• Prosím, poradíte mi s hrou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, poradíte mi s hrou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím, poradíte mi s hrou?

 • Prosím poradíte mi, jak lze rozmrazit zaseknutý iPad uprostřed videa? Prosím pomozte.  Další informace


 • Škoda-hrou, co je to za 3,14čovinu?  Další informace


  problém s hrou Diablo3  Další informace


  Rozdil mezi full rip a normal hrou?  Další informace


  Přeinstalování Windowsu, nebude pak problém s hrou?

  Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem si hru GTA IV, která má svůj originální kod. Momentalne mam Win 32 bit a chtel bych to dát přeinstalovat na Win 64 bit, když pak znovu budu chtít GTA IV nainstalovat nenapíše mi to něco v tom smyslu, že kod už byl použit? Přece jenom je to originální hra. Nebo mám nejdříve hru z odinstalovat a až pak přeinstalovat Windows? :) Předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Prosím poradte s hrou Woodcutter simulator 2013.

  Potřebovala bych serial number pro tuto hru,aby mi šla spustit.Doplňuji:Nepotřebuji si tu hru koupit,mám ji,jenom jsem ztratila obal.

  Další informace


  Problém se hrou SPORE (videa). Proč mi nejdou přehrát některá natočená videa?

  Zdravím. Hraji hru s názvem SPORE ve které je monžné natáčet video ze hry (jako přímo ve hře - bez Frapsu nebo tak) a všechna se mi ukládají do složky, jenže když ji otevřu a dám spustit video, někdy ho spustí, někdy ne, ale vždy se hned poté restartuje počítač. Po načtení napíše jen : Systém Windows byl neočekávaně ukončen. A když dám řešení problému, napíše, že nenašel řešení. Netuším proč to dělá, tak pokud někdo víte :) Děkuji ^-^

  Další informace


  Problém se hrou MAFIE 1 (koupená)  Další informace


  Problém s hrou...  Další informace


  Problem s hrou GRID  Další informace


  Problem s Hrou na Samsung s2  Další informace


  Mám problém s pc hrou  Další informace


 • Matematika hrou aneb indické či čínské násobení na českých školách. Zlepší vztah k matematice nejen u mladších školáků?

  Indicky násobí v našich školách převážně děti, které se matematiku učí metodou prof. Hejného.Máte-li zájem podívat se na jiný způsob násobení, než jsem se učili, věnujte videu čas video 2:38 min.Řekla bych, že to mají Indové dobře vymyšlené. a href"https://www.youtube.com/watch?vc5B8darzr_I" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Odkaz, který vložil Raibek, se týká činského násobení. Mně se zdá složitý. Zřejmě zvyk je železná košile.U indického násobení se používá tabulkový způsob. Např. a href"http://notysek0.webnode.cz/matematika/matematicka-prostredi/" rel"nofollow" http://notysek0.webnode.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Proč mi hra Call Of Duty: Modern Warfare 3 v půlce mise ukáže hlavní menu a tabulku error?  Další informace


  Problém s hrou traktor zetor simulátor 2011  Další informace


  Problém s hrou Top Spin 2  Další informace


  Mám problém s hrou Minecraft  Další informace


  Mám problém s hrou

  Nainstaloval jsem si hru Fallout 3. Pak jsem zapnul a dal novou hru. Když skončí úvodní scénka, tak se nic neděje a i když hra žačne tak se po čase zasekne. Prosím o pomoc?

  Další informace


  Ahoj četli jste někdo malého prince? Poradíte mi prosím?

  dobrý den od kamarádky jsem dostala papír s doplňovačkou malý pric. list vypadá takto ... na místo teček doplnte :)-setkání:1. PILOTA- opravuje . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .- trosečník2. ČLOVÍČKA - z daleké miniaturní planetky jménem ......- . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .- opustil domov , kzyž začal pochybovat o . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .- .......................... - parádnice , namyšlená,panovačná,směšná, pyšná x odchod prince- ochočit si : .............................- gt ,, Stáváš se navždy zodpovědným za to,cos k sobě připoutal. ´´-řeč : . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .-,, Správně vidíme jen srdcem, co je důležité, je očím neviditelné. ´´MOC Dekuju kiki

  Další informace


  Ahoj lidi chtěl bych poradit se hrou warrock nejde mi koupit jedna zbran sem 15 lvl a ta zbran je od 40 lv asi to nejde

  Asi ne :-D

  Další informace