• Poznáte tuto houbu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poznáte tuto houbu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Poznáte tuto houbu

 • Poznáte vietnamské koření?  Další informace


  Poznáte písničku?  Další informace


  Poznáte co to je ?  Další informace


  Obrázky - poznáte?  Další informace


  Je láska jenom chemie? Jak poznáte, že už to není jenom zamilovanost ale je to něco víc? A co to víc vlastně je?  Další informace


  Co je to na tom trávníku za prevít, poznáte to někdo?  Další informace


 • Poznate pouzite hudebni nastroje??

  Cast ve 2 minuty 55 sekund. a href"http://www.youtube.com/watch?vZ1N2I2AAN6I" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a (Smazat mezery)

  Další informace


 • Jaké víno Vám chutná? A jak poznáte že je kvalitní?

  Chtěla bych se zeptat, jaké víno vám chutná? A jak poznáte, že je kvalitní? A koupili by jste si víno přes internet např. a href"http://www.vino-alkohol.cz/" rel"nofollow" http://www.vino-alkohol.cz/ /a nebo z a href"http://www.mvino.cz/vino-Sladke-vino" rel"nofollow" http://www.mvino.cz/ hellip /a ? Jsou to jen příklady.

  Další informace


 • Máte ve svém okolí/rodině rusovlásky? Poznáte ty pravé?

  Doplňuji:..a pokud je máte v rodině - často?? (babička-matka-dcera)

  Další informace


  Jaké používáte gely na nehty? -Jak při koupi poznáte jak bude vypadat??

  Jak jsem zjistila, je zde pár osob co si dělají gelové nehty.. Když kupujete gely ať už osobně nebo přes e-shop jak poznáte jak bude gel vypadat na nehtech?? Koupila jsem gel který vypadal velmi hustě ale na nehtech je příliš průhledný. Ani v e-shopech vždy není náhled a pokud je, vypadá to, že je jen grafický a ne reálný.. :(Nechce se mi zkoušet každou značku a zjišťovat že to opět není ono a že jsem vyhodila peníze..

  Další informace


 • Poznáte významného českého spisovatele, který se narodil před 100 lety?

  Patří také do Českého filmového nebe, protože několik filmů bylo natočeno podle jeho námětů a scénařů. Vzpomenete si na některé filmy?Víte, z které sbírky či básně jsou uvedené verše?S kterou událostí souvisí?Ach, Čechy krásné, Čechy mé!Obraze rámu prastarého,kolikrát vytrhli tě z něho,že odprýskaly barvy tvéaž po tmu hrobů. A v den slavnýznovu pro zraky žárlivénapjal tě rámař starodávný ..... Doplňuji:Některé filmy, které souvisejí s Hrubínem:Vynález zkázy, Srpnová neděle, Zlatá reneta, Panna a netvor atd.Dále jak uvedl Vagra - Hrubín je autorem textů k filmovým písním.Kropítko odpověděla na všechny otázky jako první, takže získává bod navíc.

  Další informace


  Poznáte přísloví podle jejich vědecké definice(2)?

  1. Verifikace informací poskytovaných subjektem s kalorickým deficitem subjektu s pozitivní kalorickou bilancí se limitně blíží nule.2. Člověk, který vynalezl malé jednostopé monocyklické nákladní vozidlo, tvořené dřevěnými hranoly, fixovanými rámem z téhož materiálu přecházejícího ve dvě protažená madla, byl posléze nucen toto vozidlo vlastními silami uvést do pohybu a přemístit ho v prostoru.3. Věkem poznamenaná pozitivní emoce obsesivního charakteru nepodléhá oxidaci atmosférickým kyslíkem.

  Další informace


  Poznáte přísloví podle jeho vědecké definice?

  1. Jestliže vertikálně výrazný přírodní útvar geologického původu nevykazuje schopnost mobility po vektoru směřujícím k osobě, která je všeobecně známá jako zakladatel islámu, podléhá tato osoba kategorickému imperativu, jenž ji nutí osobně provést přesun směrem k útvaru, ačkoliv je to osoba již téměř 1400 let mrtvá a její tělesné ostatky již dávno podlehly rozkladu.2. Jestliže subjekt A transportuje úlomek horniny směrem k subjektu B, je žádoucí, aby subjekt B recipročně transportoval směrem k subjektu A tepelně upravený obilný produkt.3. Exitus jako následek infarktu myokardu, způsobeného nadměrnou fyzickou zátěží při kopulaci, se relevantně v hierarchii priorit jeví jako akceptovatelnější než rekapitulace pozitivních hodnocení účasti v pracovním procesu, provozovaná v sociálním zařízení pro osoby, které již překročily produktivní věk.

  Další informace


 • Poznáte někdo jméno květiny podle popisu?

  Tchán měl takovou vělkou cibuli zasazenou v květináči, cibule koukala kus nad květináč, jinak měla norálně kořenový bal. Pěstoval ji celoročně uvnitř v domě. Její listy působily hojivě a protizánětlivě, párkrát do roka vykvetla do takovýho fialovýho kvítku....Měl ji moc dlouho, ale teď vypadá, že nepřežije pokus o přesazení. Měl ji moc rád, tak je mi ho líto, chtěla bych mu sehnat novou ať si má zase co dávat na drobná poranění, ale bez názvu to asi neseženu...Děkuju...PS Ano teď vím, že jsem si měla z květu nechat semínka a zkusit je zasadit, ale to už teď nezachráním, květ zrovna nemá, cibule začala měknout, myslím, že kytička nemá moc šancí přežítDoplňuji:Děkuju moc všem za snahu pomoct, bude to nejspíš ta mořská cibule...tak teď už ji jen někde sehnat

  Další informace


  CO je toto za houbu ???

  Našel jsem jí v praku a připomínala mi žampion ale neseděla mi ta nožička tu dávám link na pár fotek kdyby jste někdo poznali ... Dík a href"http://2i.cz/9494b69c4f" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/6a7a5872a1" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/7b6b4963b0" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/48587a5083" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/59496b4192" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/3f2f0d27f4" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a a href"http://2i.cz/0c1c3e14c7" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak poznáte, že vás partner/partnerka miluje?

  láska

  Další informace


 • Sice už nerostou, ale znáte tuto houbu?

  a href"http://img.nadapenny.com/t20/11226/nadap025721847010231.jpg" rel"nofollow" http://img.nadapenny.com/ hellip /a Doplňuji:Bohužel líp to z mobilu nejde.Zkopírovat soubor, vložit nahoru do řádku a pak mezi těmi jedničkami odstranit mezeru, vyhledat. Zobrazí se obrázek.

  Další informace


  Poznáte co je to za vlajku nebo čeho je to znak?(čtěte doplnění,je tam odkaz) :)

  a href"http://leteckaposta.cz/382395891" rel"nofollow" http://leteckaposta.cz/ hellip /a Koupil jsem tenhle vyšívaný znak v jednom výprodeji a zajímalo by mě,jestli přijdete na to,co to je(já to totiž nevim):D Tak sem to vyfotilklinětě na odkaz a potom na DSC00004.JPGDoplňuji:Funna-Díky za odpověď a odkaz,to by mohla být ono.Ještě někdo si myslí něco jiného?

  Další informace


 • Jak poznáte,že detoxikační kůra organismu,kterou jste absolvovali,proběhla úspěšně?

  Doplňuji:ad Alesh - omlouvám se,správně je kúra .Asi jsem se společensky úplně znemožnila,jelikož pravopis zdejších uživatelů je vždy bezchybný!

  Další informace


 • Poznáte psa od feny, podle tváře?

  Doplňuji:...a dá se to vůbec? a nepiště mi sem, že když to má náušnice tak je to fena, to já samozřejmě vim

  Další informace