• Proč není Pavel v kalendáři - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč není Pavel v kalendáři. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč není Pavel v kalendáři

  • Letiště - proč není v Plzni?



    Další informace


    Není věnovaná větší péče pejskům než lidem na ulici? Vybavení domácnosti technikou svědčí o blahobytu, ale není to málo?



    Další informace


    Bude F1 na nově komentovat už pořád Pavel Fabry?



    Další informace


    Proč? Proč sááákryš proč? Proč je ten limit?



    Další informace


    Už jste někdy viděli francouzské farmáře nafocené v kalendáři?



    Další informace


  • Disident Pavel Wonka



    Další informace


  • Proč mi naskakuje V externím úložišti není dost místa??



    Další informace


  • Pavel Dobeš zpívá Bandolero

    Jak se jmenuje písnička od Dobeše, kde zpívá o Bandoleru???

    Další informace


    Co Pavel Peterka z kapely Ztracený šnycl sděluje písní Rakovník ?

    Píseň je zde: a href"http://bandzone.cz/ztracenejsnycl" rel"nofollow" http://bandzone.cz/ hellip /a (kliknout na píseň v přehrávači)Slova písně: 1.DALŠÍ ZIMA V RAKOVNÍKU ZMRZLÝ PSÍ HOVNO NA CHODNÍKU OSPALE NA NĚJ KOUKÁM KDYŽ JDU KOLEM DÁL... NA LETIŠTI NÁKÁ SLÁVA KÁCÉČKO DNES VYNECHÁVÁM RADŠI ZAJDU ZA KAŠTANEM NA MLEJNKU JE KRÁL..... HOLKA ZAJDEM DO TEPLÍČKAPODRBU TI KOUSEK BŘÍŠKA SPADLA LŽIČKA DO KAFÍČKA UDĚLALA CÁÁK.... REF-BECHEROVKY VÍC DECH KRÁTÍ CO TI SEDNE MÍN,TO ZVRÁTÍŠ TEN KDO PRACHY MÁ AT PLATÍ NEBO AT JE SÁM... VODKA COLA RUM SE DÁVÁ PO TOM SEXU VÍC SE STÁVÁ SEM TAM I TEN VŮL I KRÁVA PŘIDAJÍ SE K NÁM ,TO UŽ ZNÁM.... 2.NA NÁMĚSTÍ TAKY ŽIVO V POŠTOVNÍ UŽ TOČEJ PIVO U VORLA SE BEDNY HRÁVAJ NONSTOPY JSOU FAJN NA NÁDRAŽÍ KEČUP SVÍTÍ BEZDOMOVCŮ JAKO KVÍTÍ VYROJEJ SE VEDLE BILLY ZA CO PIJOU NEMAM ŠAJN.... PROJDEM SPOLU RAKOVNÍKEM U SLEPICE KAFE S MLÍKEM JE MOC PRÍMA POZDĚ K RÁNU NA DOBROU NOC SI DÁT ZAVŘENO MAJ ,ŽÁDNÁ SLÁVA MOZEK MI UŽ VYNECHÁVÁ TAK POJD VSTÁVEJ MOJE DRAHÁ DOMŮ PŮJDEM SPÁT... REF. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

    Další informace


  • kdy zemřel Ota Pavel

    mame ukol nevíme kdy zemřel Ota Pavel

    Další informace