• Problem s php a nastylovani webove stranky - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problem s php a nastylovani webove stranky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problem s php a nastylovani webove stranky

 • Tetování-webové stránky  Další informace


  Poradili by jste mi knihy, filmy, dokumenty, webové stránky o Titanicu a katastorfě s ním spojené ? děkuji :)  Další informace


 • Chtěl bych se zeptat, co je za značku oblečení Geographical Norway, jaké má webové stránky a základní informace o ni.

  zde se podívejlze si i objednat a href"http://translate.google.cz/translate?hlcs slen uhttp://www.parkaoutlet.com/geographical-norway-c-57.html eiwfDFTPuAF8uRswb3hZyLDg saX oitranslate ctresult resnum7 ved0CDwQ7gEwBg prev/search%3Fq%3DGeographical%2BNorway-%26hl%3Dcs%26rls%3Dcom.microsoft:cs:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7ADRA_cs%26prmd%3Div" rel"nofollow" http://translate.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • historie prohlížení nezobrazuje webové stránky  Další informace


  Zajímavé (testové) webové stránky, neznáte?

  Neznáte nějaké webové stránky kde jsou různé testy (vědomostní, na vrozenou inteligenci popř. IQ testy) nejlepé zdarma. A ještě stránky na kterých vám poradí na jakou školu jít (co dělat v budoucnu za povolání nebo spíše na jaké by jste se nejvíce hodili apod..Předem děkuju za odpovědi. :-)

  Další informace


  Webové stránky snadno a rychle

  Potřeboval bych si udělat web. stránku - částečně ovládám HTML, ale nevím jestli to je ještě moderní. Chci aby byla profesionální a ne nějaký blog.cz a takový doslova pí***! Jak? A co doména? Kolik stojí a kde ji sehnat nejlevněji? Také jsem slyšel o javě /džava/ - jak je těžká?Kdyby vše nešlo - Existují nějaké firmy, které vám udělají web stránky?Doplňuji:Já bych potřeboval opravdu profesionální - žádný reklamy, žádný kometáře. Prostě člověk by tam přišel viděl by informace, fotky, videa + nějaký blog.

  Další informace


  Webove stranky - ZL  Další informace


  Velikost webové stránky  Další informace


  Stažení webové stránky  Další informace


  Po nainstalování AVG a Service Packu 2 k XP nelze zobrazovat webové stránky  Další informace


  Nový Wi-fi router blokuje při stahování webové stránky  Další informace


  Nefunkční některé webové stránky a aktualizace - windows 7 x64  Další informace


  Na jakých stránkách si můžu vytvořit webové stránky zdarma?

  Vytvoření webové stránky,naj akých stránkách?

  Další informace


  Lze publikovat webové stránky na svůj vlastní server?

  Ahoj, ve škole jsme si říkali, že jsou 2 možnosti, jak publikovat vytvořené webovky:1)Pomocí freehostingů - veřejných serverů ( a href"http://www.webzadarma.cz" rel"nofollow" www.webzadarma.cz /a ,... ) - šeredná doména2)placený hosting - platím za doménu a hosting službyAle na internetu jsem našel TŘETÍ způsob:3)Vytvořit si vlastní server a nahrát na něj svoje webovky viz. a href"http://flamendr.cz/jak-vytvorit-vlastni-webovy-server/" rel"nofollow" http://flamendr.cz/ hellip /a MOJE OTÁZKA:Ještě jsem to nezkoušel, protože se mi to zdá moc jednoduché ,jak to píšou zde a href"http://flamendr.cz/jak-vytvorit-vlastni-webovy-server/" rel"nofollow" http://flamendr.cz/ hellip /a . Pokud by to fungovalo, proč to teda neudělá více lídí? Vždyť pár html souborů nejsou vůbec náročné na paměť.Chtěl bych se vás zeptat máte s tím někdo zkušenosti? Je lepší využít třetí možnost nebo ne? Poškodí to nějak můj počítač nebo to nějak negativně ovlivní chod mých webovek?

  Další informace


  Jak zaplatit za webové stránky.

  Mám bezplatné webové stránky. Mylivepage je asi provozovatelem a teď mi nabídli placené služby, za které chtějí zaplatit kartou Visa. Mám oznámit, zda budu platit přes Pay Pal nebo přes 2Checkout. Nemám nejmenší tušení co to znamená.Cena je uvedena v US dolarech, které nemám a nevím jestli raději nemám stránky zrušit. Může mi někdo poradit?

  Další informace


  Jak se dá na webové stránky (vytvořené na serveru estanky.cz) vložit kniha návštěv (guestbook)?

  Ráda bych na mé webovky vložila knihu návštěv, do které by návštěvníci stránek mohli psát, jak se jim stránky líbí a tak podobně. Jak se to dělá? Nemůžu nikde možnost vložení knihy návštěv najít. Děkuju.

  Další informace


  Jak docílit toho,aby vlastní webové stránky vydělávaly (co na ně umístit)? Kde mohu toto konkrétně zjistit,vyhledat?

  Pokud máš stráunky od webzdarma, tak ti tam dají reklamu, ale ne moc zajímavou. pokud máš stránky, které nějak vypadají, dá ti reklamu google.

  Další informace


  Internet Explorer nezobrazuje ziadne webove stranky.....  Další informace


 • Co jsou to vůbec odbory ? Kolik je v ČR odborů? Jaké mají webové stránky ?

  Spousta. Stránky si jistě najdeš hravě sám. Škoda jen, že nejsou odbory všude a že nemají takovou sílu, jakou by mít měly.Doplňuji:Odbory jsou vlastně zástupci pracujících, kteří hájí jejich práva, sociální jistoty, nezaměstnanost a podobně. Z těchto důvodů také jednají s úřady, vládou a s politickou mocí vůbec.

  Další informace


 • Neznáte někdo webové stránky geografie ČR?

  -na kterých je rozepsaná podrobně poloha ČR, pedologie, hydrologie atd. ? Dík za odpovědi.

  Další informace