• Presmerovanie rychlosti internetu v LAN - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Presmerovanie rychlosti internetu v LAN. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Presmerovanie rychlosti internetu v LAN

  • Jak je to v té fyzice s rychlostí × váha?



    Další informace


  • K čemu je značka měření rychlosti, když kvůli ní policisté nevyberou tolik peněz na pokutách jako bez ní?



    Další informace


    Je zvýšení rychlosti z 90 na 110 kilometrů dobře nebo ne?



    Další informace


    Jakou maximální rychlostí můžu jet ve městě na obyčejném jízdním kole?



    Další informace


  • Co to znamená, když je v Rakousku u omezení rychlosti napsané IG-L?



    Další informace


  • problém s rychlostí Internetu



    Další informace


    Problém s rychlostí internetu (řešeno už s providerem)



    Další informace


    Presmerovanie ciest k suborom



    Další informace


    Nelze připojit k internetu přes wifi/LAN



    Další informace


    Když si zaplatím internet s rychlostí 120 Mbps, tak ve skutečnosti stahuji rychlostí cca 10 Mbps. Proč?

    Když si zaplatím internet s rychlostí 120 Mbps, tak ve skutečnosti stahuji rychlostí cca 10 Mbps. Proč?mosoj: Já vím že na netu nejsem sám, ale kdybych jsem si těch 120 Mbps zaplatil, tak bych je chtěl.

    Další informace


    Jak resit omezeni rychlosti stahovani



    Další informace


  • Jaké rychlosti bruslení můžou dosáhnout hokejisti a jaké rychlobruslaři?

    Nevím jak rychlobruslaři ale hokejsti můžou někdy dosáhnou až 50 km/h. Někdy se podívej na rychlobruslařský závody, tam v mezičasech a na konci vedle času ukazujou průměrnou rychlost.

    Další informace


  • Jakou rychlostí se řídí auto v Americe když jede 80mil/h?

    Máme za úkol zjistit jakou rychlostí se řídí auto když jede v Americe 80mil za hodinu. Zajímalo by mě jaká rychlost by to byla na evropském tachometru!

    Další informace


    Jakou rychlostí se pohybuje kulka vystřelená z odstřelovací pušky?

    Jak z které. Typicky od 800 m/s, některé pušky i přes 1000Myslím tím úsťovou rychlost po opuštění hlavně

    Další informace


    Jakou rychlostí se otáčí moje/vaše galaxie?

    Mě se to nechce počítat, ale údaje potřebné k výpočtu uvádí Wikipedie. Nutno dodat, že rotace Galaxie asi není konstantní napříč hmotou, úhlové rychlosti oblastí blíže jádru Galaxie budou asi vyšší než u oblastí blíže okraji galaktického disku - jinak by nevznikla spirálová ramena. Slunce se nachází v rameni Orion (místní rameno) asi 8 000 pc od středu Galaxie. Spolu s okolními hvězdami obíhá střed Galaxie v galaktickém epicyklu přibližně jednou za 220 miliónů let. Průměr galaktického disku je asi 28 kiloparseků.Doplňuji:Kontrola výpočtu: mělo by ti vyjít asi 217 km·s⁻¹ - nalezeno pod heslem Galaktický epicykl. Rychlost je proměnná - současná oběžná rychlost solární soustavy kolem jádra Mléčné dráhy je asi 230 km·s⁻¹.

    Další informace


    Jakou průměrnou rychlostí padají hvězdy?

    Pád hvězdy jěště nikdo neviděl. Odkud a kam by hvězda měla padat? To co vidíš občas na obloze padat nejsou hvězdy, ale zrnka prachu, jejich rychlost je několik desítek km za sekundu.

    Další informace


    Jak vypočítat energii tělesa (např. při jeho dopadu) z jeho váhy a rychlosti?

    Bude to asi kinetická energie, čili:E 1/2 * m * v² a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Kinetick%C3%A1_energie" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

    Další informace


    Co způsobuje, že při prásknutí bičem se jeho konec pohybuje nadzvukovou rychlostí?

    Někde jsem otázku objevila, ale odpověď nemohu najít.

    Další informace


    Co by nastalo, kdybychom srazili za relativistických rychlostí tyto typy hmoty?

    Otázka je čistě hypotetická a zajímá mě, co by nastalo nebo mohlo nastat, proto prosím neodpovídejte tohle nejde nebo není to fyzikálně možné , apod. Moc děkuji.V textu budu používat slovo hmota , kterým budu vyjadřovat prvek či materiál, který je použit.Cíl Nasimulovat událost jako v urychlovačích částic, tzn. vyslat proti sobě dva objekty s co nejvyšší kinetickou energií tak, aby došlo k jejich srážce v dokonale přímém kolizním kurzu.Předpokládejme, že máme zařízení, které dokáže urychlit libovolnou hmotu na rychlost 99,9999...% rychlosti světla a také předpokládejme, že pro udržení hmoty v námi požadovaném stavu použijeme konstrukci, která hmotu v tomto stavu udrží.Na množství nezáleží, chceme pouze stejnou velikost koulí, např. o průměru jeden metr a námi požadované vlastnosti. Příklad 1 Jedna koule bude tvořena héliem ochlazeným na co nejnižší možnou teplotu, tzn. co nejblíže k absolutní nule a stlačeným tak, aby byl v pevném stavu.Druhá koule bude tvořena prvky osmiem a iridiem v dokonalé slitině o poměru 50/50. Příklad 2 Jedna koule bude tvořena vodíkem ochlazeným stejně jako helium v prvním příkladu a stlačeným do kovového stavu.Druhá koule bude tvořena izotopem Xe135 stlačeným na co nejvyšší možnou hustotu. Co by nastalo, kdyby se tyto koule srazily skoro při rychlosti světla?

    Další informace


  • Je pravda, že s rostoucí rychlostí roste také odpor vzduchu?

    Ano, ale není to ani lineární ani kvadratické - i když záleží jakou pracovní oblast zvolíte, v některé oblasti ten průběh kvadratický být může. Aerodynamické jevy jsou dost těžko popsatelné a to je také jeden z důvodů proč se návrhy zařízení kde je aerodynamika důležitá nakonec ještě ověřují v aerodynamickém tunelu.

    Další informace