• Proč je přepínač -& programu PKZIP pod Windows XP nepoužitelný? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč je přepínač -& programu PKZIP pod Windows XP nepoužitelný?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč je přepínač -& programu PKZIP pod Windows XP nepoužitelný?

  • Proč jsou bezdomovci často pod mostem?



    Další informace


  • rozbitý přepínač (dálková potkávací světla)



    Další informace


  • Chtěl bych se zeptat jak nainstalovat do programu češtinu, která je samostatně vedle stahovaného programu. Děkuji

    Uvadite malo informaci. O jakou aplikaci se jedna ?obecne se pouzivaji 3 zpusoby1/ Nejpohodlnejsi zpusob je ten kdy cestina ma samostatny instalacni program, pak ji staci jen spustit a klikat v pruvodci na Dalsi Dalsi ... nanejvys zkontrolovat spravnost cesty k nainstalovanemu programu2/ trochu slozitejsi varianta je ta kdy musite prepsat puvodni soubory aplikace, najdete v programove slozce soubory ktere se jmenem shoduji s temi lokalizovanymi a prepiste je. Mezi prepisovanymi soubory mohou byt i spustitelne exe soubory. ...3/ nektere aplikace primo podporuji doplnkove lokalizacni soubory, takze staci jen podle navodu lokalizacni soubor umistit do spravne slozky kde jej aplikace ocekava (casto je to slozka lang, nebo data, atp - to neni pravidlem .... musite si to zjistit v dokumentaci)

    Další informace


    Samba server pod windows



    Další informace


    Nejde zvuk na Toshibe A200 PSAE0E pod Windows XP



    Další informace


    Reinstalace windows XP = nutná reinstalace všech programů?



    Další informace


    Spouštění programu pro Windows v dávce



    Další informace


    Windows se pta v jakem programu chci otervrit vymenitelny disk



    Další informace


    Hele nevíte když mám windows 7 a když si nainstaluju windows 8 tak zůstanou mi data z předešlího windows 7

    Pokud si koupíte Upgrade, tak data zůstanou.Ale já bych u Windows 7 zůstal a počkal si spíš na (budoucí) Windows 9 .Když si vezmu, jak šla línie, tak vždycky se střídal dobrý a hrozný Windows. Budiž příkladem i Windows Vista - opravdu, tento systém se nepovedl. Ale třeba Windows 7, který na Vistu navazuje, tak ten se celkem povedl. Myslím si, že Windows 8 není dobrá volba pro počítač s nedotykovou obrazovkou a myslím si, že asi moc úspěšný nebude. Nemluvím tedy o Windows Phone 8. To je úplně něco jiného.

    Další informace


    okna nově spuštěných programů se otvírají pod dříve otevřenými okny



    Další informace