• Program na fotografie. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Program na fotografie.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Program na fotografie.

 • Program k úpravě fotografie-úprava pleti  Další informace


  Napadne vás někdy myšlenka jestli nějaká fotografie na níž se díváte je pravá nebo upravená ?  Další informace


 • Jaké rozlišení fotografie zvolit při těchto podmínkách?  Další informace


  Jakou domáci tiskárnu na fotografie?  Další informace


  Jak vytvořit průhledné png fotografie  Další informace


 • Kdy vznikla první barevná fotografie a kdy první barevný film?

  První barevné fotografie vznikly okolo roku 1880.

  Další informace


 • Existovaly v 50. letech 20. století (a dříve) nějaké registry obyvatel, jejichž součástí byly i fotografie?

  Můj pradědeček zemřel v roce 1956 a bohužel nemám žádnou jeho fotku. Existovaly do roku 1956 nějaké registry obyvatel, jejichž součástí byly i fotografie? Archivovaly se tyto registry? Dnes máme všichni občanku/řidičákas a fotku z nich mají uschovanou určitě někde na úřadě nebo policii... Ale jak to bylo před rokem 1956? Díky moc za odpovědi!

  Další informace


 • Nevíte někdo o nějakých stránkách, kde se dají online vyvolat fotografie čtvercového formátu?

  Vyvolání fotografie čtvercového formátu. Zdravím, nevíte někdo o nějakých stránkách, kde se dají online vyvolat fotografie čtvercového formátu? celkem jedno jakých rozměrů. Děkuju :)

  Další informace


  Jak zjistit, kam se ukládají fotografie nafocené tabletem?  Další informace


  Jak otočit fotografie pro všechna prohlížení?  Další informace


  Jak můžu jako naprostý laik a počítačový analfabet a antitalent, vyrobit z videozáznamu na DVD fotografie?

  Omlouvám se pokud tu podobná otázka již padla, nevím jak tuto problematiku pořádně nazvat, tak jsem přiznám se, modrou lištu ani nezkoušela.Mám záznam jedné události na DVD, a chtěla bych si udělat i pár fotek. Doteď jsem na nepohyblivé obrázky používala Print screen + vložit do malování, ale z videa se mi to nedaří. Když film přetočím, obrázek v malování se mi změní, podle toho co zrovna běží v tom filmu. Pokud víte, napište mi to posím co nejpodrobněji, tj. zmáčkni to a pak to, až se objeví tabulka tak na ní klikni 2x levou myší a podobně.DěkujiDoplňuji:Děkuji za odpovědi.Hlada - speciální programy bohužel nemám, hledala jsem je a nenašla (Nero Show Time, FastStoneCapture, Screen Video Recordery, free Video to JPG converter co mi radí led)Led - ani ikonku fotoaparátu u přehrávače videa jsem nenašlaKenyrts - kopírovat Print screenem a vložit do malování jsem psala že mi to nejde. Když chci obrázek oříznout třeba v dolní části, zobrazí se mi stejně velký kus z levého horního rohu. Ani opakované vložení obrázku zkopírovaného z toho malování nepomáhá:-(Děda Louda - asi mi jiná možnost nezbyde...

  Další informace


  Hledám aplikaci pro tvorbu 3D fotografie  Další informace


  Fotografie veřejných soch  Další informace


  Fotografie - jak je popsat na DVD  Další informace


  3D fotografie  Další informace


 • Může nám škola zakázat zveřejňovat fotografie z školních akcí na sociální sítě?

  Škola nám zakázala zveřejňovat v průběhu akce i po jejím skončení fotografie, videa atd. na sociální sítě. Prý to zakazuje GDPR

  Další informace


 • Jak často si prohlížíte rodinné, či jiné fotografie?

  Muzete uvest proc a jak se pritom citite?Osobne me diky fotkam zasahne nostalgie a i ten pocit, ze stare zlate casy jsou definitivne pryc. Kdyz vidim detske fotografie napr. jak jsme sedeli na trave v parku v parnem lete jako skupinka deti z okoli a vsichni jsme se tam smali. Ja i moje sestra se kterou se jiz moc nevidam. Jsem rad, ze jsem se narodil v jedne z tech poslednich generaci, kde jeste decka netvrdly doma u pocitacu a nezili svuj zivot zkrz facebook.Jak jsem si uzival svobodne detstvi, tak ted ziju spis na PC. Paradox co?

  Další informace


 • Jak můžu fotobance Profimedia nabídnout vlastní fotografie?

  Na jejich stránkách ( a href"http://www.profimedia.cz/" rel"nofollow" http://www.profimedia.cz/ /a ) všechno odkazuje jenom na vyhledání a koupi práv na použití, ale ani slovo o odkupování fotek.

  Další informace


  Fotografie na dřevo

  Jakou látkou se musí fotografie natřít, aby se dala přenést na dřevo?

  Další informace


 • Fotografie psa v očkovacím průkaze musí být od fotografa jako úřední fotka nebo můžu vytisknout a nalepit vlastní ?

  Nějak si technicky nedovedu představit jak budu psa nutit sedět před fotografem v kabince a chtít po něm neutrální výraz, když mu bude světlo svítit do obličeje.Dne se už naštěstí fotí na úřadech, takže odpadne platba fotografovi.

  Další informace