• Prace s linuxem - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prace s linuxem. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Prace s linuxem

  • Šlechtí práce i ty jedince, jimž nejde od ruky a sklízejí jen shnilé plody své práce? Nebo jim práce nerozumí?



    Další informace


  • Chtela jsem se zeptat jestlima nekdo zkusenost s praci na dohodu. Co se musi vsecho vyridit a jak s uradem prace?



    Další informace


  • Jak si bude rozumět souborový systém ReFS s Linuxem?

    V současné době jsem nenašel nic o tom, že by tento fs podporoval, ale pokrok v linuxovém světě přichází rychle a nečekaně :)

    Další informace


    C# práce s class



    Další informace


    Co je výsledkem práce linkeru?

    Jaké 2 otázky jsou správně?a. Spustitelný soubor s programem ve formátu .exeb. Relokativní verze programu, která může být operačním systémem spuštěna na různé adrese v pamětic. Program ve strojovém kódud. Absolutní verze programu, která musí být operačním systémem spuštěna na přesně daném místě v pamětie. Zdrojový kód programu ve zvoleném programovacím jazyce

    Další informace


    nerozjedu pc s linuxem



    Další informace


    21 (a viac) CRT monitor pre grafické práce



    Další informace


  • Bez práce, bez domova, bez příjmů - Co dělat?

    Dobrý den,je mi 20 let, od školy jsem pracoval kvůli zdravotnímu omezení vždy brigádně. Protože někam do fabriky atp. mě nevezmou (nikdy jsem neprolezl přes lékařskou prohlídku). S rodiči nemáme zrovna nejlepší vztahy a nyní mě nechali zrušit trvalý pobyt a musel jsem se vystěhovat. Takže jsem hlášen na Obecním úřadě. Snažím se najít nějakou práci protože již třetí měsíc brigáda není žádná k sehnání a žiji vlastně pouze z toho co jsem naspořil, přespávám u kamaráda v kanceláři kde se mohu i osprchovat atp. Ovšem finance docházejí, práce žádná v dohledu a tak přemýšlím co dál. Nikdy jsem se nechtěl dožadovat nějakých sociálních pomocí, ale ted už to bude potřeba. Chtěl bych se Vás tedy zeptat, pokud jsem vlastně bezdomovec, bez příjmů a pokud -li zavítám na úřad práce - sociálku mám nějakou reálnou možnost získat nějakou finanční podporu do doby než opět budu mít nějaký vlastní příjem?Než tam zavítám radši se optám, zda má někdo přehled. Abych tam nebyl za úplného hlupáka. Snad se mi dostane nějaké rady. Děkuji Vám.

    Další informace


    Co mám dělat, když jsem propuštěna z práce pro nadbytečnost?

    Nejste v těchto dnech sama.Já a 60 dalších lidí z firmy, kde jsem pracoval , máme taky výpověď pro nadbytečnost do konce roku 2012.Čili od 1.1.2013 už jsme nezaměstnaní.Pokud jste mladá, máte alespoň naději sehnat jinou práci.Kdežto z naší firmy propustili nejvíce lidí mezi 50-60 lety (mě je 59).Takže kde MY budeme hledat práci, když nikde tuto kategorii lidí už nechtějí.A v našem trutnovském regionu ke konci roku přichází o práci 500 lidí.pro badiskoA nevíte náhodou jakou práci (rekvalifikaci) sehnat.Byl jsem již několikrát nezaměstnaný a vždycky jsem dělal rekvalifikaci, takže nyní mám TŘI rekvalifikace a čtvrté vyučené řemeslo.A NIKDE O MÉ REKVALIFIKACE NENÍ ZÁJEM.I v této firmě jsem nakonec dělal jen dělníka,který šroubuje matičky, letuje a přivařuje kusy ke druhým.ŽÁDNÉ ZAHRANIČNÍ FIRMY NEMAJÍ ZÁJEM o kvalifikované dělníky, pouze jen o cvičené opice, které jim budou dělat za minimální mzdy.V trutnovském okrese vymizely české firmy (vše bylo zlikvidováno zahraničními firmami), takže tady nevyrábíme české zboží.I v mé firmě jsme lepili na výrobky značku SIEMENS.A jelikož se propouší, tak lidi nemají peníze na to, aby utráceli v jiných odvětvích (službách, restauracích atd.).Takže Vaše odpověď je hodná lidí typu ODS, protože tito lidé mají stejné řeči a jsou odtrženi od reality života.

    Další informace


    Bydliště x úřad práce

    Dobrý den,známý pobývá již delší dobu v Praze, trvalé bydliště má na Moravě - jak zajistit,aby kvůli úřadům (potřebuje se zaregistrovat na pracovní úřad) nemusel jezdit na Moravu, ale mohl si to vyřizovat v Praze(když už neexistuje přechodné bydliště)?

    Další informace