• Předkožka trvale stažená za žaludem - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Předkožka trvale stažená za žaludem. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Předkožka trvale stažená za žaludem

  • Mohu přihlásit vozidlo v jiném okrese než mám trvalé bydliště?



    Další informace


  • Koupit chalupu na trvalé bydlení?



    Další informace


    Když budu měnit trvalé bydliště v rámci Prahy, musím na odbor dopravy?



    Další informace


  • Jaký je průběh trvalé depilace a stačí jedna navštěva nebo je potřeba navštěvu několikrát opakovat.

    Je nekolik druhu depilaci , ale myslim , ze ani jedna z nich neni naporad . -iv-

    Další informace


  • Jde ovnovit trvale zrusenej ucet na facebooku



    Další informace


    Nevíte jaký váznam má slovo garena v herním světě zdá se mě že to je něco aby stažená hra šla přes internet ?

    Nevíte jaký váznam má slovo garena v herním světě zdá se mě že to je něco aby stažená hra šla přes internet ? Kdosi to napsal na uložto cituji: ked si stahnete garenu pojde vam to aj na internete.Doplňuji:Děkuji to mě nenapadlo dát to do googlu

    Další informace


    Přihlást se trvale na Seznam. cz



    Další informace


  • Koupila jsem dům.Nyní jej chci prodat.Najednou se ozval nájemník,který je zde trvale hlášen,ale nebydlí tu.

    Pouze se do domu jen občas vloupá,vymění zámky a já se sem pak nemohu dostat.Nájemník má již od policie zakázaný vstup do domu.Zájemce o koupi domu má strach,že až dům koupí a nastěhuje se,bude zde mít právo bydlet i nájemník.Můžu nájemníka z trvalého pobytu odhlásit i bez soudu a nájemníkova souhlasu? A nebude mít k domu,po jeho prodeji,nějaké nájemní právo,že by to celé mohl dát k soudu a soud vyhrál?Žádné věcné břemeno nikde napsané není,ani mně,jako majitelce,nikdy neplatil nájem.Jen tvrdí,že s odhlášením nesouhlasí,protože se v domě kdysi narodil.

    Další informace


    Mohu si přihlásit trvalé bydliště?

    Mohu si přihlásit trvalé bydliště do bytu který je v soukromém vlastnictví někoho jiného a byt mi pronajímá? Smlouvu o nájmu mám.Vždy jsem měla byt od města/obce tam je to jasný ale jak je to v tomhle případě? Nebo se musím nejdřív domluvit s majitelem?

    Další informace


    Jaké povinnosti a práva mají k sobě vzájemně Obecní nebo jiný úřad a osoba tam trvale hlášená?

    Nedávná otázka od kolegyně ohledně poplatků za komunální odpad mě inspirovala k zadání této mojí otázky. Trvalý pobyt skýtá pravděpodobně úřadu nějaké výhody (např. jednorázový státní příspěvek na trvale hlášené osoby v obci atd.), ale má úřad také nějaké povinnosti k osobám u nich hlášených?

    Další informace