Proč se na klasické TV objevuji uprostřed obrazovky dva fleky v barvě žluta a modra?? - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se na klasické TV objevuji uprostřed obrazovky dva fleky v barvě žluta a modra??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Nebylo by lepší, pokud by ty hvězdičky byly v rudé barvě?Další informace |
Škoda octavia - žlutá kontrolka s klíčemDalší informace |
Mají ostrůvky uprostřed kruhových objezdů nějakou funkci či smysl? Může do něj vstoupit řidič pokud je mu zle při jízdě?Další informace |
Která vesta jde lépe vidět? oranžová nebo žlutá?Další informace |
Proč se na klasické TV objevuji uprostřed obrazovky dva fleky v barvě žluta a modra??Další informace |
Uzky pruh uprostred obrazovkyDalší informace |
Jak se dá postupně ztlumit písnička uprostřed prezentace ??Jak se dá nastavit, aby šla písnička v prezentaci postupně do ticha ?Předem díky za odpověď.Další informace |
Jak se říká v hudbě, když někde uprostřed písně ustane zpěv a nastane taková vybrnkávačka na elektrické kytary ?Další informace |
je správně přísloví červená a modrá pro blázna je dobrá nebo zelená a modrá pro blázna je dobrá??Říkalo se:zelená modrá pro blázny dobrá,ale dnes už to asi vůbec neplatí,hlavně co se týče módy.Další informace |
Co mám dělat když se mi v GYMPU daly pryč ty panely nástrojů co jsou jakoby kolem toho prázdného okna uprostřed?zmacknutim klavesove skratky Ctrl a tlacitka B se zobrazi panel nastroju, Ctrl a L se zobrazi vrstvyDalší informace |