• Proč armáda hned po každém cvičení střelby, neprohledá dopadové územi na nevybuchlou pyrotechniku ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč armáda hned po každém cvičení střelby, neprohledá dopadové územi na nevybuchlou pyrotechniku ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč armáda hned po každém cvičení střelby, neprohledá dopadové územi na nevybuchlou pyrotechniku ?

  • Kdo má v Evropě nejsilnější armádu?



    Další informace


    Koho jsem potkal, armáda nebo co



    Další informace


    Jak pohlíží na Svátek práce armáda nezaměstnaných ?



    Další informace


  • jak poznám že na křižovatce když jedu doleva buď musím dát hned prednost a nebo kdy muzu hned jet?myslim svetelne



    Další informace


  • Po zapnutí se hned vypne !!! Proč?



    Další informace


  • Jde nějak nastavit aby mi chodily SMS při každém výběru z účtu?



    Další informace


  • Kdo byla Brancaleonova armáda?Vzpomínáte i na film s uvedeným názvem?

    Ano, vzpomínám, docela dobrá parodie. Pochodový zpěv: Branca, Branca, Branca, león, león, león :-)) a href"https://www.csfd.cz/film/85067-brancaleonova-armadarehled/" rel"nofollow" https://www.csfd.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Je zapotřebí evropská armáda?

    Jsou různé návrhy na zřízení armády, ovšem máme kvalitní dobře vyzbrojené NATO, které si na př. kvalitně poradilo v Jugoslávii a.p.

    Další informace


    Když bůh údajně stvořil vesmír proč dovolil vzniknout jiným náboženstvím když hned 1. Přikázání říka :Vic otázka

    Nebudeš Mít jiného bohaDěkuju vážně by mě to zajímalo :)Doplňuji:Myslel jsem Křestanství :)

    Další informace


    Proč v době, kdy je v téměř každém městě babybox, nechává tolik žen zavraždit své nenarozené děti?

    Těžká otázka. Sobectví, myslí jen na svůj život, považují dítě za přítěž, chtějí si užívat volnost atd. Nakonec i narozené dítě některé matky raději odhodí do popelnice, než by je předaly do babyboxu. Nedávno jsem o tom četla - matka zavraždila již druhé dítě, 2 jsou v domově, jedno má doma. Podrobnosti si už nepamatuji.Proč? Nechtěné těhotenství svobodné ženy s náhodným partnerem, někdy těhotenství po znásilnění, promiskuita, podcenění možnosti otěhotnění, žena je nezletilá, není připravená na mateřství, není finančně zabezpečená, protože neukončila vzdělání. jindy náročné zaměstnání obou partnerů mimo domov, prarodiče rovněž pracují, žádný z budoucícch rodičů nechce zůstat doma a starat s o dítě, někdy i pozdější věk ženy, nechtějí víc potomků atd.Těžko říct, co se ženě honí hlavou, když se rozhodne pro interrupci.Nezmiňuji se o zdravotních důvodech ženy, případně o samovolných potratech.

    Další informace