• Prosím, název filmu kde Arnold Schwarzenegger hraje bývalého policistu, kterému unesli ze samoty dceru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, název filmu kde Arnold Schwarzenegger hraje bývalého policistu, kterému unesli ze samoty dceru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím, název filmu kde Arnold Schwarzenegger hraje bývalého policistu, kterému unesli ze samoty dceru?

 • Výjezd hasičů a policistů  Další informace


  Kdy jste naposledy viděli na křižovatce policistu – regulovčíka?  Další informace


 • jaká písnička hraje ve filmu The Mechanic?

  Když je bishop doma nebo na konci je na gramofonu poštěna písnička kde hraje klavir teby asi piano song

  Další informace


  hledám název filmu,nevíte někdo, prosím??

  hledám název filmu, možná byl německý,ale nejsem si jistá, hlavní postavou je žena -třicátnice, velká část filmu se točí kolem její práce a odehrává se tam, ona se vyspí s jejím šéfem a on ji pak nějak zradí a tak ona ještě s kolegou,do kterého se zamilovala...se vloupají k šéfovi do bytu a ukradou mu tam strašně drahé akvarijní rybky, co mají vysokou hodnotu a dalšíden to dá ta hlavní postava šéfovi s tím, že přece má rád sushi a pak řekne, že to byly ty jeho ryby.....ale nakonec je ve filmu ukázáno, že je nezabila... něco takového, netuší někdo, moc prosím???? Název je jedno slovo a myslím, že to bylo něco z pracovního prostředí,takže dosti tematické. Moc děkuji

  Další informace


  V jakém filmu hraje Samuel L Jackson mrzáka na kolečkovém křesle?

  Mohli byste mi doporučit ještě nějaké jiné filmy s ním - dobré, kde jde vidět jeho herecký talent.Zatim viděno - Pulp Fiction, Expres na západ.

  Další informace


  Prosím, pomůžete mi najít název vícedílného filmu odehrávajícího se v Austrálii, kde se těhotná žena ztratí v poušti?

  Odehrává se v Austrálii, už si přesně nepamatuji děj, ale šlo tam o to, že těhotná žena se ztratí v poušti, najdou ji křováci, pomohou jí přežít, a pak díky nim objeví diamantový důl. Pak se na scéně objeví zřejmě její bývalý partner a chce ji o důl připravit. děkuji všem za pomoc.

  Další informace


  Pomůžete najít název filmu? Více v popisu.

  Původhí neotázkahledám název filmu,kde nějaký vědec udělá z chlapíka tuleně,nebo lachtana.Jedná se o horor

  Další informace


  Pohadky za byvalého režímu líbili se vám?

  Myslím,že kdyby nebyly natočeny ,byli bychom o ty krásné pohádky ochuzeni my i naše děti a vnoučata.Tak pěkné pohádky už se nyní netočí.

  Další informace


  Název filmu kde je hlavní hrdinkou malá holka jménem Vada a má nejlepšího kámoše, kterého bohužel ubodají včely a umře?

  Neodkážu popsat, o čem film přesně je, ale je to americký film, kde je hlavní hrdinkou malá holka jménem Vada a má nejlepšího kámoše, kterého bohužel ubodají včely a umře. Film má i další díl :) V dalším díle jede Vada k někomu známému na prázdniny a tam bude prožívat dobrodružství s chlapcem v jejím věku.. (už je starší)... prosím o název filmu. Děkuji :)

  Další informace


  Neznáte název filmu, v němž ztroskotá muž a žena?

  Potřebuji vědět název filmu, kde ztroskotá muž a žena. On postaví na pláží nějakou ,, chatu' a snaží se tu ženu změnit, protože nechce nic dělat. Nakonec se dají dohromady a dostanou se z ostrova... Podle mě nazev filmu obsahoval číslice. Nejedná se o film 6 dní a 7 nocí ...

  Další informace


  Kdo hraje skladbu ve 20 minutě filmu Pavučina smrti(Implicated) z roku 1998 s McNamarou a Amy Locane

  Když napíšeš, kde se to dá stáhnout, skladbu ti zjistím. Ten film nemůžu nikde najít.

  Další informace


  Jaká písnička hraje na začátku filmu Stážisti?

  Doplňuji:Nebo alespoň návod, jak ji dohledat?

  Další informace


  Jak se jmenuje písnička, co hraje na konci filmu u titulků Slunce, seno, erotika? A kde ji stáhnu?

  Děkuji!!!

  Další informace


  Ahoj, nevěděl byste někdo název písně nebo kapelu, která hraje refrén: Marihuana a rock´n´roll?

  Tady to máš

  Další informace


 • Jak byste oslovili policistu ve službě, ale neznáte jeho příjmení i hodnost ?!

  Doplňuji:Stala se mi taková věc. policie ČR zastavovala projíždějící auta a já jsem uvízl v jejich sítí. Byl jsem třetí v pořadí a tak jsem oslovil dva policisty: chlapi, chvátám do práce a tak mě proklepněte jako prvního a jeden z nich mi řekl: jsme příslušníci policie české republiky a ne nějací chlapi! Za zlatých časů jsem je oslovoval : soudruzi!

  Další informace


 • Je nějaká www stránka,kde napíšu svojí pc sestavu a najde mi všechny hry kterému mě na té sestavě jedou ?

  zadarmo

  Další informace


 • Je nárok dostávat odškodnění od bývalého zaměstnavatele za pracovní trvalý úraz?

  V roce 2011 v říjnu jsem měl pracovní úraz - poškození sítnice, nevidím na jedno oko. Bylo to vyhodnoceno jako pracovní úraz, dostal jsem do výše platu vyplacenou částku a od ledna tohoto roku jsem dostal výpověď a jsem na úřadu práce, z důvodu, že se firma ruší. Žádal jsem si o částečný ID, ale nebylo mi vyhověno. Mám nárok dostávat od mého bývalého zaměstnavatele nebo od jeho pojišťovny nějakou měsíční čásku ( rozdíl mezi výplatou od úřadu práce a mojí předešlé výplaty

  Další informace


 • Proč by jste nechali svého 16 letého syna jet samotného do sousedního bývalého okresního města za kamarádem ?

  Proč riskujete, že si budete muset jet vyzvednout syna na služebnu Policie České republiky ?

  Další informace


  Jak dostat byvaleho kluka zpet?

  Jak mam udelat, aby se do me muj byvalej znovu zamiloval? Ma holku, ale chova se ke mne lip nez k ni. Jako by spolu vubec nechodili. Dokonce rekl ze s ni chodi jen tak z hecu. Porad chodi pobliz me jsme ted spoluzaci a snazi se se mnou bavit. Od rozchodu jsme se spolu nikdy moc nebavili on je stydlivka. Chci aby se ke me vratil ale kdyz se spolu bavime trochu vic tak se na nas vsichni divaji a rikaji ze se mame radi a ze nam to spolu slusi.ja ho mam fakt rada alr nevim jak on me. Je nejaky nenapadny zpusob jak to zjistit? Chova se ke me posledni tydrn fakt pekne. Myslim ze by to mohlo vyjit. Dik za radu.

  Další informace


 • Jaké školy potřebuju na policistu(detektiva)?

  Ahoj:-)Myslím,že stačí na policistu či detektiva udělat maturitu na Gymplu a pak třeba na policejní akademii(nebo tak podobně.)Stačí tedy jen tohle,nebo něco navíc?

  Další informace