• Proč má 1.světová válka negativní dopad na hospodářství? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má 1.světová válka negativní dopad na hospodářství?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má 1.světová válka negativní dopad na hospodářství?

 • Co je negativní mzda?  Další informace


 • Můžete to mít negativní vliv na vyzdívku starších kamen (zn. Petra) přechod z hnědouhelných briket na dřevěné?  Další informace


 • Negativni mysleni - dopad na zdravi  Další informace


 • Myslíte si, že bouře v New Yorku bude mít negativní dopad na ekonomiku USA a tím zpětně i na naší?

  Doplňuji:Tato otázka pláče, že nedostala ještě ani bod :( Obodujte ji někdo, prosím.

  Další informace


 • Nevíte, jak dopad ten soud soutěžícího ze Chcete být milionářem?

  Otázka centurie vs manipul ? Vyhrál to nakonec, nebo prohrál?

  Další informace


  Dopad na planetu Zemi

  Viděl jste někdo film na dvd-Dopad na planetu Zemi?Co myslíte o této možnosti srážky vesmírného tělesa se Zemí?U filmu, který probíral katastrofu krok za krokem mi však chyběla jedna věc: co na to naše nebezpečné provozy-chemičky, zbraně, jaderné elektrárny, které by byli zničeny při tomto dopadu a určitě by bylo další zlo. Ve filmu to probíráno nebylo.Doplňuji:V okruhu několika set až tisíc kilometrů by to nemělo žádný vliv, ale pokud by byl dopad třeba v mexiku (jako v tom filmu-dokumentu) během několika hodin by to došlo až do evropy. no a co tady? Mě nejde o to, co by bylo v epicentru-tam prostě nic, ale jinde, kde by to postupně přicházelo. Teplota vzduchu od hořících hornin by dosahovala až 400°C, kyselý déšť, potom najednou tma od nepropustné vrstvy v atmosféře a pak mráz. Byli tam skupinky lidí co přežili, ale nikdo neprobíral zhroucení atomových elektráren, skladišť zbraní, chemičky.

  Další informace


 • Proč po světové válce vše normálně pokračuje, jako by zde žádná válka ani nebyla?

  Představme si že brzo bude třetí světová válka a v ní zemře obrovské množství lidí, válka skončí a za jednu generaci už o třetí světové válce nikdo ani nebude mediálně mluvit, a na miliony mrtvých se mediálně zapomene, sejde z očí sejde i z našeho myšlení, pokud miliony zavražděných lidí nic pro nás ekonomicky a psychicky neznamenají, co potom zde znamená brutální vražda jednoho člověka, není to statisticky, jako když zabijeme otravnou mouchu, plácačkou na mouchy?

  Další informace


  Máte představu, jak by vypadalo Československo, kdyby nezasáhla do jeho rozvoje II. světová válka?

  Stojí za to, přečíst si vše o Československu a href"http://www.dejepis.com/kapitola/ceskoslovensko-mezi-svetovymi-valkami/" rel"nofollow" http://www.dejepis.com/ hellip /a A potom si můžeme říct, zda bylo za komunistů líp či hůř !Doplňuji:Vy, kteří jste odpovídali na mojí otázku, četli jste vůbec ty dějiny, které se nalézají v odkazu? I kdyby nebyla II. světová válka, Československo by se stalo kolonii Německa. a href"http://www.dejepis.com/ucebnice/zanik-prvni-republiky/" rel"nofollow" http://www.dejepis.com/ hellip /a P.S. Já se neptal, kdo nás osvobodil!

  Další informace


  Má u nás negativní reklama úspěch ?

  Jak je možné, že zatím co ve vyspělém světě jakýkoliv vážný prohřešek zaměstnance prakticky jakékoliv firmy může znamenat její konec, u nás například skorumpované politiky ( i když většinou neprokázaně ) si firmy naopak najímají a vyplácí se jim to tím, že lidi je začnou více vyhledávat a to spíše ze zvědavosti.Nebo firma zaviní havárii, je o ni známo že lidem neplatí, služby jsou velice špatné a lidi je přesto vyhledávají!

  Další informace


 • Můžu být těhotná i přes negativní těhotenské testy ?

  Dobrý den,asi před třemi týdny jsem měla pohlavní styk s přítelem (samozřejmě s kondomem, který jsem potom řádně překontrolovali a byl v pořádku). Navíc se do mě partner ani neudělal. Od té doby jsem neměla žádné potíže až do doby, kdy měla přijít menstruace, kterou mám dnes již týden zpozděnou. Dělám si z toho celkem hlavu, zpoždění mám normálně, ale ne takhle dlouho. Dělá se mi strašně špatně a někdy mě i pobolívá břicho. Dost možná to však bude právě ze stresu a připouštění si špatného scénáře. Po prvních 4 dnech zpoždění jsem si dělala těhotenský test, výsledek byl negativní a včera jsem dělala další, opět s negativním výsledkem.Je možné, že jsem i přes to všechno těhotná ?

  Další informace


 • kde jsou největší světová naleziště ropy?

  Perský záliv bezesporu. Podívejte se jak se mají místní šejkové :D

  Další informace


  Kdyz spadne predmet kam by dopad ?

  Kdyby nijak neinterakoval s prostredim dopad by do prostred zeme a tam by se zastavil nebo by propad zemi na druhou stranu . A proc by se tak stalo ?Doplňuji:A to by tam kmital do nekonecna nebo by se ustalil po urcity dobe ? A jeste kdyz uz tu mam otazku s gravitaci tak pusobi na nase nohy vetsi gravice nez na hlavu tim ze je vys nebo naopak a nebo je gravitace stejna ? Spis co je gravitace pokud einstein vysvetil ze neni rozdil mezi gravitaci a zrychlenim tak vlastne objekt spis jen pada a neni nicim pritahovan a graviton tim padem neexistuje ani zadna gravitace s myslim ne ?

  Další informace


  Druhá světová válka!

  V průběhu druhé světové války pracovali němečtí konstruktéři nad vývojem proudových motorů pro letadla. Jeden s projektu motoru BMW počítal s tím, že tah motoru dosáhne 1 100 kp a motor bude určen pro letadlo Ar 234. Práce byla započata v roce 1944 a motor měl nést typové označení:

  Další informace


 • Co má udělat parašutista, pokud jeho dopad padáku směruje vítr na dráty vysokého napětí?

  Vyhnout se jim. Padák je částečně řiditelný

  Další informace


  1. světová válka - strategie - hledám  Další informace


 • Na co má největší dopad korupce?

  Na ľudí...môže byť ekonomická, politická, morálna korupcia - vždy je za tým získanie neoprávnených výhod voči iným.

  Další informace


 • Může mít na mozkové buňky nějaký dopad časté překrvení hlavy?

  Pokud někdo dělá třeba každý den 2 hodiny stojku nebo stoj na hlavě, může se stát, že by byl kvůli tomu blbej?

  Další informace


  Miluji samotnou sůl. Může to mít nějaký negativní dopad na zdraví ?

  Sním velkýho panáka za týden. Jen tak, bez ničeho.

  Další informace


  Jak minimalizovat dopad narkózy?

  Myslím i dlouhodobý negativní dopad, hlavně mozkové činnosti. Jelikož se říká, že každá narkóza je jako malá mrtvice.

  Další informace


  Zdatní pijáci...Zajímá mě, zda některá významná světová osobnost zemřela na delirium tremens?

  Nedávno jsem se dívala na film Dobří holubi se vracejí - alkoholismus. V souvislosti s tím mě napadla tato otázka.Děkuji.

  Další informace