• Proč má blesk vyšší teplotu než slunce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má blesk vyšší teplotu než slunce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má blesk vyšší teplotu než slunce?

 • jaký blesk k fotoaparátu Nikon p7800  Další informace


 • KDE na kladne koupit blesk penezenku?  Další informace


  Je váš starobní, nebo invalidní důchod vyšší než je minimální mzda v současné době?  Další informace


  Jak funguje BLESK peněženka?  Další informace


 • kolik bylo vytisku časopisu blesk dne 13.4.2012

  SOUTĚŽNÍ OTÁZKA 1.KOLA: Kolik slov Blesk, Blesku a blesk , včetně grafických znázornění bylo obsaženo 13.4.2012 ve všech regionálních vydáních deníku Blesk a v Blesk magazínu dohromady ???? (Toto je přesné znění dnešní otázky).

  Další informace


  Je Putin vyšší než byl Napoleon?

  asi tak o 2-3 cm

  Další informace


 • Můžu si v časopise Blesk NejPes objednat předplatné?

  Nikde, ani v časopise, ani na internetu jsem žádnou nabídku na objednávku nenašla. Poradíte mi, prosím? Předem děkuji za odpověď O)

  Další informace


  Mám si pořídit BLESK peněženku?

  Na internetu nechci registrovat kartu z banky, abych náhodou něměla vytunelovaný účet,díky vám jsem se tady dozvěděla, že s ní mohu platit na internetu.Je dobré si ji koupit v tomto ohledu?Nemá to náhodou nějaké chytáky?Díky

  Další informace


 • Zdroj 500 W, znamená to, že má vyšší spotřebu než 350W bez zátěže PC?  Další informace


  Vyšší rozlišení než monitor podporuje  Další informace


 • Je rozpočtové provizorium, když na výdajové stránce je vyšší výdaj než v předešlém roce?

  Jde o rizpočtové provizorium na rok 2011. V návrhu je u některých výdajových položek městského zastupitelstva navržen vyšší finanční výdaj než v předešlém roce. Rovněž je navrženo, že na rok 2011 se příjme vysoký úvěr. Jeví se mito jako spekulace, aby byly naplněny příjmy úvěrem.D. Jaroš zastupitel Opavy

  Další informace


 • Moje přítelkyně je vyšší než já. Co si o tom myslíte vy?

  Je mi 17 a jí 16. Měřím 170 cm a ona 178. Ostatní na nás občas divně koukají a i když to neříká tak cítím že je jí to nepříjemné. Mně to nevadí a nevšímám si jich, ale vždycky když se jí snažím říct ať na ostatní nehledí, že je to přece uplně jedno, tak s ní není vůbec řeč. Co si o tom myslítě vy ?

  Další informace


 • Proč vidíme Slunce v bílé nebo žluté barvě, když je doopravdy oranžové?

  Slunce není oranžové. S tímto zabarvením (až do ruda) ho vidíme hlavně při zpadu, kdy je nízko nad obzorem a jeho paprsky procházejí tlustší vrstvou atmosféry (znečištěné) a snadněji prochází záření s delší vlnovou délkou. Záření krátkovlnné je naopak atmosférou do značné míry pohlcováno. Další informace viz a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Slunce" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a a href"http://www.wikina.cz/a/Barva_Slunce" rel"nofollow" http://www.wikina.cz/ hellip /a

  Další informace


  Proč planeta zrychluje, když se blíží ke Slunci, a naopak zpomaluje, čím je od slunce dál?

  Jo, může za to můj 2. zákon :-) Obsahy ploch opsaných průvodičem planety (spojnice planety a Slunce) za stejný čas jsou stejně velké .Ale dráhy planet nejsou tak excentrické, aby se to nějak významněji projevovalo. To spíš u komet a jiných nepravidelných těles.

  Další informace


  Proč nebývá zatmění Slunce každý měsíc, když se Měsíc dostane mezi Slunce a Zemi?

  Protože oběžná rovina Měsíce okolo Země není zcela totožná s oběžnou dráhou Země kolem Slunce (ekliptikou). Jde o protnutí obou rovin ve správný čas a ve správném místě Země. Když si uvědomíš, že pouhou náhodou tato dvě tělesa mají přibližně stejný úhlový průměr a jev je viditelný jen po krátkou dobu v úzkém pásu na Zemi, jedná se o vskutku vyjímečný jev.

  Další informace


  Proč má blesk vyšší teplotu než slunce?

  Teplota blesku se nedá srovnat s teplotou uvnitř slunce,natož na povrchu.

  Další informace


  Proč hoří slunce?

  a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Slunce" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a proc lide nepouziji Google ?

  Další informace


  Je ještě nějaké vyšší číslo než gogoduplex?

  Čísla pokračují do nekonečna, neexistuje nejvyšší číslo, každé se dá zvětšit. Jinak nekonečno není číslo (a navíc neplatí ekonečnonekonečno/)

  Další informace


 • Proč deníky jako Blesk, Super, Aha pořád píší,že se nějaká celebrita někde ukázala v plavkách,ale jak plavala nenapíšou?

  Protože je to bulvární tisk a schání senzace a ne jak plavou, ale hlavně s kým a co mají na sobě.

  Další informace


  K čemu fotografové používají blesk, když jsou světelné podmínky v pořádku?

  Blesk slouží k tomu, aby si fotograf upravil světelné podmínky podle svého. Často se třeba používá blesk při focení portrétů v protisvětle k projasnění stínů v obličeji nebo k dodání jiskry do oka i když je okolního přirozeného světla dostatek.

  Další informace