• Proč podnikatelé nesouhlasí se zavedením elektronické evidence tržeb (EET)? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč podnikatelé nesouhlasí se zavedením elektronické evidence tržeb (EET)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč podnikatelé nesouhlasí se zavedením elektronické evidence tržeb (EET)?

 • Podnikatelé okolím nenávidění, proč?  Další informace


 • Počet míst v autě nesouhlasí s TP  Další informace


 • Elektronické aukce energií  Další informace


 • Mám kameru PANASONIC HC-V10, video je ve formátu MP4 a při přehrávání na PC je obraz pomalý a zvuk nesouhlasí s obrazem.  Další informace


 • Jaký máte názor na účtenkovou loterii k elektronické evidenci tržeb (EET), kterou spustí ministerstvo financí 1. října?  Další informace


  Jaký máte názor na zavedení elektronické evidence tržeb?  Další informace


  Elektronické výpisy z banky ve formátu Excelu.  Další informace


 • Návrh zapojení elektroinstalace v elektronické podobě  Další informace


  Kde koupit notebook Vaio - pro podnikatele  Další informace


  Jaký je rozdil mezi informační technologii a ,,Elektrotechnika - Elektronické počítačové systémy ?

  učební odbor:Informační technologie(zaměření elektronické počítačové systémy)Jako absolvent(-ka) tohoto oboru budeš schopen(-na) navrhovat a sestavovat osobní počítače, využívat prostředky elektronické komunikace, vytvářet a spravovat webové stránky, zvládat tvorbu a úpravu grafických objektů a prezentací, vytvářet jednoduché programy pro PC a jednočipové mikroprocesory. Uplatnění na trhu práce je možné například na pozici technik informačních technologií, pracovník uživatelské podpory, programátor, správce aplikací, správce operačních systémů, správce sítí, obchodník s prostředky informačních technologií. a href"http://www.zamekkurim.cz/index.php/obory/informacni-technologie" rel"nofollow" http://www.zamekkurim.cz/ hellip /a informačné technológie zaberajú široké spektrum pracovných činností a zameranískúste si pozrieť zoznam učebných predmetov na Strednej odbornej škole informačných technológií: a href"http://sositba.edupage.org/subjects/" rel"nofollow" http://sositba.edupage.org/ hellip /a ?školy s týmto zameraním v ČR: a href"http://www.stredniskoly.cz/search.html?string1820M01" rel"nofollow" http://www.stredniskoly.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dá se spolehnout na použité elektronické zboží z aukra?

  Např. takový pc zdroj, je u něj napsáno, že Napájecí zdroj je zcela v pořádku a funkční. Prošel kontrolou na reklamacích, kde nebyla objevena žádná závada. Zboží pochází z obchodu Partis (obchod se zdroji a skříněmi). Může ta kontrola být tím důvodem, že je to zboží použité ?

  Další informace


  Dream linux - stále mně nesouhlasí MD5Sum při stahování  Další informace


 • může soud nařídit střídavou péči, když s tím matka nesouhlasí?

  otázka se týká střídavé péče a nově rozšiřujicího se,trendu

  Další informace


  Kouření elektronické cigarety v zaměstnání  Další informace


 • Jsou výherní automaty, vlt, elektronické rulety a internetová kasina nějak kontrolované a případně jak a kým?

  Například v tom, že nejsou naprogramované ve prospěch majitele a losují čistě náhodně?Protože jestli né, tak já si taky jeden vyrobím.

  Další informace


 • Zkrachovali jste tu někdo jako podnikatelé nebo jste se museli omezovat v tomto směru pro přežití podnikání?

  Proč myslíte, že se tak stalo? Byla to vaše chyba, či za to mohou nějaké okolnosti?

  Další informace


  Jaká střední škola je pro budoucí podnikatele vhodná? :)

  Ahoj , na jakou střední školu jít když chci podnikat ? Koukala jsem všude možně a obor podnikání se mi objevil jen jako nástavba a to já nechci. Můj táta je celkem úspěšný podnikatel a to je vyučený truhlář , říká mi že na to školu nepotřebuju , prý stačí jen vědět co chci.Myslíte že má pravdu? Děkuju.

  Další informace


 • Škodí dým z elektronické cigarety plicím?

  Dým sám o sobě neškodí, ale používané kapsle obsahují různé množství nikotinu..

  Další informace


  Víte něco o elektronické cigaretě?

  Slyšela jsem o elektronické cigaretě, chtěla bych ji koupit kamarádce, ale nic moc o tom nevím. Je škodlivá? Máte s tím zkušenousti?Budu vděčná za jakoukoliv informaci!

  Další informace


  ANKETA! E-kuřáci: myslíte si, že elektronické cigarety sú škodlivé?

  Zaujíma ma predovšetkým názor UŽIVATEĽOV e-cigariet - myslíte si, že sú elektronické cigarety škodlivé? Do akej miery? Kašlete z nich a cítite, že Vám neprospievajú? Narazil som na tento článok: a href"http://www.epuff.cz/fakty-a-myty-o-e-cigaretach/t-297/" rel"nofollow" http://www.epuff.cz/ hellip /a kde dosť veľa mýtov práve vyvracajú, tak ma zaujíma Váš názor.

  Další informace