• Proč člověk spí přikrytý dekou a zvířata (můj pes Dan) ne ? To lidem nefunguje termoregulace i v noci ve spánku ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč člověk spí přikrytý dekou a zvířata (můj pes Dan) ne ? To lidem nefunguje termoregulace i v noci ve spánku ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč člověk spí přikrytý dekou a zvířata (můj pes Dan) ne ? To lidem nefunguje termoregulace i v noci ve spánku ?

 • proč se nemůžu napojit na Badoo a píše mi to stále tady se spí nadělujeme dárky??? :-(  Další informace


  Spí mravenci v noci?  Další informace


 • Máte někdo zkušenost s dekou PETZOOM LOUNGEE, tj.dekou pro psa do auta?

  Uvažuji o její koupi.Děkuji

  Další informace


 • Proč nefunguje Můj den v Messengeru?

  Vidí to jen někteří a dotyční lidi nic. Přitom u dotyčných, u kterých se to nezobrazuje, tak jsem tam klikl na tu ikonku v nastavení, aby se jim to zobrazovalo, tak nechápu. Děkuji za dotazy.

  Další informace


  Nefunguje internet po přepnutí do režimu spánku  Další informace


  Jak se dostat na badoo - ukazuje se mi psst - tady se spí a odpočítává se čas. Jak z toho ven? Nemůžu se přihlásit.

  Nediv se tomu.Pro ty,kteří nevědí,co je Badoo,jsem zkopíroval fragmenty článku.Doporučuji vám přečíst si článek celý:...Badoo je webová sociální síť, která získává uživatele ne zrovna nejvhodnějším postupem. Naopak se jedná o lži a manipulace.........Protože spousta lidí se na server Badoo zaregistruje pod falešným domněním pozvání od blízké osoby, bývají po odhalení pravdy obvykle naštváni. Na serveru zkrátka nic ze slíbeného není.

  Další informace


 • Jaké zvířata jsou tak moc náročné na výběr sex. partnera jako člověk?

  Třeba takovým psem můžete pokrýt téměř každou čubku, to samé oplatí třeba u koz či ovcí, ovšem které zvířata jsou protikladem-potrpí si na výběr sexuálního partnera?Doplňuji:A ještě nějaké? Nejlépe, co si může člověk koupit domů? :-)

  Další informace


  Co je to za keř? Pes mi k němu čuchne, začne kýchat a nečůrá a nekaká. Když nekvete Dan se vyvenčí hned a bez problémů

  a href"http://2i.cz/f205a78d5e" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Žijí někteří lidé tak, že ve dne spí a v noci pracují?

  myslím to tak, že to nedělají kvůli jen práci, ale prostě se jim to tak líbí, tak mají takhle nastavený životní režim.

  Další informace


 • Měla by se lidem v práci měřit namátkově i teplota, aby se zamezilo lidem pracovat i v horečkách?

  Doplňuji otázku: Zjenteku máš naprostou pravdu a toto mě nedošlo, ale tot by se dalo zařídit tak, že by se teplota neměřila namátkově, ale pouze náhodně a to pouze hned při příchodu do práce. Pak by to bylo možné zavést nebo ne?Kdyžtak si doplň odpověď třeba pod nějakou linku, aby to šlo rozeznat, že odpovídáš na mojí doplněnou otázku vzlášť. Díky. ☺

  Další informace


  Jaký je můj stupeň vzdělání a jaký bude můj stupeň vzdělání po vyučení?

  Mám úplné střední odborné vzdělání (z OA) a za jeden a půl roku budu vyučen prodavačem (pokud učení dokončím).Jaký je můj aktuální stupeň vzdělání a jaký bude po mém vyučení?

  Další informace


 • Je člověk duchem nepřítomen ve všech fázích spánku?  Další informace


  Je to porucha spánku?V noci se budím ve 2 nebo ve 3 a potom nemohu znova usnout.

  Jen mi prosím neraďte-ať chodím ve stejnou hodinu spát-dělám na směny a noční,tak pravidelnost není.Jak to řešíte vy směnový pracovníci??

  Další informace


  Jak pozná člověk, když žije sám a umře, že ve spánku prodělal úmrtí a že už nemusí ráno jít do práce?

  Neuslyší ráno budík :)

  Další informace


  Co škodí tělu, pokud člověk spí často dlouhé hodiny?

  Jak se říka všeho s mírou,spánek vyvolá jaké negativa člověku?

  Další informace


 • můj pes se jednou za čas zblázní

  Mám doma fenu jezevčíka je strašně hodná, až na to že se jednou za čas zblázní a snaží se dostat do bytu. Ona je venku na dvoře a škrábe na naše dveře a kňučí. Když se dostane do domu běží až do kuchyně a tam si vleze pod stůl. Co s ní mám dělat? Je mi totiž líto když kňučí.

  Další informace


  Můj pes si škrábe tlapkou dáseň u zubu. Co mám dělat?

  Máme sheltii, fenu, skoro 9 let. Z ničeho nic začala chroupat zubama a tlapkou si drápe po dásni. Nejdříve jsme mysleli, že něco snědla nebo, že se ji tam něco zaseklo, ale uviděli jsme krev a zjistili, že si drápe dáseň u zubu. Možná má kaz nebo se ho snaží dostat ven.Nevíme, co máme dělat, protože je už skoro 8 večer. Máme ji nechat? Neuvěřitelně vzdoruje, když se ji do tlamy snažíme kouknout.Děkuji.

  Další informace


  Můj pes má boule z klíštat. Co s tím ?

  Pokud ty boule nejsou nijak zvlaste velke,tak bych to nechala ).Myslim si ze to nic neni,pokud by tam treba nebyly jeste nejake casti tela toho klistete.Muj pes ma taky po nekterych klistatech male boulicky a zatim je v pohode :).

  Další informace


  Jak spí želva mořská?

  Ve vodě.Během spánku se dokáže vynořit k nádechu a znovu ponořit, aniž by se zcela probudila.Podobně spí spousta dalších živočichů v moři, ve vzduchu spí za letu třeba rorýsové.StudiumDoplňuji:Promiň, oprava: ne v moři, ale ve vodě. Jsou totiž i sladkovodní živočichové od hmyzu až po obratlovce, kteří spí stejným způsobem.

  Další informace


  Co dělat, když se můj pes bojí tmy?

  spí se mnou v pokoji-malé plemenoDoplňuji:DrapOdnaučit ho to. Chodit s ním do tmy a hrát si s ním. Později si zvykne i na delší noční vycházky a bát se zřejmě nebude.....ona se bojí tmy jen v noci, když jdeme spát, zhasnu a ona se začne klepat apod.

  Další informace