• Proč po snězení kousku sýra (zpravidla sýr cihla) mám v puse jak v polepšovně? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč po snězení kousku sýra (zpravidla sýr cihla) mám v puse jak v polepšovně?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč po snězení kousku sýra (zpravidla sýr cihla) mám v puse jak v polepšovně?

 • Podle čeho se zpravidla rozhodnete, když potřebujete využít jednu z několika firem poskytující služby (servis,kadeřník)?  Další informace


 • Proč se u fotografování používá slov řekni sýr?  Další informace


 • Kde zpravidla končí rekvizity s filmů ??? :)

  Mám na mysli třeba šaty, šperky, kulisy, auta atd. :) Občas se dá dočíst, že se něco vydražilo, použilo jinde nebo to zůstalo hercům na památku. Existuje ale nějaké oddělení kde se všechno třídí, nechává, eviduje ??? :) Mám na mysli spíše rekvizity s těch dražších a novějších filmů :)

  Další informace


 • Sýr naložený v pivu,kdo poradí?

  Doplňuji:Díky zkusím.

  Další informace


  Smažený sýr bez smažení...

  Vyzkoušeli jste už někdo tento recept? Peče se to v troubě v hrnku a je to vlastně strouhaný sýr a šunka a vajíčko a znovu šunka a sýr a 15 minut se to zapéká. Zajímalo by mě, než to vyzkouším, jestli už to někdo ochutnal? Že to nebude ten správný smažený sýr vim, ale bojim se, že to bude jen divný patvar rozpečeného sýra a šunky a nevim, nevim...nenašla jsem odvahu :-)Doplňuji:Sýr se tam dá strouhaný a šunka najemno nakrájená. Pak se rozklepne vajíčko a na něj zase šunka a sýr. Hrnek se myslím vysype strouhankou. A používá se klasický a má se pak postavit do pekáčku v kterém je voda asi do poloviny hrnku.

  Další informace


  Patří do lasagní oficiálně sýrová omáčka nebo sýr?

  Existujou oficiální recepty na alkoholový koktejly, existuje i jeden oficiální recept na lasagne? Jak je vaříte vy?

  Další informace


  Lze z arašídového mléka vyrobit tvaroh nebo sýr?

  Snažila jsem se, ale nic nenašla jen to máslo o tvarohu anisýru nikde žádná zmínka je mi líto, třeba někdo jiný bude mítvíc štěstí.

  Další informace


  Kde koupit francouzský sýr comté?

  Doplňuji:Ahoj, kde se dá koupit francouzský sýr comté někde v Plzni?

  Další informace


  Je v pořádku vepřová šunka, když se na kousku ní leskne modrá barva?

  Byla-li do uzenářského výrobku přidána mouka jako plnidlo, povrch zmodrá jako důsledek pozitivní reakce na škrob. Zřejmě bylo do šunky něco přidané, co není živočišného původu. Jedovatá nebude, ale třeba špatně promíchaná, že se leskne modrá.Zjišťuje se v laboratořích. a href"http://www.studiumchemie.cz/materialy/Renata_Sulcova/Experimenty/Kap.3-Laboratorni%20experimenty.pdf" rel"nofollow" http://www.studiumchemie.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dá se jíst půl roku prošlý sýr Cheddar (v původním balení)?

  Podle razítka ho už musím mít v ledničce od začátku léta, ale vypadá normálně, jedná se plátkovaný:D

  Další informace


  Budete sledovat co kupujete když budou nabízet z guláše slepovaných kousků masa biftek?

  Lepidlo na maso z krve a bakterií ve větším kusu bifteku nemusí být dobře provařeno...

  Další informace


 • Proč chtějí lidé s homosexuální orientací zpravidla vypadat jako opačné pohlaví?

  Například známé napodobování gayů - vrtění zadkem, mávání rukama, mluva a lá hladivý sameťák, ale proč chtějí většinou vypadat jako ženy? Růžová barva, náušnice, make-up... To samé u lesbiček - krátké vlasy, kalhoty, žádná líčidla, celkově klukovský vzhled? Docela by mě to zajímalo, proč to tak je...Doplňuji:cochee: Myslela jsem to tak, že ti, kteří si udělají třeba z gayů srandu a napodobí je, tak většinou udělají to, co jsem již vyjmenovala, z toho vychází moje otázka - proč právě takovéto chování?

  Další informace


  Kdy se objevily první karikatury? Na koho nebo na co se zpravidla zaměřují?

  Znáte některého našeho karikaturistu?

  Další informace


 • Ahoj lidi mám takový problém windows chyba 7601 v pravém rohu dole .mám product key ale nevím kam ten key mam napsat

  Pokud jste si zakoupil legalizační sadu nebo si koupil novou licenci, tak nový product key zadáte tak, že skočíte do Start a na Počítač kliknete pravým tlačítkem myši a tam zvolíte možnost Vlastnosti. V okně srolujete dolů a tam je odkaz Změnit kód product key.

  Další informace


 • Proč nejsou v ČR i lesy sekvojí, když se tu dají pěstovat a na pár kousků se dá v ČR narazit?

  Pěstovat se dají. Ideální podmínky však zde nemají, přírůstky jsou malé a jako hospodářské dřevo se u nás téměř nevyužívá

  Další informace


 • Je pravidlem, že si každá modelka či umělkyně najde zpravidla nějakého hodně movitého partnera?

  A mohou takové vztahy založené pouze na užívání si peněz a luxusu fungovat? A jaká jsou dle Vás jejich společná témata hovoru?

  Další informace


 • Dobrý den, mám takový malý problém s The Sims 3 mám ho koupené a ještě mám přikoupený dodatek domácí mazlíčci. Před roke

  Dobrý den, mám takový malý problém s The Sims 3 mám ho koupené a ještě mám přikoupený dodatek domácí mazlíčci. Před rokem sem tu hru hrála pak sem toho nechala na půl roku. Ale teď k věci. Hrála jsem si a najednou hra spadne a napíše Sims 3 přestal pracovat. Tak sem to zkusila znova zapnout vše jede ok ale při načítání světa se zasekne hudba potom se zase rozjede a potom hra zase spadne a napíše Sims 3 přestal pracovat. Prosím o pomoc.

  Další informace


 • Proč mám kruhy pod očima a jak se jich zbavit?? A proč se nikdy nevyspím dobře?

  Mám hrozný kruhy pod očima a vůbec nevím proč, myslím, že nejím tak hrozne nezdravě a spím víc jak 7 hodin, občas 6, ale i když spím 10 hodiny, nikdy se prostě dobře nevyspím. Ještě jsem nezažila ten pocit prospanosti ... no nevím proč to tak je, prostě nemužu ani usnout, musím usnout jedině u televize, kterou si pustím max. na hodinu a usnu třeba za 40 minut... zkoušela jsem všechno, dávat si na ty kruhy pytlíky od čaje, okurky, studené lžíce, něco studeného, nějaké směsi, mastičky atd. Taky make-up sem zkusila, ale kruhy jsou vidět pořád... už nevím, co mám dělat, je to hrozný a ráno je to nejhorší... přes den se tak trochu změnší, ale večer mám zas hnusný... no prostě nevím, co s nima. Děkuji za rady :)

  Další informace


  Můžu s oparem na puse do sauny?????

  Opar je kožní virové onemocnění.Návštěva sauny či bazénu je tedy krajně nevhodná, protože ohrožujete ostatní návštěvníky.Navíc si myslím, že i pro Vás není do zahojení oparu vhodná, mohla by hojení oparu zkomplikovat.Více o oparu si můžete přečíst tady: a href"http://nemoci.abecedazdravi.cz/opar" rel"nofollow" http://nemoci.abecedazdravi.cz / hellip /a

  Další informace


  Je normální, pokud někdy při běhání nebo při sledování TV cítím v puse krev? žádné poranění nemám

  Muze to mit neco spolecneho se zuby ... dasne .. ? -iv-

  Další informace