• Proč policisté z Rhode Island State Police mají jako jediný sbor jinou stylovou uniformu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč policisté z Rhode Island State Police mají jako jediný sbor jinou stylovou uniformu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč policisté z Rhode Island State Police mají jako jediný sbor jinou stylovou uniformu?

 • Byl Castro jediný diktátor, který se nebál Američanů?  Další informace


 • Jak emigrovat na Island?  Další informace


 • Proč klíčová odvětví v našem státě (energetika, vodáranství, plynárenství, banky) provozují zahraniční firmy?  Další informace


  Dobrý den,přítel je jediný jednatel a společník s vkladem v s.r.o firmě! Co to pro něj znamená?

  A dá se prosím někde zjistit majitel této firmy? Firma je založena zhruba od roku 2006 asi,ale přítel v ní figuruje pouze papírově nebo jak to napsat.Žádné jiné jednatele ani společníka firma již nemá.Dá se firma prodat nebo zrušit? a co by k tomu bylo potřeba?Předem děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Písnička, kde sbor (spíš děti) pívá ná nanana na nanana na .. :D

  je to novější písnička,myslím, že mezi tím zpívá chlap... :D díky moc !Doplňuji:ne, ani jedna, opravdu je to sbor spíše teenagerů a je to taková pop plynulá veselá písnička, anglická :)

  Další informace


 • Všechny piva mají stejnou chuť a jinou cenu?

  Stejnou chuť? To si s tebe asi někdo dělal legraci. Ochutnej a uvidíš.

  Další informace


 • Proč policisté z Rhode Island State Police mají jako jediný sbor jinou stylovou uniformu?

  Zajímalo by mě,jak je možné že Rhode Island State Police má jako jedinej stát kde policie nosí úplně jinou uniformu narozdíl od LAPD,NYPD,MPD kde jsou uniformy skoro stejně kromě barvy.

  Další informace


  Byl i zde? Jak je to s tím špatným člověkem na internetu, kterého policisté honili v Brně?

  Až pět let ve vězení hrozí dvaačtyřicetiletému muži z Brna, který v internetové diskuzi podněcoval k loupežnému přepadení, krádežím a vloupáním do domů a popisoval způsob, jak se zbavit mrtvoly či jak vyrobit drogy a propašovat je do věznice. a href"http://brnensky.denik.cz/zlociny-a-soudy/muz-v-internetove-diskuzi-radil-jak-se-zbavit-mrtvoly-hrozi-mu-pet-let-20150915.html" rel"nofollow" http://brnensky.denik.cz/ hellip /a Proč ho neobvinili na internetu? Vždyť kecy pošahanýho blázna jsou relativní, jako nebezpečnost myšlenek, hnutí, náboženství a politických rozhodnutí.Prý věděl jak odpálit bombu, to ví i malé dítě, odpálit. Nebo jak zlikvidovat člověka. Ještě se mu to nepodařilo, to udělali za něj jiní, třeba zmetci, nebo prodavači s hrnci. Takové zrušit na prezentaci a toho zrušit na internetu. Všechny jeho přezdívky a jména byly falešné diskuzní příspěvky včetně vulgárních a rasistickýchmohou být vnímány jako falešné, stejně jako osobnost takového. To by přece nemělo být trestné, to by se dalo vyléčit konkubínou.

  Další informace


 • Proč nejsou policisté v parku a nekontrolují neukázněné cyklisty?

  Proč cyklisté nevyužívají pouze stezku pro cyklisty, ale proč jezdí po chodníku, v parku, kde je mnoho malých dětí a důchodců, tedy lidí, kteří reagují pomalu , nečekaně a kteří mohou být při střetu zraněni. Tady by měli být policisté a tvrdě tyto cyklisty stíhat a ne stát a měřit rychlost na přehledném úseku a pod.Souhlasíte s tím? Nebo máte jiný názor? Děkuji.

  Další informace


  Kde ve světě používají policejní i (hasičské sbory) vytyčovací pásky s nápisem Police Line Do Not Cross?

  Vím jen že v Anglii používají bílomodré a v Americe černožluté. Děkuji.

  Další informace


 • Proč se člověk,jako jediný savec?

  musí NAUČIT plavat,aby se neutopil?Všichni to umí,všichni okamžitě plavou,třeba s nechutí, s odporem,ale plavou.Doplňuji:To je jistě fakt,plodová voda.......ale viděl jsem,jak plave veverka.Šlo jí to dobře.

  Další informace


 • island dead zmizely dovednosti  Další informace


  Pomoc se hrou Dead Island a Mafia II  Další informace


  Dead Island restartuje GK  Další informace


  Ahoj mám problém s Dead Island...  Další informace


 • Testují policisté prstem na jazyk drogy, či je to jen záležitost filmů?

  Jak vemou nůž rozříznou sáček s drogou a olíznout prst a hned ví co je to za drogu? Mají na to nějaké školení? Co o tomto říkají předpisy?Neriskují závislost?Neriskují smrt díky otrávenému zboží?

  Další informace


  Mají plukovník a generál odlišnou uniformu (kromě znaku hodnosti)?

  Pracovní uniformy bývají stejné, slavnostní se většinou odlišují.

  Další informace


  Brigáda sběr ovoce Místo :Sanders Farm, St.Helena Island, Beaufort S.C. 29907

  Dobrý den, mám dotaz na toto místo, kde by se měla v Jížní Calorině v USA odehrávat brigáda na sběr rajčat a melounů od osoby jménem Stanislav Svoboda. Bojím se, že je to podvodník a neívm jak o něm informace zjistit, zda mě netahá za nos...Chtělo yb to spíše nějakoho z Vás, kdo s tímto člověkem měl nebo má co dočinění a neví o tom něco. Je to na inzerátu: a href"http://www.inzerce-free.cz/?pagelook_inzrss idzsber-rajcat-a-melounu-v-usa idz3132298" rel"nofollow" http://www.inzerce-free.cz/ hellip /a předem děkuji za všechny odpovědi, budu vám vděčná za jakoukoliv info.

  Další informace


 • Je ospalost jediný možný počáteční projev narkolepsie?

  Svému praktickému lékaři jsem si již s ospalostí postěžoval. Po všech negativních výsledcích zbývá již jen neurolog. Ten to asi může rozseknout, avšak přesto je mi divné, že tak extrémní projevy, jaké prožívám, by se nedaly brát alespoň jako podezdření. Tak se jen ptám - lze narkolepsii nějak vyvrátit předem? (nekontrolovatelná ospalost + usínání ano, ztráta možnosti se pohybovat/... nikoliv - prozatím)

  Další informace


 • Police dveří lednice BOSCH KGV 33Y32/02  Další informace