• Proč podle Einsteina neexistuje pojem současnost? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč podle Einsteina neexistuje pojem současnost?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč podle Einsteina neexistuje pojem současnost?

 • Proč chodí někteří fotbalisté naostro? Co je k tomu vede? To nikdy neslyšeli pojem slipy?  Další informace


  Co znamená pojem spádová obec?  Další informace


 • Co znamená pojem magistrátní byt? a je rozdíl mezi ním a obecním bytem? Díky za odpovědi!  Další informace


 • Co znamená pojem -uměle navyšovaný/tvořený kapitál-?  Další informace


 • Pojem HNUTÍ

  Potřebovala bych poradit pojem hnutí, knížku doma nemám takovou abych to našla a na internetu jsem našla jen sociální hnutí ale to není ono. Prosím Poradte :-) Děkuju moc.

  Další informace


  Nevíte,co znamená pojem zlatá drůbež?

  Děkuji.

  Další informace


  Co znamená pojem kvalifikovaná většina - v souvislosti s politikou?

  Souslovím kvalifikovaná většina se v českém ústavním řádu označuje shoda více než 60 procent, tedy více než tří pětin ze všech zvolených poslanců a senátorů Parlamentu České republiky.Tato většina je (podle platných ústavních norem) nutná při přijímání nejdůležitějších právních rozhodnutí, kde nestačí pouhá nadpoloviční většina všech hlasů respektive mandátů. Kvalifikovaná většina se užívá zejména při přijímání ústavy, změnách ústavy, přijímání nových ústavních zákonů apod. V praxi to pak znamená, že v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR je třeba 60 procent z 200 hlasů, tedy nejméně 120 poslaneckých mandátů a v Senátu Parlamentu ČR 60 procent z 81 mandátů, tedy nejméně 49 hlasů senátorských k tomu, aby bylo možno změnit Ústavu České republiky.

  Další informace


  Co znamená pojem folkbitch?

  Chybí kontext, v němž se slovo nachází. Nedá se tedy přesně určit význam. Mohl jste si najít sám. a href"https://translate.google.cz/" rel"nofollow" https://translate.google.cz/ /a Bitch fena, mrcha, čubka, otrava, liška, vlčice, xantipa . Jde o kontroverzní anglické slůvko.folk ´lidé, lidový, příbuzný a href"http://www.urbandictionary.com/define.php?termBitch-Folk" rel"nofollow" http://www.urbandictionary.com / hellip /a N netu se používá v negativním významu i v písni život je mrcha.Nápis ,Folk Bitch‘ měla vyšité na šatech Iva Pazderková na předávání Zlatého slavíka. Zmiňuje: Jsem tady, abych propagovala folk. Folk bitch není název žádné písničky, je to jen takový hashtag (klíčové slovo)Moje album má dlouhý název, jmenuje se podle všech písniček, je to fakt nevýhodné pro PR. Zřejmě šlo o provokaci. a href"https://www.super.cz/468434-iva-pazderkova-by-se-z-fleku-mohla-zivit-jako-svadlena-tuhle-sukni-si-spichla-pres-noc.html" rel"nofollow" https://www.super.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak si vysvětlit pojem diskontní cena?

  V poslední době, se to začalo objevovat v Kauflandu. Jak jsem si všimla, tak tím jsou označené převážně věci, které bývají často v akci, a zrovna v akci nejsou. Mnohdy jsou dražší, než pokud u nich žádné označení není.

  Další informace


 • Co znamená pojem paradost? Nevím jestli to píšu dobře.

  co znamena paradostDoplňuji:ano je to paradox jsem nevedela jak se spravne pise dekuji

  Další informace


 • Nevíte, kdo vymyslel pojem reflex?

  Je spojován s I. P. Pavlovem, ale on prý ten pojem nezavedl.

  Další informace


  Co znamená pojem sídelní kaše (urban sprawl)?

  Sídelní guláš.

  Další informace


  Co znamená pojem ,,křížení krve???

  Prosím co znamená pojem ,,křížení krve

  Další informace


  Co přesně znamená pojem avizovaný? Jde o něco přesně naplánovaného, či je to jen výhledový předpoklad bez jistoty?

  Ohlášený a řekl bych, že s jistotou.Avizuji ti doručení balíku. Dnes ti ho doručím. Takže to není výhled, ale plán s jistotou.

  Další informace


  Co je to retrospektivni podminka urceni? Tento pojem nechapu.

  Retrospektivní podmínky podmínky, které byly stanoveny stanoveny v minulosti prourčení ..... čeho?Otázku jste vložil do sociálních věd, takže to může být určení typologie, sociologických testů atd Jinak určení otcovství, určení pokuty, určení odpovědnostVic nelze vysvětlit, chybí pokračování věty, navíc je vytržená z kontextu.

  Další informace


 • Co znamená pojem 'Béčkový horor'

  Co znamená pojem 'Béčkový horor'

  Další informace


 • Jak přesně si představujete pojem krhavé oči, krhavý zrak?

  Quentos, ano, tak to chápu i já, ale třeba krvavé s pološíleným výrazem?krvavé, opilecké?

  Další informace


  Co znamená pojem pracovní oběd, večeře ? To když mě zaměstnavatel, zákazník, obchodní partner pozve tak i zaplatí ?

  A já si můžu dát to nejdražší co je na jídelníčku a vypít celý sortiment a jako bonus mě bude hostitel , poskytovat první pomoc z alkoholového opojení a ráno křísit hovězím vývarem s bramborem a chlebem nebo česnečkou ?

  Další informace


  Co znamena pojem CSA manager?

  Novodobý,nesmyslný,nečeský,a nehezký název,pro úředníka.Ještě je tu možnost,že tam chybí háček,a potom,by to byl,úředník aerolinií.Tedy,pokud,ještě jsme,Česká republika,a na školách,se učí abeceda,a ne,ejbísída.

  Další informace


  Chemie - pojem d-limonen  Další informace