  Elektron? pro chemiky i fyziky

  Ahoj, potřebuji pomoc v testu z chemie jsem měla otázku: Když se naváže elektron na jádro, tak dojde ke: a) gama záření, b) alfa záření c) beta minus záření a za d) beta plus záření (nevím jestli znění otázky je zcela přesné, profesor mi nechtěl po testu odpovědět a ve skriptech to není, tak pokud to někdo ví, tak odpovězte, prosím... díkyDoplňuji:funa: právě, že tam to nikde není, nebo jak jsem již zmíněla zřejmě neumím hledat

  Další informace


  Döringova typologie učitelů vychází z typologie šesti osobností, ale lze do ní zařadit kohokoliv z učitelského oboru?

  W. O. Döring vycházel ze všeobecné typologie šesti osobností podle německého psychologa, filozofa a vysokoškolského pedagoga Eduarda Sprangera (1882-1963) založené na hodnotách upřednostňovaných v životě i v práci.Ukázka z typologie náboženského typu:Náboženský typ charakterizuje tendence a pocit vnitřní nevyhnutelnosti každý svůj čin a každou svou pohnutku posuzovat z hlediska víry v Boha, smyslu života, z hlediska vyšších spirituálních principů. Charakterově je spolehlivý. Je často vážný, uzavřený, bez smyslu pro humor. Nemá také mnoho smyslu pro dětskou hru. Žákům (studentům) se proto nezřídka nedovede přiblížit. Jeví se jim někdy jako nudný pedant, puntičkář.W.O. Döring rozděluje náboženský typ na dva podtypy: více citový (pietistický) a více intelektuální (ortodoxní).Více ve zdroji: Zdroj: a href"http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/doringova-typologie-ucitelu" rel"nofollow" http://slovnik-cizich-slov.abz .cz/ hellip /a

  Další informace


 • ahoj,potreboval bych pomoct se slohovkou ...

  ahoj,mam za DU z CJ napsat uvahu na tema: proč mladí berou drogy.jinak uvaha je slohovy utvar,ktery vybizi autora i posluchace ci ctenare k zamysleni nad nejakym problemem. zdroj:muj sesit xDprosim help ... napisete mi nekdo alepson 8 veticek ?? ....Doplňuji:nevis??? tak sem nepis diky ... vim ze si to mam normalne udelat sam,ale ma to bejt do zejtrka a nwm si stim rady :( tak se ptam vas ... jestli mi pomuzete ...

  Další informace


  Ukol do fyziky  Další informace


  Které z těchto řemesel(oborů) je nejlepší ?

  Rozmýšlím se mezi těmito třemi obory a nevím vůbec na jaký jít..Který je podle vás nejlepsí a uživím se s ním ?.Když vyberete v ankete tak mi prosím napište proč je to lepší než to a to..Díky moc všem..

  Další informace


  Je možné využít 15 let praxe jako zdravotní laborantka v jiném oboru,např. chemie,sociální oblast,dálkově studovat SŠ,VŠ

  dobrý den, prosím o radu, mám 15 let praxe jako zdravotní laborantka bez zdravotnické školy, jak je možné využít dosavadní praxi v jiném oboru, popřípadě dálkově dostudovat SŠ, VŠ v oboru chemie nebo sociální oblasti? Děkuji za odpověď

  Další informace


  Jak se uplatnit v uplně odlišném oboru, než je mé dosavadní vzdělání?

  Odpověď je docela jednoduchá, chce to celý život se učit a vzdělávat. Vystudoval jsem ekonomii zemědělství a do penze odcházel jako lektor investičního poradenství.

  Další informace


  Do školy máme mít rétorické cvičení z oboru politologie... nevíte nějaké téma?

  Občas si pusť ČT24 s nočními záznamy jednání z poslanecké sněmovny a tam je tolik inspirace, že nebudeš vědět, co dřív.Jinak mají na netu své články i slovutní politilogové, chvilka googlení a můžeš vybírat.

  Další informace


  Chtela bych se zeptat jaka je matematika na vysoke skole oboru managmentu co se tam pocita a jake jsou prijmaci testy ?

  Vysoka skola

  Další informace


  Chci si otevřít svou hospodu...potrebuju k tomu vyučení v oboru,nebo mi dají živnosták i bez ?

  Je potřeba mít odb. způsobilost (min. vyučení a praxe) nebo mít zodpovědnou osobu, která splňuje podmínky této hostinské činnosti § 21(1) Odborná způsobilost pro řemeslné živnosti se prokazuje dokladem nebo doklady oa) řádném ukončení středního vzdělání s výučním listem30) v příslušném oboru vzdělání,b) řádném ukončení středního vzdělání s maturitní zkouškou31) v příslušném oboru vzdělání, nebo s předměty odborné přípravy v příslušném oboru,c) řádném ukončení vyššího odborného vzdělání31) v příslušném oboru vzdělání,d) řádném ukončení vysokoškolského vzdělání31a) v příslušné oblasti studijních programů a studijních oborů,e) uznání odborné kvalifikace, vydaným uznávacím orgánem podle zákona o uznávání odborné kvalifikace25c), nebof) získání všech profesních kvalifikací tak, jak jsou pro odpovídající povolání stanoveny v Národní soustavě kvalifikací23q).(2) Občan České republiky nebo jiného členského státu Evropské unie může prokázat odbornou způsobilost téža) u živností uvedených v části A přílohy č. 1 k tomuto zákonu doklady podle § 7 odst. 5 písm. b), c) nebo e),b) u živností uvedených v části B přílohy č. 1 k tomuto zákonu doklady podle § 7 odst. 5 písm. b), c), f) nebo h), neboc) u živností uvedených v části C přílohy č. 1 k tomuto zákonu doklady podle § 7 odst. 5 písm. j), k), l) nebo m).

  Další informace


 • Jak přibrat, když jsem hubený a ať dělam cokoli nejde to??

  Zdravím,je mi 14 ,měřím 182 a vážím 55.BMI testy mi řekli,ze jsem hubený ,stále na to někdo naráží, dokonce i učitelé. Mě je jedno, co si o mě kdo myslí, ale jakože není to moc příjemný.Moje strava je podle mě dobrá, ráno mám buchtu, cornflaky nebo rohlík s máslem a třeba sýrem + melta, ke svačině mám 2 obložené housky nebo rohlíky + jabko, oběd je samozřejmě vždy jiný, takže polívka + maso + nějaké pití, přes odpoledne sním vše možné, jogurty, bonbony atd.. a k večeři většinou 3 chleby, myslím tím plátky.Většinou mám třeba už po 3 hodinách hlad, ale prostě netloustnu. A sporty ani posilovat se mi nechce protože bych zhubnul ještě víc.Budu rád za rady :)Doplňuji:Děkuju za odpověď. Doufam ,že to prijde.

  Další informace


  Jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře, když jsem v oboru pekař?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře a jestli je to povinné i když mám zdravotní průkaz? Pracuji v pekárně a tam nám řekli, že prý musíme i přesto chodit na preventivní prohlídku 1x za 2 roky.Doplňuji:Ono je to tak, že máme rodinnou firmu, takže šéf(náš otec) to po nás nevyžaduje, ale prý mu to řekl bezpečák, že musíme tam jít, tak jestli je to pravda, když nám to nenařídil přímo zaměstnavatel, ale jen nějaký bezpečák.

  Další informace