• Je nelegální prodávat padělky telefonů s tím, že zákazníka informuji, že jde o padělek? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je nelegální prodávat padělky telefonů s tím, že zákazníka informuji, že jde o padělek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je nelegální prodávat padělky telefonů s tím, že zákazníka informuji, že jde o padělek?

 • Pole na prodej - jakou má hodnotu?  Další informace


 • Nepovedeny prodej vozu  Další informace


  Jak na prodej auta mimo EU  Další informace


  Dovoz z Německa vs prodej  Další informace


 • Jakou realitní kancelář vybrat pro prodej RD?  Další informace


  Byt a prodej  Další informace


 • Mince, prodej, cena, odhad  Další informace


 • Potřebuji nějaké speciální povolení pro výrobu a prodej dýmovnic?  Další informace


  O kolil víc dětských hřišť by mohlo být postaveno, kdyby EET podléhal i pouliční prodej kaprů?  Další informace


  Kdy se platí poplatek za vystavení a prodej na Aukru ?

  našel jsem toto a href"http://aukro.cz/help_item.php?tid3 item799 zoomN" rel"nofollow" http://aukro.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaké jsou podmínky v ČR pro takový ten zahradní prodej vlastních věcí, kdy se to vyskládá u domu na trávník?  Další informace


  Daně - prodej Aukro, sleva na poplatníka?

  Jde mi o to zda je to takto správně - nikoliv výpoečt ale postupNapř. Prodám zboží v hodnotě400 000,- (příjmy), nakoupím ho v hodnotě 200 000,- (výdaje) .(Nedaním paušálně a byla to hlavní činnost celých 12 měsíců)Zisk je tedy 200 000,- - základdaně. 15% je 30 000,- a základní sleva na poplatníka je 24 840,- .Daň by tedy měla být 5160,- Je to tak?Doplňuji:Jde mi o to, zda se i pro tento prodej vztahuje klasicky sleva na poplatníka, mám ŽL a podnikání trvalo klasicky 12 měsíců jako hlavní činnost.

  Další informace


  DPH - vyřazení drobného hmotného majetku a prodej - jak vrátit DPH?

  Ahoj, chci vyřadit z obchodního majetku mobil (rok starý) drobný hmotný majetek a pak ho následně prodat.Nechce se mi s FÚ hádat na co mám více mobilů, tak to považuju za nejjednodušší řešení..1) musím ho dodanit do DPHčka při vyřazení?2) pokud ano, jakou cenou, kolik by stál teď v bazaru? čím to doložit3) na, který řádek to mám napsat do přiznání DPHděkuju :)Doplňuji:Jsem osvč, plátce dph. Při pořízení telefonu byl uplatněn odpočet dph.

  Další informace


 • Prodej - felicie pic up

  Nevíte někdo o dalších velkých inter. autobazarech? SBAZAR, BAZOŠ,HYPERINZERCE,YAUTO,ty už znám, potřeboval bych další. Sháním felicii pic-up a je tu malý výběr.Děkuji

  Další informace


 • Prodej 2 roky stareho PC  Další informace


  Odhad ceny notebooku na prodej  Další informace


  Koupě a prodej domény

  Slyšela jsem, že se dají vydělat peníze koupí domény a jejím následným prodáním...Mám pár otázek protože jsem v tomto směru neznalá..Jestli to dobře chápu, tak kdybych si před několika lety zaregistrovala např. na této stránce a href"http://www.active24.czrodukty-a-sluzby/domeny/registrace-domeny/?utm_sourceadwords utm_mediumcpc utm_campaignSEM_CZ_Domeny utm_contentCZ_GOO_DOM__reg_domen_domeny_jiz_kvalitni_zakaz" rel"nofollow" http://www.active24.cz/ hellip /a doménu např. a href"http://www.martinchodur.cz" rel"nofollow" www.martinchodur.cz /a mohla bych čekat že si ji někdo v budoucnu odkoupí... Kde se takové domény prodávají a jak zjistím jakou mají hodnotu? Jak dojde ke změně majitele a předání peněz?

  Další informace


  Kolik chtít za exkluzivní umístění reklamy na svůj web (prodej PC her)?

  Moje situace je následující: Máme internetový fan web o simulátoru autobusů, který má 2000 návštěv denně, o hru je poměrně velký zájem... Krabicová verze vyjde 25.3.2011 a nabízí ji JEDINÝ OBCHOD V ČR... Mají zájem o spolupráci umístění přímého odkazu k nám na stránky ke koupi hry, my samozřejmě také, ale nemám vůbec ponětí, kolik taková reklama obvykle stojí.. Můžete mi poradit, kde takové informace získat?

  Další informace


  Hesla na internetu a prodej HDD  Další informace


 • Jaký živnostenský list potřebuji na grilování a prodej klobás?

  mám na mysli stánkový prodej na různých festivalech atd.

  Další informace