• Proc od neho nechce odejit? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proc od neho nechce odejit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proc od neho nechce odejit?

 • Ženy, používáte make-up, popř. korektor? Nebo si jen líčíte oči a rty apod.? Pouze řasenku neho komplet i stíny?  Další informace


  Zůstat nebo odejít?  Další informace


  Vyplatí se českému lékaři odejít za prací např. do Německa? (po finanční stránce)  Další informace


  Stává se hudebníkům často na koncertech že přizpůsobí hudbu tak, aby po hodině hraní mohli odejít na WC bez přerušení?  Další informace


  Jazykový kurz a vše kolem něho  Další informace


 • Jaka je šance vrácení ŘP, když jsem o něj už jednou přišel (2012-2016 obnova) a po roce (2017) znovu?  Další informace


 • V koupelně mě páchne hlavní sifon. Musím do něho lít obden vodu,další čtyři jsou v pořádku  Další informace


  Bojler - nechce nastartovat, proč?  Další informace


 • Proč mi nechce tv přečíst hdd o velikosti 3TB?  Další informace


  Co mohlo odejít  Další informace


 • Proč nechce Babiš dopřát čerstvým otcům speciální dovolenou? Asi to bude stát zaměstnavatele spoustu peněz, co myslíte?  Další informace


 • Kdy jste naposledy udělali dobrý vskutek a jaký jste z něho měli pocit?

  Já minulý týden. Starší muž dobíhal autobus. V ruce nosil asi 4 drobné knihy, které mu při běhu spadly na zem. Uspěchaně je sebral, avšak po chvilce opět nějaké upustil. Jak pospíchal na ten autobus, tak si nevšiml, že jednu nechal na zemi. Rychle jsem ji běžel sebrat a předal mu ji přímo v zavírajících se autobusových dveřích. Je to až neuvěřitelné, jak mi taková maličkost dokázala zlepšit den.Nemá to znít egoisticky, jen mě zajímají vaše příhody.

  Další informace


 • Co mohlo v PC odejít?  Další informace


 • V kolika letech můžu odejít z domu?

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat v kolika letech můžu odejít z domu?v 18 nebo můžu už dřív?A mám nárok jestli jsem studující na finanční pomoc rodičů?předem děkuji za odpověď.

  Další informace


 • jak na neho zapusobit?

  hrozně moc se mi líbi jeden kluk že třídy.je to nejhezčí kluk v celé třídě je hodně o blíbenej s tak ho chce víc holek.nevím jak ňa něho zapůsobit p.oraďte mi prosím!!

  Další informace


  Kdy nejvýhodněji odejít o důchodu?

  Jsem ročník 1956,mám 3 děti a děsí mně tahanice o odchody do důchodu.Jelikož to mám,jak se říká za pár,stejně nevím,jak to udělat.Jít předčasně a využít toho,že na důchody ještě je a nebo si počkat na řádný termín a riskovat,že kdo ví jak to bude.

  Další informace


 • Adolf Hitler stavěl létající talíř, pak to všechno odcestovalo do Ruska. Proč nechce Rusko do EU?

  A Adolf Hitler přežil ve Venezuele nebo tam někde,byli důkazy to sem i já čuměl.Původní neotázkaAdolf Hitler stavěl létající talíř,pak to všechno odcestovalo do Ruska,proč nechce Rusko do EU? Vkládejte prosím jasné a přesné dotazy.

  Další informace


 • najdu li si v době výpovědi novou práci mohu odejít ,když mi běží dvouměsíční výpověď a mám dostat odstupné platy?

  Pokud s tím váš zaměstnavatel bude souhlasit, tak můžete smlouvu ukončit i dříve, ale pokud souhlasit nebude, budete muset pracovat až do konce výpovědní lhůty.Smlouvu lze ukončit dohodou obou stran, na odstupném se ale musíte dohodnout také.

  Další informace


  Nevíte, jak je to s průkazem na vysokozdvižný vozík, když mi ho platila firma a chci odejít?

  Můžu ho firmě zaplatit nebo ho musím vrátit?původně s prlkazem na vzv ... vysokozdvižný vozík

  Další informace


 • Když udělám koni sono, poznám z něho lehkou artrózu?

  Vím, že sono je jen na měkké tkáně, ale artrózu někdy doprovází i zánět měkkých tkání. Zajímalo by mě, jestli je to dostatečné na to, aby lehká artróza šla poznat.

  Další informace