• Proč nemůžu na nic kliknou v powerpointu,wordu nebo excelu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč nemůžu na nic kliknou v powerpointu,wordu nebo excelu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč nemůžu na nic kliknou v powerpointu,wordu nebo excelu?

  • Proč nemůžu mít kartáčovou hlavu Oral-B 3DWhite když mám rovnátka?



    Další informace


  • Jak se jmenuje reklama, kde skáče pejsek, aby viděl do kamery, a říká: Nic jsem nerozkousal, skoro nic? Kde ji stáhnu?

    našel jsem jí jen v polštině a href"https://youtu.be/wOiy6KH5y_s" rel"nofollow" https://youtu.be/ hellip /a

    Další informace


  • Jak skoncovat s tužbami, nic neočekávat a nic si nepřát? Je to vůbec možné?

    Údajně Buddha jednou řekl svým žákům: ”Pokud trpíš, trpíš, protože toužíš, a tvé tužby byly vždy nedosažitelné nebo nenaplněné. Zbav se tedy tužeb!” Žáci tedy šli a končili s tužbami, kritizovali je, odhazovali je. Pak se vrátili a Buddha řekl: ”Ale vy stále toužíte po tom, abyste netoužili!” .... Z toho se prostě nejde dostat.Nemůžeme ovlivnit svou mysl ani to co si přejeme, o čem sníme..... Tak jak přestat trpět a být šťastný? Má vůbec život bez ambicí a snů smysl?

    Další informace


    Znáte tři moudré opice, které nic nevidí, nic neslyší a nic neříkají?

    Odkud pocházejí?

    Další informace


  • jak nastavit v powerpointu 2007 přechody písma?Umím vložit přechod jen na celý snímek....



    Další informace


    Proč na 1TB HDD nemůžu přemístit 4GB film a píše mi to, že pro cílovou složku je soubor moc velkej?

    A hlavně můžu s tim něco dělat?Tak já ted data z HDD přemistuju jinam, pak disk přeformátuju na NTFS, a data tam dám zpátky. Akorát nvm co mám vyplnit ve Velikost alokační jednotky a Jmenovka svazku . Díky

    Další informace


    Proč nemůžu spustit systém (Windows) bez externího disku?

    ... s jakýmkoliv diskem, kterej má úložnej prostor (min. fleška) a je zapojenej skrz USB, se ten laptop rozběhne, ale pokud mám USB porty prázdný, tak je to marný boj - napíše mně, že pravděpodobně změnou hardwéru nebo softwéru došlo k potížím a jak prej chci systém spustit, jestli běžným způsobem, nebo jak... no a pak je to pořád dokola - spouštím a nenačítá a píše furt to samý, dokud tam nevrazím nějakej ten disk... pak se windows normálně načte... qqq???Bojím se, že to jednou nespustím vůbec, páč někdy už to blbne i s tím přídavným médiem a už to začíná bejt takový na náhodu qqqRaibek: to je přesně můj případ ..nemohl bys mi v diskuzi napsat, kde hledat, když v po spuštění není nic?isteron: Mohl by mi někdo napsat, jak přesně to v Biosu nastavím?jáára: vůbec nic to nevyhazuje ..vlastně při startu tam na zlomek sekundy přeblikne modrá obrazovka s nějakým bílým a poměrně dlouhým textem, ale to nestíhám přečíst ..to by nedal ani trénovanej robot..takže žádnej kód qpostcd: někdy už to nestartuje ani s tou fleškou- úspěšné spuštění je hodně na náhodě..v biosu jsem dal tovární nastavení a je tam:1st: z harddisku2nd: z cd/dvd3rd: ze sítěa až jako čtvrtý je externí disk..koukal jsem, že se to dá mezi sebou přehazovat a nebo cokoliv z toho zakázat qdík všem za ochotu pomoci..

    Další informace


    Proč nemůžu odpovídat na nějaké komentáře? - Youtube

    Ahoj, tento týden jsem si všiml, že nemůžu odpovídat na nějaké komentáře, ať už je to u mého nebo cizího videa. I když tomu komentáři někdo odpověděl, já nemůžu, prosťe pod tím textem není Odpovědět , ale u jiných je, nevím jestli mám nějaké omezení, ale to je asi blbost.

    Další informace


    skener HP 3670 - nemůžu odesílat níc el.poštou



    Další informace


    Přes co můžu někomu poslat prezentaci v PowerPointu o velikosti 200 MB ?

    Šlo bz to třeba přes seznam.cz? Nebo google? Slyšela jsem, že bývá nějaký limit.Doplňuji:A ten Gmail nebo seznam by nefungovali? Tamtomu moc nerozumím.

    Další informace