• Poznáte tuto historickou památku, hrad? Kde to je? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poznáte tuto historickou památku, hrad? Kde to je?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Poznáte tuto historickou památku, hrad? Kde to je?

 • Poznáte na první pohled povahu?  Další informace


  Poznáte místo na obrázku?  Další informace


  Poznáte co to je ?  Další informace


  Považujete se za VLASTENCE? Jak to na člověku poznáte? Jde to vůbec?  Další informace


  Jak poznáte, že Vás někdo doopravdy miluje?  Další informace


 • Co je to prosím vás za materiál? Poznáte to někdo? Není to náhodou azbest?  Další informace


 • Ahoj, nevíte prosím někdo, jestli je někde v zákoně definováno co se rozumí historickou hodnotou?

  ..v zákoně o účetnictví to není, nebo jsem to přehlédl, ale možná v zákoně o dani z příjmu ap.Doplňuji:Doplnil bych, že jsem možná správně nerozlišil rozdíl mezi historickou hodnotou a historickou cenou, ale když jsem se ptal v souvislosti s účetnictvím, tak jste mohli odvodit, že nemám na mysli hodnotu historických památek, ale způsob oceňování..

  Další informace


 • Poznáte film z jedné scény?

  Kamera snímá podlahu, na která jsou svlečené oblečení a přibližuje se k matraci, na které leží blondýna s černochem a něco jedí (myslim zmrzlinu). Jsou nazí. Záběr je tak, že jsou zády k balkonu a jde myslim vidět Eiffelovka (nevim to jistě)Je to z největší pravděpodobnosti francouzský film, co si pamatuju.Dávali to na německé stanici arte.

  Další informace


  Poznáte film o cestování časem?

  Zdravím, hledám jeden Sci-fi film:Je o cestování časem, kdy se skupina lidí vydala do pravěku (asi) a někdo tam zašlápnul motýla, což spustilo změny v čase odkud pocházeli. Vždy přišla taková vlna, po které nastal časový skok dopředu. Po každém takovém skoku se něco změnilo - evoluce zvířat a nakonec i lidí.Moc děkuji za odpovědi

  Další informace


 • Máte ve svém okolí/rodině rusovlásky? Poznáte ty pravé?

  Doplňuji:..a pokud je máte v rodině - často?? (babička-matka-dcera)

  Další informace


  Když si oblékáte ponožky, jak poznáte, která je pravá a která levá :-)

  Já to beru odkraje, nijak se s tím nepárám

  Další informace


 • Může se na dušičky - památku zesnulých položit veneček byť polystyrénový někam ke vstupu na hřbitov a ne až na hrob

  či rozptylovou loučku ?V Rakovníku je rozptylová loučka až na konci hřbitova na kopci a tam se mi zrovna nechce šplhat :-(Je možné věneček odložit na nějakém opuštěném hrobě ? Neznesvětí se tak památka na nebožtíka ?

  Další informace


  Který český autor píšící historickou prózu je váš nejoblíbenější?

  Nedá se říct nejoblíbenější, ale od každého něco.....Mnohá Jiráskova díla , dále Z.. Wintra, V. Vančury (M. Lazarová, i když nejde o historické dílo v pravém slova smyslu), V. Kaplického , V. Neffa, V. Körnera., J. Loukotkové, J. Šotoly, O. Daňka atd.

  Další informace


 • Jak poznáte jaký CPU + GPU  Další informace


 • Poznáte na sobě věkový posun, když...

  ... jste dřív sledovali nějaký film, kde byl hlavní hrdina starší než vy, později jste to samé viděli znovu (když jste byli v jeho věku) a pak, to už jste byli starší než on?Jaký byl ten rozdíl ve vašem pohledu na prožití, ztotožnění se a vnímání stejného protagonisty, potažmo celého příběhu? Máte nějaký konkrétní příklad?

  Další informace


 • Poznáte tuto dětskou hru?

  Vyhledá se rovný plácek,podpatkem se otočíte na místě několikrát okolo své osy,uchopíte hrací potřebu,házíte na vzniklý důlek a cvrnkáním se snažíte dostat onu hrací potřebu do díla vytvořené podpatkem!

  Další informace


  Hádanka...Chytré hlavičky poznáte o co jde? Pokračování...

  Po mojí hádance jsem až koukal jak rychle to dost lidí poznalo...Takže pokud si chcete občas zapřemýšlet a procvičit si tak své znalosti jsem tu pro vás.Mám přípravené pokračování, které by taktéž nemělo být zatím nějak náročné. Hledá se osobnost,místo nebo událost.Poznáte z 5-ti různých obrázku o co se jedná?Všechny obrázky spolu mají nějakou souvislost...Hodně štěstí a href"http://2i.cz/67d6b69c4f" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/76c7a78d5e" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/45f494be6d" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/54e585af7c" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/2392f2d80b" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a Doplňuji:IceT:přesně tak :)Hamon:Je zde přímo kategorie hádanky a hlavolamy, takže se na tomto webu s tímto počítalo :)Mimochodem myslím si že je rozhodně lepší tady vložit občas nějakou hádanku než otázku že mě nechce holka nebo mi nejede PC hra . Jistě že většina uživatelů nebude vědět o co jde, když je zde hodně náctiletých které zajímá hlavně FB a móda :)

  Další informace


  Dáte mně tip na celodenní výlet v Pardubickém kraji nebo v okolí Hradce Králové - zámek, hrad, cokoliv?

  hlavně ne Adršpašské skály

  Další informace


 • Jakou historickou udalosti začala 2 svět.valka

  Pendolino - nechápu, že místo do Odpovědí nenapíšeš tuto otázku do Google. Nemuselas bys čekat. Pomůže ti to rovněž do budoucna.

  Další informace


 • Jak poznáte počet balení léku na receptu ? Kontrolujete to ?

  Dovedete si zkontrolovat kolik balení léku vám napsal váš lékař, umíte latinsky ?Již několikrát jsem přistihl lékárníka, že mně nevydal napsaný počet balení. Naposledy dnes, kdy místo tří balení mně bylo dáváno pouze jedno. Z chování magistry po upomínce, bylo zcela jasné , že o tom ví.I takto se dá vydělávat. Ne vždy vám lékař řekne kolik píše balení léků.Jednou jsem se na to zeptal na pojišťovně a bylo mně naznačeno, že mně to může být jedno, když to neplatím.Šmejd kam se podíváš.A výpis z vaší pojišťovny. Viděli jste někdy ? Já ano a nestačil jsem se divit. Hlavní důvod proč lékaři nechtěli IZIP.

  Další informace