• Problemy u susedov - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problemy u susedov. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problemy u susedov

 • Kdo pomůže rodině s finančními problémy  Další informace


  Jaký je nejlepší lék na zdravotní problémy?  Další informace


  Jaktože mi nēkdo odstranil všechny otázky!?!? Vždyt mám fakt vážné problémy!!! (trolololol) !! :D  Další informace


 • Jak tráví piloti letadel z Evropy do Ameriky čas, kdy letadlo letí na autopilota a nejsou žádné problémy?  Další informace


 • Jak na problémy s programem RPCRT4.dll? (Nejde spustit žádný prohlížeč)  Další informace


 • Koho mrzí, že má předseda vlády takové problémy se zákonem?

  Mně to nemrzí. Kdyby se hledalo dost dlouho, tak problém se zákonem by měl úplně každý. A nejen politik. Kdo chce bít psa, hůl si vždy najde. Na to, že se zapomíná, kdo tahá ČR ze sraček a kdo ji do těch sraček zatáhl, se zapomíná mnohem rychleji.

  Další informace


  Jak velké problémy s úřady hrozily na počátku 70. let člověku, který nechal pokřtít své dítě?

  Mnohdy vůbec žádné, úřady se to ani nedozvěděly, ono to nikoho zas až tak nezajímaloŽádná senzace a hon na čarodejnice se nekonal.Pokud záměrně neškodil soused sousedoviRektální alpinismus je nebezpečný v každé době.:-)Svatby v kostele byly také, ale musel být i řádný obřad na úřadu.Vše bylo, je a bude v lidech....

  Další informace


 • Jaké máte zkušenosti s více prohlížeči?Nemůžou nastat problémy,nebudou se nějak vzájemně rušit atd.?

  Máš-li na mysli internetové prohlížeče, tak není žádný důvod, proč by se měli rušit. Záleží jen na tobě, jestli si nebudeš plést jejich funkce...

  Další informace


  Jak změnit pozadí na ASUS EEE VX6, když přístroj vykazuje problémy (viz doplňující informace)

  Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám už druhým rokem Asus EEE VX6 a nedávno jsem zjistila, že mi nejde změnit pozadí (do teď to fungovalo úplně normálně). Vždycky když kliknu na jiný motiv, změní se mi jen barva oken, nikoli pozadí. Po několika dnech jsem motiv, co jsem měla na pozadí smazala a momentálně mám pozadí černé, jež nejde nijak změnit. Když jsem zkoušela dát na pozadí fotku z pc, vždy mi to jen hlásilo, žen není možné tuto fotku přidat jako obrázek na pozadí. Poradíte mi někdo prosím, co s tím? ) Děkuju

  Další informace


  Jak na problémy se zvukem po instalaci Windows 8.1 ??

  Ahoj poradí mi někdo co s problémy zvuku u Windows 8.1 ??? Na pc jsem měla Win 8 pak jsem jej přeinstalovala na 8.1 a od té doby mívám někdy problémy se zvukem, vetšinou když mám déle zapnutý počítač (třeba 2 hodiny) a pak najedu třeba na YouTube tak mi prostě nejde zvuk a musím počítač restartovat ://Ovladače Dolby digital a Conexant HD Audio jsem již přeinstalovala...Nebylo by lepší přeinstalovat na původní verzi Win 8?????

  Další informace


  Jak na problémy s wifi připojením k ntb?

  Mám problém s připojením wifi. Špatně mi drží internetový kábl v routeru a odpojil se mi. Teď když se chci připojit, nemůže to vyhledat moji wifi. Nepomáhá, ani když router vypnu/restartuji. Co mám dělat? DíkyDoplňuji:Quimby: vubec nevím, co mám dělat.. nejde to. Prostě k netu připojená nejsu. Nemůžu se nikde najít v seznamu těch dostupných wifin.

  Další informace


  Firefox problemy + winrar problem  Další informace


  Facebook stránka s odkazy na stahování písniček a problémy s autory

  Když vytvořím na Facebooku stránku kde budu pravidelně sdílet odkazy na stahování písniček můžou mě později potkat nějaké problémy s autory písniček ?Doplňuji:Omlouvám se pokud jsem špatně zařadil otázku :)

  Další informace


 • Jak se říká tomu, když rád poslouchám problémy ostatních?

  Když má někdo problém tak ho rád vyslechnu.. někdy ho vyloženě pobízím k tomu aby mi řekl co ho trápí.. Nevím jestlije to už divné nebo ne. Popřípadě jak se takovému člověku říká? :) A nevíte jak lidi přimět aby mi něco řekli?Díky moc.

  Další informace


 • Jaké si myslíte, že jsou největší nevyřešené problémy Světa.

  Těch je spousta.A další teprve přijdou,už ťukají na dveře.Dojde ropa,pitná voda,migrace národů,rozlézající se islamismus,terorismus(jen otázka času,kdy vybuchne atomová bomba), spící megasopky.....lepší nemyslet.

  Další informace


 • Jaké mohou nastat problémy při výměně grafické karty?

  Je to jen velikost ?

  Další informace


  GTA 5 Problémy  Další informace


  64 bit problemy  Další informace


 • Asi přes 3 měsíce mám problemy s dušností

  denně i několik hodiny, je to nepříjemné, těžko se nadechuji jako by hluboce a mám pocit, že jsem se nenadechla a je to pocit jakoby dušení. Jiné zdrav. problemy nepociťuji. Je mi 25let, mám sedavé zaměstnání. Čím to muže být, máte někdo zkušenost?

  Další informace


 • Jak na problémy s potkankou?

  Dneska jsme si pořídili potkanku. Ale pokaždý, když si ji vezmu do ruky a hraju si s ní (byla už předochočená , takže už se tolik nebojí), po pěti minut se pokadí. Ale když je v kleci tak ne, jenom když je u mě. Taky se mi zdá, že mi dělá naschvály (sice je to kravina, ale připadá mi to tak), jako např.: zalezla do tiskárny, naťapkala na stůl černý otisky tlapek, zalezla si do domečku, taky ho začernila barvou z tiskárny, když jsem jí šla umejt, ohla se pro mejdlo a zase se narovnala, umyvadlo bylo celý černý. Když jsem ji umyla a nechala v umyvadle, abych si došla pro ručník, pokadila se. Když jsem ji utírala, pokadila se i do ručníku... A v kleci už nic...Dá se nějak přecvičit a odnaučit se to? Máte nějaký typy?

  Další informace