• Problém s myší a klávesnicí - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problém s myší a klávesnicí. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Problém s myší a klávesnicí

  • Hledám telefon s QWERTY klávesnicí a možností instalace Viber nebo Skype. Existuje?



    Další informace


    Dle jakého pravidla jsou uspořádané klávesy na klávesnici u PC? (kdo jej vymyslel?)



    Další informace


    Mám takový problém s klávesnicí a nevim co s stim



    Další informace


    Bezdrátová myš s klávesnicí- pomoc



    Další informace


    problém s klávesnicí



    Další informace


  • Hledám nehlučnou(!) klávesnici do 1.000 CZK



    Další informace


    Problém s klávesnicí u Dell latitude D630



    Další informace


    Jak mám na klávesnici napsat toto: &

    Doplňuji:Našla jsem si název obchodu, kde se to tak píše a vymazala to okolo gt C amp C, Public Relations, s.r.o. - Firmy.cz

    Další informace


    Facebook chat se chová jako kdybych měl anglickou klávesnici, ale nemám

    když píšu na FB chatu tak mi to tam hází znaky jako kdbych měl nastavenou anglickou klávesnici, což ale nemám, protože ve wordu a v jiných textových souborech mi to funguje uplně normálně na české klávesnici.... nevíte co s tím? Děkuji

    Další informace


    Co mám s klávesnicí?

    Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte co se mi stalo s klávesnicí? Ve Skype mi nejdou psát písmena s háčky a čárkami a ani některé znaky jako např. dvojtečka apod. Nahoře jak jsou tlačítka s písmeny a čísly, vždy se mi po stisknutí jednoho s těchto tlačítek objevilo písmeno s háčkem nebo čárkou, teď už jen číslo. Jak vidíte, tak tady na internetu mi to jde psát normálně, blbne to jenom na Skype, když chci někomu napsat. Prosím, jestli by někdo věděl jak bych to mohla vrátit do původního stavu, napište. Budu moc ráda za všechny odpovědi. Děkuji o)Doplňuji:GangtaHelper: Moc Vám děkuji! Už mi to zase jde. Ještě jednou děkuji o). Mějte se hezky. :)

    Další informace