• Problem s grafkou - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problem s grafkou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Problem s grafkou

  • ASUS UL80VT - problém se zvukem



    Další informace


    Adobe flash player - problém ve Firefoxu



    Další informace


    problem z notebookem (neumím číst a popsat problém)



    Další informace


    ASUS M5A88-M, problém integrovaná zvuková karta



    Další informace


    Ahoj mám problém s BattleFieldem 3.

    Už sem to tu jednou řešil ale aktualizovat directX nepomohlo a chyba se pořád vrací častěji a častějí. Je to přesně tahle chyba a href"http://www.youtube.com/watch?vcIJNG2B0qPg" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a udělá my to vždy je jedno jestly hraju na ultra nebo na nejnižší detaily vždy to prostě udělá. Nevíte prosím co stím ? Mám win 7 AMD A6 5400k GIGABYTE HD 7750 Ultra Durable 2GB a 4GB ram.Doplňuji:PS : Ovladač grafické karty mám aktuální.

    Další informace


    AAA Logo- problém s uložením loga



    Další informace


    Systém čeká na ukončení programů na pozadí - problém při vypínání



    Další informace


    Tiskárně došel papír, přitom je ho tam štos.. jak tento problém vyřešit? HP

    Zdravím mám problém se 2 roky a půl starou tiskárnou Hp PSC 1310. Hlásí že jí došel papír, bliká kontrolka na tiskárně a naskočí chyba Doplňte papír nebo něco takového na PC. Otevíral jsem zadní dvířka a kontroloval jestli tam není uvízlý papír, nikde nic. Odmontoval jsem kompletně celou tiskárnua zkontroloval, znovu složil. Vyměnil barvy, zkoušel zda se všechno točí tak, jak má, vytáhl a zase zapojil všechny kabely a celou tiskárnu komplet vyčistil. Jsem bezradný, nevím v čem je problém a tak to házím sem, na nějakém HP fóru jsem se 3 dny nedostal odpovědi. Doufám že se tu někdo najde kdo ví jak na to, anebo měl ten samý problém. :) Díky moc předem

    Další informace


    Android - Eclipse - Problém s parsovaním XML súboru so vzhľadom (layout)



    Další informace


    ATI Radeon HD 4650 1024 MB GDDR2 AGP problem.



    Další informace