• Proč mě štípe oko, když si sáhnu do vlasů a pak promnu oči? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč mě štípe oko, když si sáhnu do vlasů a pak promnu oči?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč mě štípe oko, když si sáhnu do vlasů a pak promnu oči?

  • Když máte s někým oční kontakt, díváte se mu/jí spíše na levé nebo pravé oko?



    Další informace


    Zub za zub,oko za oko. Řídíte se podle toho?



    Další informace


    Kam v bytě přidělat nástěnný držák na časopisy (aby nebyl jak pěst na oko)?



    Další informace


  • Mám zelené oči a světlý obličej, jakou barvu vlasů zvolit?

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat: Mám zelené oči a světlý obličej, jakou barvu vlasů zvolit?

    Další informace


  • Proč bývají ubrusy nejčastěji bílé, když jde na nich pak vidět každá skrvna? Proč ne černé?

    Pouze proto, aby bylo vidět, že jsou čisté, působily svátečně a honosně.

    Další informace


  • Nevíte proč my hry na počítači po naky době spadnou do listy a pak to musím zase zapnout a pak to zase spadne?

    Padání her

    Další informace


    Když si dám ve Fraps Movies do ikonky, jak se má začít natáčet, třeba F9 a pak ji zmáčknu, tak se to nenatáčí. Proč?

    Nastav si klávesu, která ti spustí a vypne natáčení.Nastav si úložiště, kde se budou nahraná videa ukládat.Fraps hoď do lišty a můžeš natáčet.

    Další informace


  • Za jak dlouho bude mít fotoaparát více megapixelů než má lidské oko?

    Lidské oko má 64 megapixelů, pokud by lidský zrak byl foťákem. Moderní fotoaparáty mají čím dál tím více megapixelů.Za jak dlouho bude mít fotoaparát tolik megapixelů jako má lidské oko?

    Další informace


    Pokud by měl fotoaparát více megapixelů než má lidské oko, co by to způsobilo?

    Lidské oko nemá pixely, barvy vidíme pomocí čípků za dobrého světla, ve tmě se orientujeme pomocí tyčinek. Ale asi máš na mysli rozlišení. Obraz by byl asi jasnější, zřetelnější, ale oko by ho nedokázalo zpracovat. Je to stejné, jako to, že neslyšíme vysoké kmitočty.

    Další informace


  • Proč když si zpívám písničku, tak mi přijde že zpívám docela dobře a pak když si ji nahraji, je to strašně falešné?

    Proč když si zpívám písničku, tak mi přijde že zpívám docela dobře a pak když si ji nahraji, je to strašně falešné? Je možné, že když člověk zpívá, soustředí se na ten text a úplně nevnímá svůj zpěv, takže se mu zdá, že zpívá líp?

    Další informace