• Proč byly zrušeny úzkokolejky na Ostravsku a ta mezi Jabloncem a Libercem byla zachována? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč byly zrušeny úzkokolejky na Ostravsku a ta mezi Jabloncem a Libercem byla zachována?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč byly zrušeny úzkokolejky na Ostravsku a ta mezi Jabloncem a Libercem byla zachována?

  • Pamatujete si, že když byly volby za komančů, tak se neprodával chlast a v sámošce byly ty regály zakryté?



    Další informace


    Byli jste někdy otroky/otrokyněmi ohnivé vody?



    Další informace


  • Jaká byla vaše první jízda v autoškole? Po kolika jízdách už pro vás byly všechny úkony snadné?



    Další informace


    Byly pro vás u zkoušek z autoškoly těžší jízdy nebo teorie? V čem jste případně prolítli?



    Další informace


  • Jak vypadala koupelna na patře v pavlačových bytech na staré Praze, na začátku 20 století? Jak byla vybavená? Byla teplá



    Další informace


  • Byly byste pro, aby se v ČR zavedlo Euro ?



    Další informace


    Jak se daní příjem z prodeje cenných papírů, jestliže byly prodány v jiném roce, než byly koupeny?

    Když bych roce 2013 nakoupila akcie za 1 000 000 a dala je do nákladů (§10, FO), byla by daňová povinnost 0 a tedy vše OK. Když bych je ale v roce 2014 prodala za 1 000 000, měla bych potom obrovský příjem, a jelikož by nebyly náklady na pořízení, měla bych platit obrovskou daň ze svých peněz (při nesplnění 6měsíčního časového testu).Je to tedy tak, že za rok 2013 dám do nákladů jen poplatek za zřízení brokerského účtu, ne náklady na nakoupené akcie, a náklady uplatním až v roce 2014 - např. prodám 1 z 1000 akcií, a tak do nákladů dám jen částku, za kterou jsem průměrně koupila loni 1 akcii včetně poplatků?Doplňuji:ocko: A jak bych zanesla do daňového přiznání skutečnost, že chci uplatnit ztrátu z minulých let? Nevidim na to zvláštní kolonku (v příloze 2). Napsala bych v bodě 2 (v příloze 2) např. do 2. řádku ztráta z minulých let a do kolonky výdaje částku, jakou chci uplatnit?

    Další informace


    Co kdybyste byli nejbohatší člověk světa?



    Další informace


  • Jak jse jmenuje ta pisnicka?? Byla tam větnamka a ona byla hluchá a mela psalasi s nejakym klukem.

    ProsimDoplňuji:*a mela sluchatka a psala si.

    Další informace


  • Byl v ráji jeden strom poznání, nebo dva? Pokud dva, byly oba zakázané a ochutnané?

    Prý byl jeden strom dobrého poznání a druhý špatného

    Další informace