• Proč politici nezakážou platby předem, když se toho víc zneužívá než využívá? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč politici nezakážou platby předem, když se toho víc zneužívá než využívá?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč politici nezakážou platby předem, když se toho víc zneužívá než využívá?

 • Proč se politici považují za elitu ?  Další informace


  Politici a úplatky  Další informace


  Je láska jenom chemie? Jak poznáte, že už to není jenom zamilovanost ale je to něco víc? A co to víc vlastně je?  Další informace


  Budou mít naši politici respekt před standartou?  Další informace


 • Co kdyz me vyuziva???  Další informace


 • Počítají se u equa bank jako platby katrou i platby kartou pres internet ?  Další informace


 • Proč chlapi letí spíš na dlouhovlásky, přestože jim potom dlouhý vlas v talíři vadí daleko víc než krátký?

  Taky jsem se na to ptala svého manžela a on mi na to řekl,že prý když mám cop že aspoň je mě za co tahat potvora jedna.

  Další informace


 • Proč politici pořád cestují, ať po republice tak do zahraničí ? Co na těchto výletech za státní peníze dělají?

  To je to cestování tak baví? Mě cestovat nebaví vůbec. To se při tom cestování nepozvrací? Jak by to vypadalo, kdyby politik vystoupil z auta s obsahem žaludku na obleku ?(já mám kinetózu)Proč nevyužijí LEVNĚJŠÍ videokonferenci ?Každý říká, že se musí šetřit, ale já mám pocit, že se šetří jen na nesprávných místech.

  Další informace


  Kde toho najdu víc o spartské výchově?

  Hlavně o jejich tréninku - Agoge.Nějaký web nebo Kniha?Nebo nevíte o tom Vy něco víc - jako podrobnosti? :D

  Další informace


  Co říkáte tomu, že aby politici měli svoje platy, tak na Kladně budou utrácet krásné mladé psi

  Není to škoda,chudáci ty zvířata

  Další informace


 • Využívá Windows 8 všechny procesory naplno?

  V msconfig.exe je možnost vybrat počet procesorů, které bude počítač využívat (nebo takhle to alespoň chápu já). To znamená, že počítač ze základu nevyužívá všechny procesory. Proč? Nebo se pletu? A pokud zvolím všechny čtyři, které mi vyskakovací okénko nabízí, mohu tím nějak ohrozit výdrž / životnost počítače či procesoru?

  Další informace


  Jakou verzi aplikace Walkman využívá Sony XPERIA Z?

  Ahoj, aktuálně je verze 8.4.A.4.4. - btw - po dnešní aktualizaci...

  Další informace


 • Proč politici schvalujou pořád dokola ty samý věci, není to dost neefektivní?

  To je každej rok, zvyšování platů politiků, zvyšování důchodů, zvyšování minimální mzdy, platy učitelům, platy státní správě, platy doktorům a tak dále a tak dále pořád dokola. Všechno se musí představit, všechno se musí připravit, sepsat, všechno se musí odhlasovat a ještě předtím se to musí samozřejmě dohodnout, takže to je samá schůze, ten řekne tohle, druhej řekne kdepak, tolik ne, tolik, třetí řekne tak to vůbec, a to je v podstatě každej rok jako.Proč se prostě neřekne ukazatel je průměrná mzda a tyhle dostanou 90%, tyhle dostanou 100% a tyhle dostanou 170% a nechat to bejt. Nebylo by to tak jednodušší? Mně se zdá, že by mohli dělat místo těhlech sisyfovin něco užitečnějšího. Tohle by přece klidně mohlo běžet všechno automatick, a reagovalo by to jak na krize, tak na ekonomickej růst, protože kdyby byla krize, tak by nastala vysoká nezaměstnanost a průměrnej plat by se hnul dolů a v konjunktuře naopak. Ale ten současnej systém, to mi připadá, jako kdybych já vypnul v bance všechny trvalý příkazy a veškerý peníze, které odchází každý měsíc z účtu, posílal ručně a potvrzoval esemeskou..

  Další informace


  Jak zjistím, že někdo zneužívá mé údaje z OP ?

  Nedávno jsem ve městě, v celkem dost podnapilém stavu, v pátek večer ztratil peněženku. Asi po hodině jsme zjistil, že jí nemám a tak jsem se vrátil k místu kde jsem si myslel, že bych jí mohl nechat. Byla tam partička mladých lidí asi 20 let a tak jsem se jich zeptal a řekli mi že jí tu našli a položili jí tamhle do rohu.Bylo v ní vše (občanský průkaz, řidičák, platební karta, legitka, kartička pojištěnce, ale ani koruna v ní. Jenže měl jsem fakt upito, že jsem si nepamatoval ani kolik mi zbylo tak jsme to neřešil. Jde mi o to, jestlti si náhodou neopsali rodné číslo atd, aby ho mohli zneužít k nějaké půjčce, nebo podobným věcem. Ikdyž vypadali celkem přátelsky a někdy kolem půlnoci jestli je tohle napadlo to vážně netuším. NErad bych aby mě za pár týdnů, měsícu nebo let naháněl exekutor s nějakým dluhem. Co si o tom myslíte ?

  Další informace


 • Otázka na muže: Vadí vám, když je přítelkyně šikovná a chytrá aspoň o trochu víc než vy?

  Můj přítel mi totiž vyčetl ze jsem až moc šikovná a chytrá víc než on. Prý bych se měla chovat jinak, už jen kvůli tomu, ze on si potom připadá jako debil. Když mu řeknu, ze on hloupej neni a za něco ho pochválim, že je šikovnej, tak začne opět s tím, ze ať mu já taková hvězda nic o pochvale neříkám..chápu ze pro chlapa to očividně je i trapný, ze jeho přítelkyně je o něco víc šikovnější a chytřejší. Ale podle meho názoru by měl byt chlap za takovou přítelkyni spíš rád, ze má doma takovouhle přítelkyni a ne ji to ještě vyčítat. Tak mě zajímá, jestli vám to vážně tak vadí..ať už stejně nebo ne tak moc anebo vůbec.Doplňuji:Pepa25: Nemyslim si teda, ze je zrovna nejlepší posuzovat inteligenci druhyho, jen kvůli tomuhle co jste napsal jako důvod. Ano, neni mi přes dvacet, abych věděla úplně všechno a už by mě nic nezajímalo, protože už všechno vim, ale opravdu teda nevim, jak to můžete jen podle mých položených otázek poznat. A už vůbec si nemyslim, ze byste dokázal poznat šikovnost druhyho, taky jen kvůli položeným otázkám na téhle stránce. To by bylo jen k tomuhle a jinak děkuju za odpověď.

  Další informace


  Je pravdivý zákon, že čím je člověk oblíbenější, tím víc lidí ho nesnáší?

  Ak sa človek stane obľúbeným všetkými, je už dávno mrtvý.Človek obľúbený všetkými, nie je človek, je to idol s prisudzovanými vlastnosťami.Človek nemôže ulahodiť všetkým. Má svoje dobré, ale aj zlé stránky. Jednými je obľúbený, uznávaný, druhými nenávidený, či zaznávaný, prípadne len trpený.

  Další informace


 • 8.Co je to těžká voda, jaký má vzorec a v jakém průmyslu se využívá?

  Řešíš olypiádu, nebo DÚ?Zkus Google, těžká voda!

  Další informace


 • kteří dva významní politici byli obviněni z velezrady, ale diky amnestii nebyli popraveni?

  Vzpomněla jsem si na Dr. G. Husáka, prezidenta ČSSR - unikl trestu smrti.Ten druhý, nejsem si jistá. Mohl by to být Josef Smrkovský, předseda NS, pozdější představitel Pražského jara. - obviněn v procesu s R. Slánským k trestu odnětí svobody.

  Další informace


  Ve kterejch zaměstnáních se využivá svařování?

  Svářeč, ale pak třeba i zámečník, automechanik a v podstatě všechny obory, kde se pracuje s kovem.Případně můžeš svařovat i víno na stánku.

  Další informace


  Co to je expandovaná břidlice, jak se vyrábí, jaké má vlastnosti a jak se využívá?

  DÚ???Domácí úkol by sis měl vypracovat, ne opsat...-)Hledej lehké (či umělé) kamenivo.

  Další informace