• Proč většina lidí i cizím zvířátkům tyká? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč většina lidí i cizím zvířátkům tyká?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč většina lidí i cizím zvířátkům tyká?

 • Proč většina Čechů neumí cizí jazyky?  Další informace


 • Proč si většina Čechů stěžuje na ČR?

  Zajímalo by mě, proč si skoro každý pořád stěžuje na to, co máme tady v Čechách... Vím, že to tu není zrovna ideální, ale kde na světě ano? Znám pár lidí, kteří si jeli do USA splnit svůj americký sen . Za chvíli se sem ještě rádi vrátili. Vždyť se vlastně máme - v porovnání s jinými státy - dobře. Nejsou tu žádné hladomory, války, pouliční nepokoje, máme poměrně dobré školství i zdravotnictví, dobrou kvalitu vody i pěknou krajinu. Někdo si stěžuje, ře nemáme moře, ale na druhou stranu nám tu aspoň nehrozí tsunami a ani zemětřesení, jelikož nejsme na rozhraní významných seismologických desek a dokonce nás neohrožují ani sopky. Politika nic moc, ale i tak si žijeme dobře. Říkám si, kolik lidí světa by si to s námi rádo vyměnilo... 500 milionů? Nebo miliarda? Lidé z Indie, Kolumbie, Chile, Nepálu, Iránu, Iráku, Pakistanu a většiny států Afriky. Jaký je Váš názor? Máme prostě jako národ vrozenou nějakou potřebu neustále si na něco stěžovat? Jak jsem řekla na začátku, nemáme se sice nejlíp, ale nejhůř taky rozhodně ne.

  Další informace


  Proč se většina t.zv. celebrit chlubí, jak byli špatnými studenty v matematice?

  Je to tak. Mnohé rádoby celebrity se chlubí tím, že neumějí matematiku a třeba i fyziku. Ale nepřiznají, že neznají i dějepis a češtinu. . Jenže to by je v očích ostatních degradovalo. Bohužel, neznalost matematiky jako by patřila k nějakému plusu. Svědčí o tom i to, že matematická gramotnost se obecně zhoršuje - vidět to na maturitních zkouškách..Zřejmě celebrity chtějí, aby se víc zviditelnily, aby jiní tleskali především ti, kteří také neholdují matematice. Od těchto jedinců se celebritičky odlišují tím, že umí třeba něco jiného, - bavit diváky a posluchače bez ohledu na kvalitu, i bez znalostí matematiky. .Takto způsobují, že u mnohých mladých vzniká averze k matematice. Přece když ji nepotřebuje celebrita, třeba i novináři k tomu, aby byli úspěšní a bohatí , tak proč by se ji měli učit oni. .Nedávno jsem se dívala na záznam pořadu Hovory H, v němž herečka Jiřina Jirásková reagovala, že mnoha mladým umělcům chybí vášeň, zaujetí pro umělecký projev apod. Berou jen jako řemeslo .. Takže v tomto směru už nejde jen o to, že neumí matematiku.Bohužel, i negativní reklama je reklama. O čem ale svědčí? Není všechno zlato, co se třpytí.

  Další informace


  Odkud to je? Co to znamená, jak lidi dřív říkali: Tak určitě.? Proč to říkalo tolik lidí?

  Jenom vim, že to má něco společnýho se sportem.

  Další informace


 • lze se dostat cizim lidem do pocitace?  Další informace


  Proč se mi většina videí po pár vteřinách vypne i když soubor má 700mb?(např.)

  Tento problém mi dělá pomalu každé druhé video bez ohledu na formát nebo velikost. Stažený film má řekněme 750 mb a po 16 vteřínách, ve kterých video běží i se zvukem v pořádku, se vypne. Nedělá mi to jen u VLC ale i KM a dalšich playerů. Mám windows 8 a docela mi dělá problemy, tak možná jsem jen udělal někde chybu já...díky za radyDoplňuji:Nestahoval jsem videa přes torrenty, dělají mi ti jak videa např. z uloz.to tak i některé online filmy. Ale u online filmů občas pomuže když vypnu avast, nemůže to být třeba špatným nastavením avastu? U stažených filmů však nepomuže ani vypnutí avastu.

  Další informace


 • jak žadat ušlý plat při autonehodě zpusobené cizím zaviněním

  Jedině v občansko právním řízení.

  Další informace


  Můžu udělat drobnou stavbu na cizím pozemku se souhlasem majitele?

  Nebo to musí být napsáno na jeho jméno?

  Další informace


  Dvoutřetinová většina z pěti lidí jsou tři nebo čtyři lidé?

  Zaokrouhluje se výpočet vždy na celého člověka nahoru?Doplňuji:Ještě doplním, že z pohledu matematiky je odpověď jasná, ovšem zde je důležitější právní rámec. Snažím se najít nějakou normu nebo komentář k zákonu, kde by to bylo uvedené, ale zatím marně..

  Další informace


 • Bojí se pastevští psi kontaktu s cizím člověkem ?

  Setkal jsem se se Bernským salašnickým psem, který byl normání jako každý pes, až na to, že se mě a všech cizích lidí bál. Prý se každý pastevecký pec bojí nebo spíše nechce se seznamovat s novými cizími lidmy - proč ?

  Další informace


 • Proč většina lidí s IQ génia pracuje (nebo se zajímá) o takové pitomosti - částicová fyzika, aplikovaná matematika?

  teorie strun.. a prostě vůbec všechno čím s kdy zabýval Stephan Hawking. Copak někoho zajímá proč se subatomární částice pohybují tak jak se pohybují. Copak někoho zajímá co je to Doplarův jev nebo Hixův bozon ?? Proč se nezajímají o něco opravdu důležité třeba o ekonomiku, politiku (aby tam byl konečně někdo chytrej)o hospodářství,o letectví, o kosmonautiku...

  Další informace


  Proč se mnozí odpovídající chlubí cizím peřím a kopírují odpovědi z různých zdrojů bez uvedení příslušných odkazů?

  Proč vydávájí odpovědi na odbornou otázku za své vlastní, i když je převezmou z netu? Netýká se samozřejmě vyjádření vlastního názoru na určitou skutečnost?Bývám překvapený a často i zklamaný, když dostanu jako anonymní tazatel takovou odpověď.

  Další informace


  Proč jsou v našem jazyce příjmení, která nemají ekvivalenty v cizím jazyce?

  Některá naše příjmení jsou zajímavá. Například Čech, Slovák, Němec, dokonce Francouz, ale nejsou jména Rus, Rakušan, Ital a pod. Ale ve slovenštině tato příjmení nejsou, stejně jako Tscheche. Snad nejběžnější jsou přijmení, která charakterizují povolání - kovář, krejčí, Kovář, Kovács, Smith, Schmied, Krejčí, Taylor, . Máte někdo příjmení, které by šlo přeložit? Nemyslím překlad Bezruč - Withoutarms, nebo Withouthands.

  Další informace


 • Spojky v cizím jazyce...

  Dělají se v jiných jazycích čárky před stejnými spojky jako u nás???

  Další informace


  Proč se většina z vás tady schovává za černé brýle?

  Podívejte se na MIrka, ten si sedí na pincku v přilbě a taky ho nikdo nepozná.Doplňuji:Pro rýpaly: Já tu nemám foto, protože ho neumím sem vložit a za další nikde v pravidlech není foto nutné. Proto tu jsou snad ty avatary ne? Tak když nechtějí být uživatelé vidět, tak proč si nezachovají ten původní avatar co je tu nabízen a mají po problému? Vždyť je nikdo nenutí, aby se tu ukazovali.Proto ta má otázka Toruku !!

  Další informace


  Pokud domenu hostuji na cizim hostingu je to jejich majetkem?

  Jako jestli je ta domena majetkem toho kdo mi ji hostuje. A pokud nemam vlastni hosting tak kdyz budou chtit muzou mi tu stranku klidne vzit?

  Další informace


 • Kdy mi budou lidé ve středním věku a staří vykat? Drtivá většina lidí nad čtyřicet let mi tyká.

  Mám raději tykání než vykání. Ptám se čistě jen ze zvědavosti.Je mi 19 let a za necelé dva měsíce mi bude 20 let. Vypadám ale na sedmnáct. Jsem dvojnásobně dospělý (je mi nad osmnáct a udělal jsem zkoušku dospělísti - maturitu). Umím velmi dobře cizí jazyky, práci s počítačem a vyznám se i docela dobře ve psaní slohů. Gramatika je pro mě samozřejmostí (ze středoškolských diktátů jsem měl dvojky a trojky). Podle mých výsledků ze základní školy mám i všeobecný přehled, a to ns úrovni premianta devátého ročníku (podle známek). V neposlední řadě jsem v abstraktních kresbách na úrovni průměrného profesionála (myslí si to znalkyně umění) a jsem vynikající ve strategických PC hrách s nadprůměrný v RPG hrách.poznámka: Předchozí odstavec nepíšu, abych se chlubil, ale z důvodu vypsání důvodu, proč si zasloužím vykání.

  Další informace


  Chtěla bych se zeptat na vše, co se týká studia alergologie, nevíte o tomto studiu něco?

  Dobrý den, po prázdninách půjdu do druháku na gymnáziu. Jelikož za 3 roky maturuji, tak se pomalu rozhoduji, co bych chtěla dělat. Dost by mě zajímala alergologie. Chtěla jsem se zeptat, jaký titul bych k této práci potřebovala? Jak dlouho se to na vysoké škole studuje? V jakém městě se to studuje a na jaké vysoké škole? Zajímaly by mě informace o tomto předmětu a o škole, na níž se dá tento obor vystudovat. Děkuju :)

  Další informace


 • Proč je většina degenerovaných dětí z Indie?

  Takovou informaci máš odkud? Myslím že je to nesmysl. Absolutní počat snad. Je to tím, že se tam rodí hodně dětí.

  Další informace


 • Jak zabránit cizím kočkám ve vstupu na můj pozemek aniž bych musela stavěj vysokou zeď?

  Doplňuji:kočky nemám,ale na záhonky mi chodí hrabat a venčit se cizí kočky.

  Další informace