• Proč se na klasické TV objevuji uprostřed obrazovky dva fleky v barvě žluta a modra?? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se na klasické TV objevuji uprostřed obrazovky dva fleky v barvě žluta a modra??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč se na klasické TV objevuji uprostřed obrazovky dva fleky v barvě žluta a modra??

  • Nebylo by lepší, pokud by ty hvězdičky byly v rudé barvě?



    Další informace


  • Škoda octavia - žlutá kontrolka s klíčem



    Další informace


    Mají ostrůvky uprostřed kruhových objezdů nějakou funkci či smysl? Může do něj vstoupit řidič pokud je mu zle při jízdě?



    Další informace


    Která vesta jde lépe vidět? oranžová nebo žlutá?



    Další informace


  • Proč se na klasické TV objevuji uprostřed obrazovky dva fleky v barvě žluta a modra??



    Další informace


    Uzky pruh uprostred obrazovky



    Další informace


  • Jak se dá postupně ztlumit písnička uprostřed prezentace ??

    Jak se dá nastavit, aby šla písnička v prezentaci postupně do ticha ?Předem díky za odpověď.

    Další informace


    Jak se říká v hudbě, když někde uprostřed písně ustane zpěv a nastane taková vybrnkávačka na elektrické kytary ?



    Další informace


  • je správně přísloví červená a modrá pro blázna je dobrá nebo zelená a modrá pro blázna je dobrá??

    Říkalo se:zelená modrá pro blázny dobrá,ale dnes už to asi vůbec neplatí,hlavně co se týče módy.

    Další informace


  • Co mám dělat když se mi v GYMPU daly pryč ty panely nástrojů co jsou jakoby kolem toho prázdného okna uprostřed?

    zmacknutim klavesove skratky Ctrl a tlacitka B se zobrazi panel nastroju, Ctrl a L se zobrazi vrstvy

    Další informace