• Prosím, poraďte mi nějakého zajímavého chemika. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, poraďte mi nějakého zajímavého chemika.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím, poraďte mi nějakého zajímavého chemika.

 • Můžete mi prosím slíbit, že mi půjčíte na nějakého zesnulého klienta?  Další informace


  Máte kontakt na nějakého z uživatelů, který je privátní?  Další informace


  Jaký názor máte na léčitele a už někdo z vás nějakého navštívil?  Další informace


 • Chci koupit ojetou octavii 1.9 tdi i řada. Je dobrý ji koupit, i třeba když má najeto 250000km?  Další informace


 • Když jedete do nějakého kempu, co musí splňovat?  Další informace


 • Lze si podle nějakého receptu vyrobit bambucké máslo i doma?

  Lze poměrně snadno, pokud máš semena afrického ořešákuBambucké máslo je výrobou a použitím spjato s historií a tradicí černého kontinentu. Základním prvkem k výrobě bambuckého másla jsou semena afrického ořešáku Shea (Vitellaria paradoxa), ale je známý také pod názvy máslovník a nebo strom karité. Stromům se daří v savanách západní Afriky, jsou pěstovány v devíti afrických zemích v čisté přírodě a podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství. Semena ořešáku se ručně sbírají, stloukají a jejich obsah se pak suší na slunci. Po vysušení se hmota praží a ručně zpracovává převážně africkými ženami tak dlouho, dokud nevznikne tuk máslové konzistence. Africké ženy bambucké máslo dlouhá léta používají k péči o pleť a také jako přírodní ochranu proti horkému větru a UV záření

  Další informace


 • Máte mezi přáteli nějakého historika?

  Jistě manželka mi každou chvíli připomíná něco z historie naší známosti a to není historička.

  Další informace


  Když zabíju nějakého vůdce, co se bude dít?

  Když budu bohatý a nájmu si někoho aby zabil třeba toho kim Cong Una tak kdo bude další vůdce? Automaticky se někdo vybere někdo z těch vyvolených nebo jak ?Sry sem sice debil, ale nějaký věci zkrátka nepochopím.(Vím že to není jednoduché ale je to podobné jako s prezidenti.)Přece jenom tohle je naprosto něco jiného než s prezidentem ..

  Další informace


 • Nevíte prosím jak na skype udělám svoje nějaké jméno třeba VIP a vedle toho z leva a prava tečky atd poraďte prosím

  Nemyslím jak udělat smajlíky

  Další informace


  Jak vytvořím na Facebooku profil nějakého produktu?

  V Hledal jsem v nápovědě a jediné na co jsem narazil je Stránka není dostupná ve vašem jazykuJde mi o vytvoření oficiální profilu mého webu

  Další informace


  Co zajímavého umožňuje funkce Benchmark drive v Defraggleru?

  Po analýze disku vždy vidím právě tuto možnost, ale bojim bojim - raději jsem nezkoušel ))Doplňuji:Tuto funkci mají jen novější verze Defraggleru a v anglických diskuzích jsem se pouze dovtípil, že to snad umožňuje nějakou optimalizaci, zrychlení atd. Psalo se tam sice dost, jenže ten strojový překlad je v tomto případě na prd. Stařičká mašina mně šlape, tak nechci něco zbytečně zmrvit. Ale jsem zvědavý ))V každém případě děkuji všem za odpověď !

  Další informace


 • Je možné ,aby poručníkem mohl ze závažných důvodů umístit osobu do nějakého sociálního zařízení a zůstal dál poručnikem?

  Doplňuji:Poručnik zůstal poručníkem po umístěni osoby , kterou má v poručnické péči a ta je umístěna v jiném zařízení .

  Další informace


  Dopouštím se nějakého přestupku nebo trestného činu, pokud volám Alláhu akbar?

  a href"https://www.novinky.cz/krimi/411240-policie-hleda-muze-s-nozem-ktery-v-kladne-kricel-allahu-akbar.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a ............sdělila v pátek policejní mluvčí Michaela Nováková. Muž podle Novákové nikoho neohrožoval, pouze provolával Alláhu akbar.Tak by mě zajímalo, zda jen provolávání tohoto hesla, které značí, že Bůh je veliký je nějak zakázáno.

  Další informace


 • Je tady podzim a s ním se na obloze objevují draci, půjdete taky nějakého pouštět?

  Umíte ho vyrobit tak aby opravdu krásně letěl? Kupujete ty hotové? Jako děti jste chodili pouštět?

  Další informace


 • Nezeznáte někdo nějakého trenéra/ku na jízdu na koni?

  Nezeznáte někdo nějakého trenéra/ku na jízdu na koni v okolý Svinaře, nebo Beroun. Cena do 300 Kč.

  Další informace


 • Prosím poraďte s Chemií. S touto jedinou otázkou si nevím rady. Na internetu jsem nic nenašla. Prosím poraďte mi.

  Jednou z nejdůležitějších složek vzduchu je kyslík. Jako prvek se nejčastěji vyskytuje ve dvou modifikacích - 2 atomové a 3 atomové molekuly. Napište vzorce těchto 2 modifikací a jejich názvy.

  Další informace


  Když znám průměr nějakého předmětu, jak vypočítám, jaké zvětšení musí mít mikroskop?

  třeba když chci mít přes celé sklo mmikroskopu vidět předmět s rozměrem 3 mikrometry

  Další informace


 • Můžete doporučit nějakého šikovného hodináře pro opravu spojení řemínku s tělem náramkových hodinek?

  Před rokem jsem koupil hodinky Tommy Hilfiger online z Německa. Odpadl kovový řemínek - viz a href"http://img21.imageshack.us/img21/1806/strapseparated.jpg" rel"nofollow" http://img21.imageshack.us/ hellip /a Bohužel opravu neumí udělat značkový servis Tommy v ČR (tvrdí, že nemají daný náhradní díl) a dotazoval jsem i samotného výrobce, přičemž všichni mě odkazují na prodejce, který však bohužel na maily nereaguje. V běžných opravnách se do opravy nikomu nechce.

  Další informace


  Co děláte ve volném čase? Máte nějakého koníčka?

  Ve volném čase chodím do práce, která je i po 23 letech ještě stále mým koníčkem a to dělám v těžkém provozu. A ve skutečně svém volném čase chodím na houby, zkládám si písničky, věnuju se opravě auta, navštěvuju a pomáhám své mamce - 73 - , staráme se o fenku Žanetku útulkovou, jsem na netu, poslouchám Čapkovy povídky, Toulky české minulosti ( vborná věc !!! na Uložto ) a pak spím, nakupuji, vařím, a J S E M ! Nezapomeň, že každým ránem začíná zbytek tvého života!!!

  Další informace


 • Dostane jedničku ten, kdo byl z nějakého předmětu uvolněn automaticky z daného předmětu?

  Můj spolužák Tomáš je vyučený automechanik. Díky tomu se nechal uvolnit na všechny všeobecné předměty. V pololetí nabyl názoru, že z předmětů, z kterých se uvolnil, má jedničku. Jinými slovy, pokud by měl průměr např. 1,7, tak by mu ti předměty, ze kterých se uvolnil, pomohli získat vyznamenání (poznámka: Ta poslední věta je moje domněnka.).Já jsem vystudovaný ekonom (poznámka: Mám maturitu z OA.). Toho jsem ale nevyužil k uvolnění, protože nechci, aby mé znalost ze všeobecných předmětů zrezivěly. Nicméně jsem ze všech všeobecných předmětů získal jedničku.Myslíte si tedy, že ten, kdo má uvolnění z daného předmětu, má z něj automaticky jedničku? Jsem tedy na tom stejně jako Tomáš?

  Další informace