• Program na kontrolu gramatiky a pravopisu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Program na kontrolu gramatiky a pravopisu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Program na kontrolu gramatiky a pravopisu

 • Jaký máte názor na stav pravopisu u české populace?  Další informace


 • Projdu technickou kontrolou, když mám vandalem uražená obě zrcátka u auta? Na policii je to hlášeno.  Další informace


  Musí se na sněžný skůtr dělat řidičský průkaz?A musí každé dva roky na technickou kontrolu?  Další informace


 • ...je nějaký program na stáhnutí,kde bych si mohla navrhnout interiér popř.naplánovat přibližně celý dům nebo nástavbu?  Další informace


 • nefunguje net hlaska program provedl neplatnou operaci ukonci program  Další informace


  jak a kde nastavit kontrolu emailu antivirusem  Další informace


  Prosím o kontrolu hodně pomalého počítače  Další informace


  Poskytuje antivirový program AVG zen Free nainstalovaný na notebboku dostatečnou ochranu?

  Mám na svém notebooku nainstalován antivirový program AVG zen Free.Chrání mě tento program dostatečně nebo poradíte jiný volně stažitelný ?

  Další informace


  OOo 2.3 - kontrola pravopisu zlobi  Další informace


  Mohu při psaní mailu nastavit automatickou kontrolu pravopisu?

  Jde o automatickou kontrolu, která je možná ve Wordu.

  Další informace


  Kontrola pravopisu  Další informace


  Jak na rodičovskou kontrolu?

  Rodiče mi dali na počítač rodičkovskou kontrolu na všechny stránky podle historie do doby, než udělám příjmací zkoušky na střední školu. Ale to je skoro ještě měsíc. Já vím, jak kontrolu vypnu, protože taťka tady nemá heslo, ale až by zjitil, že jsem to vypnula, tak by mi tu kontorolu dali ještě na další dobu. Jde to nějak obejít? Abych se dostala na tz zakázané stránky? Děkuju :)

  Další informace


  Fungovalo by připojení 4pinového konektoru ventilátoru na 3pinový konektor na desce? Slouž 4.pin pro kontrolu rychlosti?

  Ano, bude fungovat. Je tomu také i mechanicky přizpůsobený. Regulace bude ale pochopitelně možná jen napěťově. 4. pin označený Control je vstup pulzní regulace (PWM).

  Další informace


  Chrání antivirový program Avast 6 PC proti spywaru? Nebo je třeba si stáhnout nějaký speciální program?

  Avast má v sobě antispywarovou funkci. Jak je účinná můžete vyzkoušet tak, že občas spustíte ručně nějaký jiný program, třeba Spyware Terminator.

  Další informace


  .exe program  Další informace


  --Odinstalovat nebo změnit program--  Další informace


 • Můžu poslat kontrolu na radu města?

  myslím si, že papaláši našeho maloměsta dělaj úplný ***, fotí se na FB, neustále je někde vidim flákat se. Jenom berou prachy a pyšní se, jak města rozkvétá, kdežto kašlou na ty nejtěžší úkoly, které je potřeba splnit (jako například integrace Romů)

  Další informace


 • Jak bych se mohl stát vlkem, myslím člověkem, který se o úplňku mění ve vlka a má nad sebou kontrolu?

  Zřejmě se probouzíte v době úplňku v hodině mezi psem a vlkem.Tato doba vyvolává u citlivých jedinců zpravdila zmatek, různé představy. To je ale velmi nebezpečné!Přemýšlejte, zda se můžete stát vlkodlakem, když nevíte, zda jste se narodil nohama napřed, nebo jste přišel na svět jako sedmý. Vlčí kůži, kterou byste získal, nesměl byste nikdy poškodit Jinak svou proměnu neuhlídáte, stejně tak nezískáte kontrolu nad sebou coby vlk.Pokud vyslovujete pravidelně slovo vlk můžete přivolat třeba zlého vlka. Přece platí - My o vlku a vlk za dveřmi. Domníváte se, že byste se stal vlkem v rouše beránčím?Vzpomeňte si na Mauglího. Toho vychovali vlci, proto si zkuste vyhledat vlky a žít mezi nimi. Jenže, pozor, ať při hledání nespadnete do vlčí jámy.Pokud byste přece chtěl získat vlčího ducha, musíte projít určitým rituálem, při něm překonat obrovský strach. To se málokomu podaří, proto raději zůstaňte člověkem.To, co vlk uchvátí, nikdy nevrátí. Vlk vám nikdy nebude bratrem. Každý člověk v sobě má dva vlky. Jeden je dobrý a jeden zlý a neustále spolu bojují. Vyhraje ten, kterého krmíte. Můžete se stát vlkem dobrým, nebo zlým v reálném životě, nikoliv ve světě magie a fantazie. Zabývejte se raději věcmi, která vám přinesou nějaký užitek ...

  Další informace


 • Dobrý večer všem, prosím poraďte program, kde vložaím fotky a vytvoří mi z fotek video - alele za podmínek, že program b

  Dobrý večer všem, prosím poraďte program, kde vložaím fotky a vytvoří mi z fotek video - alele za podmínek, že program bude střídat fotky dle hudby AUTOMATICKY!!! Díky moc!!!! z

  Další informace


 • Může být podle pravopisu v ČJ jakýkoliv druh tázací věty bez otazníku?Například ukončena jen tečkou?

  Věta tázací:- vyjjadřuje otázku, dotaz:- v písmu je označena otazníkem.Jen věta žádací - rozkazovací může být označená tečkou nebo vykřičníkem.Tento text byl zkopírován ze serveru: a href"http://www.cesky-jazyk.cz/slovnicek-pojmu/vety-podle-postoje-mluvciho/ ixzz2GN1rhFeJ" rel"nofollow" http://www.cesky-jazyk.cz/ hellip /a Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Doplňuji:Otázka má vždy otazník.Ať jd otázku zjišťovací, doplňovací či vylučovací. Navíc se liší v mluveném projevu liší intonací.V písmu tečka znamená, že padneme hlasem, tedy něco oznamujeme Když uděláme na konci věty otazník, vyjadřujeme, že jde o otázku, která má v mluveném projevu intonaci většinou stoupavou, nebo stoupavě klesavou..Takže buď něco sděluji, nebo se ptám. Nezáleží na kontextu, ale v písmu právě na grafickém znázornění.

  Další informace