• Proč policie nezatkne Krejčíře když vědí, kde bydlí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč policie nezatkne Krejčíře když vědí, kde bydlí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč policie nezatkne Krejčíře když vědí, kde bydlí?

 • Proč policie nezatkne Krejčíře když vědí, kde bydlí?  Další informace


  Proč mě lidi nemají rádi i když vědí, že jsem duševně nemocný?  Další informace


  Na jaké adrese bydlí herec Vladimír Brabec  Další informace


 • Proč celní správa vybírá pokuty za jízdu po dálnici bez známky v osobním vozidle?To je snad věc policie ne?  Další informace


  Mohu jet vlakem sama (je mi 13 roků) za tetou, která bydlí 300 km od nás?  Další informace


 • Jak zpěvačky a zpěváci vědí, kdy mají začít zpívat, když má píseň třeba půl minutovou předehru, kdy hrají jen nástroje ?

  To si počítají kolikrát třeba se bouchne do bicích ?Když zpívá jeden tak je to ještě leháro, ale co když musí začít všech 5 najednou ?

  Další informace


 • Proč i přes psychotesty pracují u policie brutální jedinci?

  Žádný psychotest není dokonalý. Žádný psycholog není neomylný. Policejní psychotesty nejsou tak primitivní jako kvíz v nedělním Blesku. Trvají několik hodin od rána do odpoledne. Zahrnují jednak písemné testy a jednak pohovor s psychologem. Sestávají z celé řady testů, které mají za úkol prověřit mj. pravdomluvnost, sklon riskovat, odolnost vůči zátěži ale i jistou dávku agresivity. Ta agresivita je tam do jisté míry potřebná, protože policista se může celkem často dostávat do situací, kdy je potřeba projevit dostatek kuráže někoho nekompromisně zpacifikovat. Čili policista nemůže být bázlivá bábovka. Přes poměrně složité a důkladné psychotesty se stává, že jedinec může krizovou situaci nezvládnout a to v obou extrémech. Může i projevit nedostatek odvahy a ráznosti a situace mu může přerůst přes hlavu, a věřte, že to je v současné době možná častější problém, než ta přehnaná agresivita.

  Další informace


 • když dostanu za stěrač výzvu od městské policie ale někdo mi ji z auta škodolibě sundá, jak se to řeší?

  Doplňuji:pane Bolák :) vaše odpověď je opravdu přínosná...nevím proč se zde začínají množit hňupi jako na ostatních portálech...myslel jsem že je toto seriozní web...položil jsem otázku, čekal jsem patřičnou odpověď

  Další informace


  dobrý den dcera má dluh a bydlí u mne muže exekutor na můj majetek?

  Tato otázka je tu snad každý den :-)Bohužel exekutor Váš majetek zabavit může protože NEMÁ povinnost zkoumat čí věc zabavuje.Bohužel zákon říká, že vlastník věci musí PROKÁZAT že věc je jeho, což někdy je v praxi dost obtížné, když věc koupí v hypermarketu, kde má jen účtenku bez jména nebo už účtenku nemá, protože ji vyhodil, protože věc už ztratila záruku.Pokud má exekutor hodně velkou fantazii tak může jít zabavovat věci klidně k Vaší sousedce, protože se může DOMNÍVAT, že jste si tam schoval svůj majetek, když k ní chodíte často na kafe a bábovku.Doplňuji:Georgu: Trvalé bydliště exekutora nezajímá toho zajímá jen, kde má svůj majetek a to si exekutoři někdy zjišťují i prostřednictvím soukromích detektivů.Když má někdo bydliště na úřadě, ale fyzicky bydlí pořád u rodičů tak je logické, že bude mít u rodičů i svoje věci.

  Další informace


  Smí nosit civilista tričko s nápisem policie? Když ne, co mi hrozí za trest?

  Konkrétně toto... a href"http://www.armytrade.cz/detail/tricko-kratky-rukav-s-potiskem-policie/" rel"nofollow" http://www.armytrade.cz/ hellip /a

  Další informace


  Když policie chytá zločince a zraní ho, aby ho mohli zatknout, proč ho pak ještě vezou do nemocnice?

  Protože by se dopusili tr. činu neposkytnutí pomoci.

  Další informace


  Dobrý den. Přítelkyně bydlí s matkou v pronájmu, chce od ní pryč. Jak postupovat?J ak se osamostatnit, je-li student?

  Potřeboval bych prosím poradit. Má přítelkyně bydlí s matkou v pronájmu. Bydliště mají vedené na obecním úřadě. Bohužel matka od přítelkyně je velice špatný rodič potýkající se s alkoholismem. Přítelkyně by chtěla odejít, ale nemá kam a je student. V první řadě bych rád věděl, jakým způsobem nahlásit úřadům, že nebydlí s matkou na stejném místě, aby její matce nestrhávali daně za dítě. Já vím, takhle to zní hrozně, ale přítelkyně od své matky nemá sebemenší zázemí. Matka po ní chce peníze, že se doma dvakrát týdně vyspí. Co dělat v takové situaci? Jakým způsobem by se mohla osamostatnit?Děkuji moc za odpověď.Přeji hezký den.

  Další informace


 • Je moje sestra vzdálenou příbuznou, když bydlí ve městě 350 km vzdáleném ?!

  Záleží na tom, jak se podíváme na význam přídavného jména vzdálený.Sestra je od vás vzdálená, protože žije 350 km dál od vašeho bydliště. Může být někdy vzdálená i vnitřně, protože s ní nežijte, takže její pocity, problémy, jsou pro vás zprostředkované, i když je chápete ...Podíváme-li se na na sestru z hlediska genetického, jde o blízkou příbuznou. .V tomto případě vzdálenost určitě nehraje roli.

  Další informace


  Je lepší jít studovat vaši vysněnou VŠ, nebo stejný obor v jiném městě, protože v něm bydlí muž, kterého milujete?

  Vysoká škola rozhoduje o tvé budoucnosti. Co když toho dotyčného přestaneš milovat? Něco se stane, cokoliv, a všechno bude v haj*lu. Volila bych studium, za přítelem můžeš dojíždět nebo on za tebou.

  Další informace


  Jak vytrestat sousedku,která bydlí podemnou a pes stále štěká.Někdy i do noci.

  Sousedku nestresuj:-) ještě dostane innfarkt,slušně ji požádej, ať psa uklidní, že tě to ruší. Pokud se nic nezlepší obrať se na majitele domu, družstvo, společenství atd. a požaduj ať ji vyzvou oni. Pokud se zase nic nezlepší, napiš na obecní úřad stížnost pro rušení nočního klidu.

  Další informace


  Jak najít člověka na facebooku kdyz znam pouze krestni jmeno a to ze bydli v Ceskych Budejovicich?

  Na zajezdu do Francie jsem poznala uzasneho kluka, ale nezeptala jsem se ho na prijmeni :( poradte mi prosiim jak ho da najit:( jeste vim ze to byl syn ridice autobusu a mel dvojce.. Na strankach cestovni kancelare nejsou jmena ridicu takze podle toho to taky nemuzu najit:(( dekuju...

  Další informace


  Co mám dělat, když mi bývalý manžel vyhrožuje smrtí atd.?

  Co mám dělat, když mi bývalý manžel vyhrožuje smrtí, má papíry na hlavu, nic se mu prý nestane a policie mi řekla, že pokud mi dosud nic neudělal, tak nemohou nic dělat?

  Další informace


 • Jak vědci vědí, jakou účinnost mají v současnosti solární panely?

  Vědci nejsou hloupí. Pokud znají množství energie dopadající na panel a množství energie panelem přeměněné ne elektřinu, tak si to dovedou spočítat.

  Další informace


  Jak se správně češtinářky píše Městská policie (velká písmena) a policie České republiky (opět velká psímena)

  5.6 Soudy, armáda, policieS velkým písmenem se píšou: Nejvyšší soud ČR, Generální prokuratura ČR, Armáda ČR, Policie ČR. Spojení jako česká armáda, česká policie se chápou jako neoficiální a přídavné jméno se píše s malým písmenem. Tradiční je způsob psaní Rudá armáda. a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?id188 nadpis14" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Majitel bytu v panelovém domě, kde kromě něho bydlí ještě 7 dalších rodin,má psa,boxera, který cca 10 hodin štěká.

  Jestli to nejde,dohodnout se se sousedem,sepište stížnost,s podpisy všech,které chování majitele obtěžuje,adresovanou majiteli nemovitosti,a požadujte nápravu.Pokud ji nezjedná,obraťte se na příslušný odbor OÚ,MěÚ.Když ani to nepomůže,obrátil bych se na právníka,a konzultoval další kroky.

  Další informace