• Poznáte toto oblečení ? (Video) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poznáte toto oblečení ? (Video). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Poznáte toto oblečení ? (Video)

 • Připadá vám toto video poněkud zvláštní?  Další informace


 • Poznáte město ?  Další informace


 • Poznáte z četo toto je rozebraného?  Další informace


 • Poznáte film z jedné scény?

  Kamera snímá podlahu, na která jsou svlečené oblečení a přibližuje se k matraci, na které leží blondýna s černochem a něco jedí (myslim zmrzlinu). Jsou nazí. Záběr je tak, že jsou zády k balkonu a jde myslim vidět Eiffelovka (nevim to jistě)Je to z největší pravděpodobnosti francouzský film, co si pamatuju.Dávali to na německé stanici arte.

  Další informace


  Je to starší píseň a zpívá jí muž-Jak můžeš dát tý lásce mý jen dropty pít...Poznáte a poradíte jak se jmenuje?Díky

  Ahojda, nebude to Jak můžeš dát od Karla Kahovce? a href"http://www.ujdeto.cz/lyrics/karel-kahovec/jak-muzes-dat-cz/" rel"nofollow" http://www.ujdeto.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Z jaké/které doby pochází toto oblečení?

  Z jaké doby pochází toto oblečení, které na sobě mají členové Fleshgod Apocalypse v tomto klipu? Má to případně i nějaký název? a href"https://m.youtube.com/watch?vxjKyzwqIT7s" rel"nofollow" https://m.youtube.com/ hellip /a Tady je obrázek: a href"https://i.ytimg.com/vi/GXOucG8rM5k/maxresdefault.jpg" rel"nofollow" https://i.ytimg.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak poznáte, že vypadáte dobře?

  (Nemyslím tu krásu namalovanou a odhalující kůži.)Muži i ženy. Všimli jste si něčeho v chování lidí? Jak se podle vás změní chování člověka, když mluví s někým pěkným/atraktivním nebo naopak škaredým ? Jak definujete vůbec ošklivost/neatraktivnost člověka? Hraje v tom podle vás roli věk?Jak podle vás tací lidé vypadají? Máte pocit, že i oni se vůči svému okolí jinak chovají? Myslíte si, že je něco pravdy na tom, že v dětství ošklivý v dospělosti krásný a naopak ?Napište, zajímají mě vaše názory.

  Další informace


 • Poznáte podle charakteristiky osobnost?

  12. říjen je spojen s dalšími osobnostmi. Mezi ty, jejichž díla mám ráda, patří český prozaik, dramaturg a filmový a televizní scenárista. Narodil se v Prostějově.Filmy podle jeho děl natočil např. František Vláčil, Karel Kachyňa. Vzpomenete si na některý film či prozaické dílo?

  Další informace


 • Přehrává se Vám toto video? Mi to ani VLC ani WMP nepřehraje...  Další informace


  Proč se mi uloží video při screenu obrazovky do vel. 50 Gb - program Movavi Video Suite?

  Formát MREC a jiny nastavit nelze.

  Další informace


  Poznáte notebook podle obrázku?  Další informace


  Jak stáhnout toto flash video ?  Další informace


  Jak se jmenuje toto video z youtube? :(

  Před několika lety jsem na youtube viděl jedno video.Bylo takové smutné, myslím, že snad něco od greenpeace nebo tak.Hrála tam smutná hudba a byly v tom skutečné záběry týrání zvířat.Byl tam i podvodní záběr topícího se kotěte, které někdo držel násilím pod vodou.Bylo to strašné video a pokud vím, měl jsem z něj i noční můry.Každopádně teď ho chci najít, zajímá mě, jestli je youtube tak pokrytecké, že takové důkazy lidské krutosti zametá pod koberec a nebo jestli to video stále existuje.Pokud se najde, doporučuji těm, kteří ho ještě neviděli, aby se na něj raději ani nedívali.Doplňuji:Případně prosím o odkaz na jiné uložiště, kde toto video je.

  Další informace


  Jak převest video z klasické video kamery do .wmv nebo podobnych formatu  Další informace


 • Poznáte plemeno psa - podle videa?

  myslím další video s názvem BEZ KOMENTÁŘE: Pes se z lodi vrhl na žraloka a připlaval s ním na břeh . a href"http://www.novinky.cz/koktejl/239663-odvazny-pes-se-nebal-zraloka-a-zautocil-na-nej.html?refboxD" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak poznáte, že vás partner/partnerka miluje?

  láska

  Další informace


  Co si myslite o chlapovi kdyz se poznate na dovolene on vam celou tu dobu rika jak jste krasna,ze vas ma rad

  Neustale vas chvali atd. Pak ale zjistite ze to rika kazde druhe a snazi se jen o polibek nebe neco vic.Ale v tu chvili co to zjistite jste strašně nastvana,ale zaroven ho pořad mate rada,protoze kdyz jste byla s nim nad nicim jste nepremyslela a proste jste to delala(i kdyz jste rozumela kazde pate slovo a i pres to jste vedela co po vas chce..ale odpovidala jen slovama) jeste nevite zda je to opravdu pravda nebo ne..to ze je devkar a kreten,ktery si jen uziva a lame divkam srdce. A pak naschval napise a pak zase neodepisuje.

  Další informace


 • Poznáte o co to je?!

  a href"http://leteckaposta.cz/673562007" rel"nofollow" http://leteckaposta.cz/ hellip /a Doplňuji:Ano, jedná se opravdu o Ford - Cortina . a href"http://www.simoncars.co.uk/ford/slides/Ford%20Cortina%20Super%20Deluxe%201966%20rear.jpg" rel"nofollow" http://www.simoncars.co.uk/ hellip /a

  Další informace


  Poznáte někdy ve snu, že ve skutečnosti spíte? :)

  Já většinou ano. Ty ne ?

  Další informace


  Chodíte na houby? Kolik druhů s jistotou poznáte, aby jste se neotrávili?

  Vzhledem k tomu že můj otec byl dobrý houbař,tak jich poznám celkem dost,ale když si sebemín nejsem jistý raději nic neberu.

  Další informace