• Proč většina učitelů poučuje žáky a sami se podle toho nechovají? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč většina učitelů poučuje žáky a sami se podle toho nechovají?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč většina učitelů poučuje žáky a sami se podle toho nechovají?

 • Proč většina řekne mrkev?  Další informace


  Proč stát nedá lidem prostředky, aby si mohli svoje problémy vyřešit sami a nezatěžovali soudy, policii?  Další informace


  Jak vzniklo spojeni drtiva vetsina???  Další informace


  Jak na základní škole kdysi učitelé trestali neukázněné žáky a jak je trestají dnes?  Další informace


  Ač je nejkrásnější pohled na svět z koňského sedla, většina volí pohodlnější pohled přes čelní sklo auta. Kůň jako kůň?  Další informace


 • Proč má většina vrtulníků místo kol ližiny?  Další informace


  Proč je železniční doprava ekologičtější než silniční, když většina vlaků má diselový motor na naftu, jako kamióny?  Další informace


 • Být učiteli kam by jste jely na zájezd se svými žáky, do jakého města Řím, Paříž a další velká města???.  Další informace


 • Když nám má chuť říkat, co je dobré a co ne, podle toho jak to naše tělo potřebuje, proč nám nechutná zelenina?

  Když je něco dobré tělo nám tím říká že to tělo rádo přijme a spotřebuje proč nám tedy cukr chutná víc než zelenina a některé ovoce když je to to druhé co potřebujeme víc?

  Další informace


 • proč má většina zvířat srst po celém těle a lidé mají jen vlasy a krátké chloupky po těle?

  proč má většina zvířat srst po celém těle a lidé mají jen vlasy a krátké chloupky po těle?

  Další informace


  Proč většina lidí reaguje na některé normální otázky tak podrážděně?

  Možná pro některé hloupá otázka, ale vrtá mi to pořád hlavou, jsou takoví jenom Češi? Protože všude v zahraničí, kde jsem byl (kromě Polska a Slovenska) všichni lidé reagují tak pohodově...

  Další informace


  Proč si většina Čechů stěžuje na ČR?

  Zajímalo by mě, proč si skoro každý pořád stěžuje na to, co máme tady v Čechách... Vím, že to tu není zrovna ideální, ale kde na světě ano? Znám pár lidí, kteří si jeli do USA splnit svůj americký sen . Za chvíli se sem ještě rádi vrátili. Vždyť se vlastně máme - v porovnání s jinými státy - dobře. Nejsou tu žádné hladomory, války, pouliční nepokoje, máme poměrně dobré školství i zdravotnictví, dobrou kvalitu vody i pěknou krajinu. Někdo si stěžuje, ře nemáme moře, ale na druhou stranu nám tu aspoň nehrozí tsunami a ani zemětřesení, jelikož nejsme na rozhraní významných seismologických desek a dokonce nás neohrožují ani sopky. Politika nic moc, ale i tak si žijeme dobře. Říkám si, kolik lidí světa by si to s námi rádo vyměnilo... 500 milionů? Nebo miliarda? Lidé z Indie, Kolumbie, Chile, Nepálu, Iránu, Iráku, Pakistanu a většiny států Afriky. Jaký je Váš názor? Máme prostě jako národ vrozenou nějakou potřebu neustále si na něco stěžovat? Jak jsem řekla na začátku, nemáme se sice nejlíp, ale nejhůř taky rozhodně ne.

  Další informace


  Myslíte, že názvy např. potravin jsou věcí jen toho kterého státu, nebo že do toho má co mluvit i třeba EU?

  a href"http://www.novinky.cz/ekonomika/212835-evropska-komise-chce-zalovat-cesko-kvuli-pomazankovemu-maslu.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Doplňuji:Souhlasím s rybízem. Myslím, že název je věcí samotného státu. Pokud se uvede ostatní na správnou míru nějakým dodatkem, cizincům by to vadit nemělo. Oni jsou přece na návštěvě u nás.

  Další informace


 • Proč se mi většina videí po pár vteřinách vypne i když soubor má 700mb?(např.)

  Tento problém mi dělá pomalu každé druhé video bez ohledu na formát nebo velikost. Stažený film má řekněme 750 mb a po 16 vteřínách, ve kterých video běží i se zvukem v pořádku, se vypne. Nedělá mi to jen u VLC ale i KM a dalšich playerů. Mám windows 8 a docela mi dělá problemy, tak možná jsem jen udělal někde chybu já...díky za radyDoplňuji:Nestahoval jsem videa přes torrenty, dělají mi ti jak videa např. z uloz.to tak i některé online filmy. Ale u online filmů občas pomuže když vypnu avast, nemůže to být třeba špatným nastavením avastu? U stažených filmů však nepomuže ani vypnutí avastu.

  Další informace


 • Jde o zanedbání lékařské péče ze strany učitelů?

  Dobrý večer, byli jsme v září (15.-24.) na kurzu v Chorvatsku se školou. 21.9. jsem si tam ze skoku podvrtl pravé hlezno, na které jsem poté absolutně nemohl došlápnout. Den před tímto úrazem si kamarádka také podvrtla kotník. I přes naše zřejmě oteklé nohy, modřiny a neschopnost chodit, nás učitelé neodvezli do nemocnice a jediné, co nám poskytli bylo namazání Ibalginem a zavázání obvazem. Po příjezdu zpět domů jsme si zašli na úrazovou ambulanci, kde kamarádce z RTG snímků zjistili natržené vazy a mně zlomeninu hlezenní kosti. Bolesti kotníku se mi táhnou až doteď a před třemi dny ortoped z MR snímků zjistil, že část hlezenní kosti mám mrtvou a jsem objednán na operaci (artroskopie a návrty chrupavky). Šlo ze strany učitelů o zanedbání lékařské péče? Jelikož jsme na kurz byli pojištění do zahraničí. Měl bych to nějak dále řešit s vedením školy?

  Další informace


 • Proč někteří tvrdí, že jsme ve vesmíru sami?

  Pokud informace letí rychlostí světla a před sto lety jsme odeslali informaci o nás do vesmíru, a protože se doposud se nikdo neozval, někteří tvrdí, že jsme ve vesmíru sami.Jenže pokud oni odešlou odpověď, tak ta musí též dorazit až za sto let k nám, což je vlastně 200 let od odeslání informace od nás. Takže stále je čas na nějaké úsudky.Taktéž naše informace může být stále jen na půli cestě k nim .Proč tedy někteří říkají, že nemáme odpověď, jsme tedy sami?

  Další informace


  Proč má většina řek v naší republice stejné zakončení?

  Většina názvů řek v naší zemi končí na va,Vltava, Otava, Sázava, Úpava, Bečva, Morava. Ví někdo proč? Děkuji

  Další informace


 • Proč v USA více dbají na své žáky ? Příkladem jsou školské autobusy.

  Sice tam je kapitalismus, ale lepší než u nás.Tam pochopili, že ne všichni rodiče mohou své děti vozit do škol autem a že je teda lepší svážet děti do školy.

  Další informace


 • Proc lide nejsou schopni si informaci vyhledat sami?

  Na obecne temata lze najit odpoved pri trose vyhledavani, treba na GOOGLE.com, pro odbornejsi dotazy slouzi fora, protoze takova koncentrace lidi zde neni, aby se nasel zrovna nekdo, kdo zna odpoved.Od toho slouzi ruzna forak, kde je navic vice informaci a souvislosti.Doplňuji:To nebyla otazka, ale tema k diskuzi. Navic jsem ji postavil trosku jinak.

  Další informace


 • Proč většina lidí nejí jablko celé i s jadřincem, ale vyhazuje ohryzek? :DD

  Někdo tak byl naučen, jinému se to zdá nejedlé, dalšímu to leze mezi zuby, Nogovi případnonu zase jedovatá jádra, ap.Mně nevadí nic z uvedeného a jablko zbaštím až na stopku, klidně i 20 jablíček a stále žiji, i slepé střevo mám !! :-D

  Další informace