• proč si myslíte, že tolik lidí nenávidí Justina Biebera? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: proč si myslíte, že tolik lidí nenávidí Justina Biebera?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - proč si myslíte, že tolik lidí nenávidí Justina Biebera?

  • Proč se Charlie Hebdo tolik řeší?



    Další informace


    Proč lidi dnes tolik zajímají civilní ztráty ve válkách?



    Další informace


    Proč tolik lidí v cz, aj na celém svete nemá rádo američany?



    Další informace


    Muzi, kteri nenavidi zeny - film vs kniha



    Další informace


  • Proč se Kazachstán a Uzbekistán nenávidí?



    Další informace


  • Proč se dnes tolik lidí vrací k LP nosičům?



    Další informace


  • Kde sehnat lístky na Justina Biebera? Lístky na koncert do zahraničí:-)

    Ahoj. K 15. narozeninám si přeji lístky na Justina Biebera a rodiče mi řekli, že pokud lístky seženu, zaplatí mi je. Nevíte, kde (buďto na netu nebo v ČR) sehnat lístky?:-) Lístky na koncert v Berlíně či Vídni. Děkuji za odpovědi. Prosím, žádné odpovědi typu ,,Kdo hledá najde nebo ,,Panebože, kdyby jsi chtěla něco užitečnějšího . Děkuji:-)

    Další informace


  • Víte o tom, že pravý Bůh Jehova NENÁVIDÍ násilí a v minulosti vyhladil ničemné lidstvo potopou?

    Pád lidstva a potopa světa

    Další informace


    Proč lidi nechápavě koukají na lidi v oblecích?

    Na VŠ je zkouškové období, tudíž jsem jel do školy v obleku. Autobusák měl takové narážky na to, že je to tady samý kravaťák, na ulici na mě spousta lidí nechápavě koukala, v obchodě též. Proč mi příjde, že společnost není tak nějak zvyklá na lidi v oblecích?Doplňuji:jirkajirka, Drap: takhle jsem nad tím nepřemýšlelmarci1: Díky :D, pošlu ti klidně fotku :P

    Další informace


    Jak tolik lidí nemůže věřit v mimozemšťany?

    Už je to nejméně rok co sem viděl okolí 2 hodin ráno na zahradě létající objekty měnící světla, ok možná by to bylo pozemské ale pak se to extrémně zrychlilo a teleportovalo tudíž to museli být mimozemšťané na 99,9999999% takže vím že na 100%, ve vesmíru sami nejsme a jsou minimálně 2 planety s inteligentním životem. Nebo máte pro tuto zkušenost jiné vysvětlení.

    Další informace